Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Temat pasuje do kilku działów, mogłem założyć w weteranach, ale niech się inni udzielą. 

 

Wrzucam materiał zamieszczony przeze mnie na samiecweb.pl, są dodane powiązane materiały - również zapraszam do przeanalizowania. 

 

Sam tego do końca nie rozumiem i nie wiem jeszcze jak tym operować, ale przykłady z mego życia jasno pokazują, że to działa!

 

Zaczęło się od dzieciństwa, gdzie miałem specyficzne pragnienia, a jednak udawało się osiągnąć wymarzone cele. Cóż, nie każdy cel był idealny, ale było to tym, o czym myślałem. Zastanawiało mnie to od paru lat, potem trafiłem na ludzi, którzy podsunęli mi ten film. Miałem go wstawić dawno temu, ale dziś spontanicznie ogarnąłem tą sprawę. Zapraszam do zapisywania wniosków - szybko o nich zapominamy. 

 

https://samiecweb.pl/post/8866/film-sekret-o-prawie-przyciagania-i-potedze-podswiadomosci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
W dniu 10.03.2019 o 21:41, DOHC napisał:

Temat pasuje do kilku działów, mogłem założyć w weteranach, ale niech się inni udzielą. 

 

Wrzucam materiał zamieszczony przeze mnie na samiecweb.pl, są dodane powiązane materiały - również zapraszam do przeanalizowania. 

 

Sam tego do końca nie rozumiem i nie wiem jeszcze jak tym operować, ale przykłady z mego życia jasno pokazują, że to działa!

 

Zaczęło się od dzieciństwa, gdzie miałem specyficzne pragnienia, a jednak udawało się osiągnąć wymarzone cele. Cóż, nie każdy cel był idealny, ale było to tym, o czym myślałem. Zastanawiało mnie to od paru lat, potem trafiłem na ludzi, którzy podsunęli mi ten film. Miałem go wstawić dawno temu, ale dziś spontanicznie ogarnąłem tą sprawę. Zapraszam do zapisywania wniosków - szybko o nich zapominamy. 

 

https://samiecweb.pl/post/8866/film-sekret-o-prawie-przyciagania-i-potedze-podswiadomosci

 

Jak sprawa po kilku miesiacach? Dziala? Pytam powaznie.

Edytowane przez La Eme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 13:08, La Eme napisał:

Dziala?

Pisałem to blisko rok temu, zacznę od początku.

Koniec 2018 roku, zawodowo się pozmieniało, finansowo na minusie kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy, zrezygnowałem z jednej pracy, w kolejnej tragedia, ani wracać tam ani pracować tu. Problemy z autem, brak motywacji i wypalenie zawodowe. W niedzielę wieczorem już byłem znerwicowany, wiedząc że od nowa za kilka godzin będę w kołowrotku.

 

Stan na chwilę obecną. Mam auto i motocykl jakie chciałem, finansowo kilkadziesiąt tysięcy do przodu. Porobiłem kilka świetnych interesów, uwielbiam swoją pracę. W pewnym okresie miałem tyle ofert pracy, że nie wiedziałem w co ręce włożyć. Dobiłem (w Polsce) do ponad 5 000pln netto, teraz mam troszkę mniej ale mniej pracuję, weekendy wolne i praca dużo mniej obciążająca fizycznie i psychicznie. 

 

Z celów zapisanych na papierze większość udało się zrealizować. Nie wszystkie, ale te na których się skupiłem zostały zrealizowane. Te niezrealizowane albo odeszły troszkę na bok (służba w wojsku np, patrząc na poczynania politycznego ścieku nie mam ochoty być wysłany na np wojnę z Iranem), ale w sumie jeśli bym chciał to bym zrobił.

 

Rozmawiałem z paroma ludźmi znającymi temat, teraz wszystko się rozchodzi nie o to czy działa (bo działa - nie mam najmniejszej wątpliwości) tylko jak najefektywniej to wykorzystać. Niedawno puściłem film od nowa, a jakiś tydzień później temat odżył!

 

Myśli stają się rzeczywistością.

 

@Boromir super, jak to znalazłeś?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks8x postępowałem zgodnie z zaleceniami w filmie. Wyobrażałem sobie, że rozszerzyłem prawo jazdy o kategorię jaką sobie wymarzyłem. Opłaciłem kurs, przez miesiąc nie zrobiłem nic. Ale gdy się wziąłem za robotę, nauka po kolei, jazdy może nie było idealnie, ale zdane za 1 to i to, w terminie w zasadzie rzutem na taśmę. To samo z maszynami które kupiłem. Wyobrażałem sobie kupno uszkodzonej, i zrobienie jej po swojemu od nowa. Tak też się stało w obu przypadkach.

