Skocz do zawartości

Od ilu kobiet dostaliście życzenia dzisiaj


Azizi

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, dyletant napisał:

W pewnym momencie kłótni (żeby jej nie uderzyć) powiedziałem jej, że jest zwykłą kurwą i naplułem jej w twarz.

Sorry, ale jeśli swoją kobietę, z którą, jakby nie patrzeć, dzielisz życie lub jego część, nazywasz kurwą, plujesz jej w twarz i dalej z nią jesteś, to gratuluje spierdolenia, dla mnie to patola i na jej miejscu bym uciekał od Ciebie jak najszybciej i najdalej.

Dla mnie takie zachowania są niepojęte, a Ty się jeszcze nimi chwalisz na publicznym forum. Nie dziwne, że później piszą o nas posty na wykopie, czy kafeterii, nabijając się i hejtując nas, jak czytają takie kwiatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blck.shp Fajnie że się odniosłeś, ale...

1. Nie dzielę i nie do końca się zgadzam że to spierdolenie & bla bla bla...

Kiedy kobiety doprowadzają swoich mężczyzn do emocjonalnych wraków, zdradzają ich, zabierają dobytki, dzieci i wszystko co razem przeżyli, to uważam że moje zachowanie jest jeszcze znośne - co prawda impulsywne ale chwilowe. Dlaczego?

Jedni używają siły aby sprowadzić paniusie na ziemię, inni słów. Jak kiedyś zapłacisz za impulsywne czyny to zrozumiesz że słowo ma większą siłę.

8 minut temu, blck.shp napisał:

Nie dziwne, że później piszą o nas posty na wykopie, czy kafeterii, nabijając się i hejtując nas, jak czytają takie kwiatki.

2. Bo na wykopie siedzą tylko księża, prawda?

Przecież wykop to największa kopalnia hate-u.

Edytowane przez dyletant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, DOHC said:

spotkam na mieście jakąś koleżankę czy dziewczynę w pracy i złożę im życzenia (przy okazji rozmowy) korona mi z głowy nie spadnie,

Ja nie składam kobietom życzeń i nie oczekuję żadnych. Bo mamy równouprawnienie i składanie zyczeń na 8 marca to seksizm. Nasze postępowe panie mogłyby się obrazić że się w nich widzi obiekty seksualne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mama i teściowa, obie w obecności mojej żony. A żona nic. A 8go miała kwiaty i życzenia . Ciota że mnie ! Za rok nie będzie kwiatów i zobaczymy jakie będą pretensje . Mam ochotę jej wygarnąć , ale wtedy pokaże, że mnie to zabolało. Chyba warto wziąć na wstrzymanie , jak radzicie ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

@Punisher 

Nie ukryjesz przed kobietą negatywnych emocji. Natomiast powiedz jutro, że skoro ona Ci nie życzyła to za rok nic nie obchodzisz i niech nie będzie zdziwiona.

Myślę cały czas nad tym. Na walentynki ja z kwiatami i Rafaello . Na dzień kobiet ja z kwiatami . A ona tylko przyjmuje , dziękuję za pamięć i to wszystko . W sumie tak jest co roku. I teraz mam problem z swoim światopoglądem , bo w sumie dla mnie to normalne , że w te wypada jakoś wyróżnić żonę , ale z drugiej strony brak kontrakcji powoduje we mnie flustracje. Jeżeli dzisiaj nie pojawia się życzenia , jutro zakomunikuje , że na następne walentynki i dzień kobiet niech nie liczy na prezenciki . Bo w walentynki to jedna i druga strona powinna się jakoś postarać , a dzień kobiet i dzień faceta też jest dla dwóch. Jeżeli tylko ja się staram w te dni , a ona nie , to pierdole taki układ. Tak jakby ja muszę , a ona ma to gdzieś . I tak się przyjęło w społeczeństwie , że to zawsze my mamy biegać i starać się . Nie . Tak już nie będzie !

Powiedzcie mi czy też macie takie przemyślenia , czy gadam jak rozpłakany bachor i zale się . Lub jak to często słyszę .... Ty zawsze z byle czego robię problem . 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero. I nawet się cieszę. To pokazuje hipokryzję pań.

 

Kobiety na 8 marzec mało że ciebie nie zabiją, bo życzeń nie dałeś, bo kwiatka nie dałeś...

a one same na dzień mężczyzny to co? 

