Skocz do zawartości

Od ilu kobiet dostaliście życzenia dzisiaj


Azizi

Rekomendowane odpowiedzi

A więc w ramach rewanżu, na koniec dnia proszę o odpowiedź, dla statystyk Panowie:

Od ilu kobiet dostaliście życzenia w nasz dzień:)

 

Zobaczymy ile w ogóle pamięta, że taki dzień istnieje i czy RMF FM da nam też tygodniowe święto;)

 

Czas start.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie za wcześnie jest żeby to stwierdzić, może poczekajmy do jutra.

 

Dwa lata temu w siłowni do której chodzę panie zrobiły sobie "damski Piątek". Tydzień przed wisiała kartka, że dzień 10 Marca jest zarezerwowany wyłącznie dla pań, jak by nie mogły zrobić tego 8 Marca. :)

 

Dla mnie to było jawne pokazanie tego gdzie nas mają. W siłowni gdzie chodzi 90 % około 50 - 70 osób to mężczyźni. Z tego co się dowiedziałem było może z 7 dziewczyn, te same co zawsze przychodziły. 

Edytowane przez LiderMen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, SzatanKrieger napisał:

1 ?

 

To co chłopaki idziemy blokować ronda i robić sobie dyskoteki?

Aż tak bardzo zdesperowany i nieszczęśliwy nie jestem. Nikt z nas nie jest, żeby blokować ronda i ulice bo płeć przeciwna skrzywdziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LiderMen 

Ahhh tam trzeba brać przykład z pań i walczyć o swoje! ?

 

 

Aktualizacja:

2 Dziewczyny ?

 

Póki co moja mama czyli mistrzyni w pamiętaniu świąt wszelkiej maści, i która mnie wyzywa, że nie składam życzeń w jakieś tam dni komuś, mi ich nie złożyła ???

Ale poczekajmy jeszcze dużo czasu jest ?

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno od swojej kobiety.

 

Nie cierpie wszelkej maści świąt, dni bałwana itp. Ostatnio w Grudniu w Dubaju widziałem sztuczne chonki.

 

Świat upadł na głowe, dobrze że nie ma przymusu obchodzenia tych świąt jak za komuny - póki co.

 

Reasumując, nie chce żadnych życzeń, a żeby się spotkać i pogadać każdy dzień jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień kobiety, dzień dziecka, dzień ojca.....dzień kota ? Naprawdę ludzie potrzebują "dnia" by być wyjątkowymi i szczęśliwymi. Nie uznaje takich bzdur...w sumie to nawet nie obchodzę imienin - tylko urodziny i  "gwiazdkę" .... ?

Edytowane przez wojkr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz uwaga...

Jakoś tak się złożyło, że akurat 8 miałem kłótnie ze swoją lalą... Podniosła mi ciśnienie niemiłosiernie. Czym? Ano lekceważeniem w każdy możliwy sposób, a robiła dosłownie wszystko żeby tylko mnie sprowokować.

W pewnym momencie kłótni (żeby jej nie uderzyć) powiedziałem jej, że jest zwykłą kurwą i naplułem jej w twarz.

Co prawda płakała po tym do 3 w nocy, ale potem położyła się do mnie, przytuliła i zasnęła.

Byłem stanowczy i obojętny - i przykro mi to przyznać ale to działa.

 

Następnego dnia jakby nie było sytuacji. Atmosfera wiadomo, była trochę grobowa, ale już dzisiaj przygotowuje obiad.

 

Co do dnia mężczyzny?

- Dzisiaj jest dzień mężczyzny i złożyłabym ci życzenia, ale przecież to komunistyczne święto a ty ich nie obchodzisz.

Tak zostało to skwitowane.

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Pań z Forum - 0. 

Ja jestem za równością - pamiętasz o moich urodzinach, ja pamiętam o Twoich. 

Huczny dzień kobiet i bagatelizowanie dnia mężczyzn? Ok, od lat nie biorę udziału w tym cyrku. Mama i siostra bo to rodzina, jak spotkam na mieście jakąś koleżankę czy dziewczynę w pracy i złożę im życzenia (przy okazji rozmowy) korona mi z głowy nie spadnie, ale nic poza tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 ?

???

 

Kurrrrrłłłaaaaaaa Panowie wychodzi na to, że jestem jakimś @Bonzo !

 

Bonzo podrywacz i zarywacz! ?

 

Panowie nie martwcie się jak to napisała mi dobra znajoma:

 

My kobiety mamy jeden dzień w roku a wy całą resztę ? 

3 minuty temu, DOHC napisał:

Oprócz Pań z Forum - 0. 

To się liczy podwójnie dlatego mi wyszło 3 ?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.