Skocz do zawartości

Witam Szanownych Samców


deleteduser31

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, 

 

Możecie nazywać mnie Kapitan Moskwa. 

Jestem dwudziestokilkoletnim młodym mężczyzną ze sporym jak na swój wiek doświadczeniem życiowym - mieszkałem w wielu krajach, spotykałem się z kilkoma kobietami rożnych narodowości i przeżyłem kilka burzliwych związków, te wszystkie rzeczy pozwoliły mi lepiej poznać realia prawdziwego życia i nabrać do niego dystansu, dlatego też chętnie podzielę się z wami moimi opiniami na rożne tematy i opowieściami z życia. 

 

Założyłem konto na waszym forum z dwóch powodów:

 

1. Od pewnego czasu mam pewien problem który chce rozwiązać - wypracowałem juz zarys rozwiązania ale będę potrzebował z waszej strony wsparcia i doradztwa w tej niezwykle ważnej dla mnie sprawie. 

2. Uważam że mam wiele rzeczy i historii którymi mógłbym się podzielić z waszą społecznością - niektóre z nich was rozbawią a niektóre moze czegoś nauczą ?

 

Prywatnie koneser Rosyjskiego rapu, Chińskiej kultury oraz wielbiciel Hongkonskiej architektury. 

 

Pozdrawiam,

 

Kapitan Moskwa

Edytowane przez KapitanMoskwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.