Mają w dupie, media przemilczają.... bo tylko kobietom wszystko się należy, a facetom nic.

Równouprawnienie w czystej postaci ?

 

I to nie pierwszy raz tak było....

więc mam w dupie to komunistyczne święto , i kwik wiecznie niezadowolonych pań.

 

Przez tamten gówniany dzień mam konflikt z bratem.... białym rycerzem.... ?

 

A na dzień chłopaka, który jest bardziej ,,obchodzony"?

Też NIC! :)

 

Jestem jak najbardziej za usunięciem wszelkich komercyjnych świąt poza państwowymi, religijnymi.

Reszta out! Nikt nie będzie mnie wkurwiał wymogami ,,kup kwiata bo wypada".

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Azizi napisał:

Ok, myślę że mogę podsumować.

1 życzenia od znajomej

3 życzenia mama/siostry

0 życzeń od swojej...

 

Takiego wała, że za rok w dzień kobiet coś będzie.

Walentynek nie obchodzę, moja też, więc nie ma żadnych problemów.

Rozmawiałeś z nią i tym ? Jak twoje samopoczucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Punisher napisał:

Powiedzcie mi czy też macie takie przemyślenia , czy gadam jak rozpłakany bachor i zale się . Lub jak to często słyszę .... Ty zawsze z byle czego robię problem . 

Zachowasz sie jak samiec :)

Ale nie będzie zadowolona na początku dopiero długofalowo.

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co liczyć na wzajemność od kobiet - bo tak zostały stworzone.

Kobieta nic za darmo nie zrobi - jeśli jesteś rokującym samcem - to jeszcze będzie się starała - do czasu.... :)

Kobieta nie będzie nic robiła jeśli nie ma żadnych korzyści. Bo po co?

Matrix adoruje kobiety, a mężczyzn traktuje jak niewolników.

Po co więc dbać i szanować niewolnika? Dla honoru?

Honor u nich nie istnieje.... :)

Pani ma dostać, a nie pan.... 

Może są wyjątki, ale nieliczne, jak tu na forum. :)

Wniosek jest jeden - mieć wyj*bane.

Szanować panie, które nas szanują, a resztę mieć gdzieś :)

Pozdrawiam. :)

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Zachowasz sie jak samiec :)

Ale nie będzie zadowolona na początku dopiero długofalowo.

Z czego niby będzie zadowolona ? Nie kumam .  Z tego że usłyszy żale , że olala mnie i dzień faceta , a teraz niech nie oczekuje ode mnie niczego za rok ?

2 godziny temu, Oddawaj Fartucha napisał:

Życzenia złożyłem tylko i wyłącznie klientce, która pamięta o moich urodzinach i która składa mi zyczenia przy róznych okazjach.

Oczywiście odwdzięczyła się tym samym.

Przyjąłem zasadę, ze jak Kuba Bogu i jest mi z tym bardzo dobrze.

Możesz rozwinąć ? Masz stała partnerkę i ja olewasz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zły_Człowiek napisał:

Nie ma co liczyć na wzajemność od kobiet - bo tak zostały stworzone.

Kobieta nic za darmo nie zrobi - jeśli jesteś rokującym samcem - to jeszcze będzie się starała - do czasu.... :)

Kobieta nie będzie nic robiła jeśli nie ma żadnych korzyści. Bo po co?

Matrix adoruje kobiety, a mężczyzn traktuje jak niewolników.

Po co więc dbać i szanować niewolnika? Dla honoru?

Honor u nich nie istnieje.... :)

Pani ma dostać, a nie pan.... 

Wniosek jest jeden - mieć wyj*bane.

Szanować panie, które nas szanują, a resztę mieć gdzieś :)

Pozdrawiam. :)

Szczerze to chciałbym tak myśleć 10 lat temu. Wszystko kurde prawda . Niestety nigdy nie miałem pewności do kobiet i to pociąga konsekwencje ;( 

1 minutę temu, SzatanKrieger napisał:

Wkurzy sie ale jak dobrze to zrobisz ukazesz sie jako samiec alfa :)

 

Tylko na początku będzie zażenowanie.

Za rok zapomni i będzie i tak wielkie rozgoryczenie . Ale ja to już pierdole 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.