 

Wojsko na razie odpuściłem, gdyż mam świetną pracę i szkoda jej zostawiać. Ew mogę podpisać kontakt z obroną terytorialną i będę miał namiastkę;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, DOHC napisał:

@Boromir masz rację. Ja poznałem to przeszło rok temu na szkoleniach personalnych płatnych, naprawdę wiele mi pomogły tak jak to forum i cała działalność Pana Marka Kotońskiego.

Mi tez otworzyła oczy na wiele tematów, problemów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2020 o 18:59, Boromir napisał:

 

Zrobiłem nawet luźne notatki z tego video, trochę chaotyczne.

Tutaj jakby ktoś potrzebował.

 

(ZASIEJ SWÓJ CEL W UMYŚLE)

A STANIE SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ

Myśl o swoim celu spokojnie i pozytywnie, wyobrażaj że już osiągnąłeś ten cel. Zobacz siebie co zrobisz kiedy już go osiągniesz.

 

NAWYKI KTÓRYCH MASZ WYROBIĆ

  1. Przestań myśleć o tym czego się boisz
  • Za każdym razem kiedy strach lub negatywne myśli Cię ogarną, zmień je pozytywnym obrazem Twojego upragnionego celu.
  • Zdarzy się czasem kiedy będziesz blisko poddania się bo ludziom łatwiej przychodzi myśleć negatywnie niż pozytywnie, to dlatego tylko 5% ludzi odnosi sukces. MUSISZ WYWALCZYĆ MIEJSCE W TEJ GRUPIE JUŻ TERAZ.

    

 

Musimy być gotowi zapłacić cenę

  1. To zrozumienie tak na poziomie emocji jak i rozumu że dosłownie stajemy się tym o czym myślimy, Musimy kontrolować nasze myśli, jeżeli chcemy kontrolować nasze życie, musimy dobrze zrozumieć że zbierzemy to, co zasiejemy.
  2. Musimy zrzucić wszystkie kajdany z naszego umysłu żeby pozwolić wznieść się mu tak wysoko, jak został do tego został zaprojektowany. To zrozumieć że wszystkie granice są nam narzucone a wtedy możliwości dla nas są wręcz nie ograniczone. To wzniesienie się pod nad płytką małostkowość i uprzedzenia 
  3. To użycie całej swojej dostępnej siły żeby zmusić się do pozytywnego podejścia do swoich problemów, żeby ustalić konkretnie i precyzyjnie zdefiniowany cel. Żeby pozwolić mojemu umysłowi przyjrzeć się temu celowi z wielu punktów wiedzenia żeby pozwolić Twojej wyobraźni rozważyć wszelkie możliwe rozwiązania, żeby odrzucić z pełną stanowczością możliwość jakichkolwiek okoliczności które będę Cie wstanie pokonać na drodze do tego celu. Żeby działać szybko i zdecydowanie kiedy już jasno ten cel ustalisz, żeby ciągle sobie przypominać, że właśnie w tym momencie stoisz w połowie drogi do swojego złoża diamentów.
  4. Oszczędzaj 10% z każdej zarobionej złotówki, pamiętaj również że nie ważne jaka jest Twoja obecna praca, wszędzie znajdziesz mnóstwo możliwości rozwoju, jeśli jesteś tylko gotów zapłacić za to cenę.

 

Aby osiągnąć wymarzony cel 

  1. Staniesz się tym o czym myślisz 
  2. Pamiętaj o swojej wyobraźni i pozwól wznieść się jej na wyżyny 
  3. Odwagi, każdego dnia skupiaj się na swoim celu.
  4. Oszczędzaj 10% swoich zarobków 
  5. DZIAŁAJ!!!!!!!!!

 

Każdy z nas musi spożyć owoc swoich myśli, bo oczym myślisz dzisiaj i jutro, to za miesiąc lub rok ukształtuję to zdeterminuję Twoją przyszłość.

 

-Stajemy się tym o czym myślimy

-Ludzkie życie jest tym jakim uczyniły go jego myśli

-Człowiek jest tym nad czym cały czas myśli

-Człowiek może zmienić swoje życie po przez zmianę 

  sposobu swojego myślenia.

-Co zasiejesz to zbierzesz. 

 

To Twój umysł Tobą steruję, naucz się nim kierować, a zmienisz wszystko. Musi kontrolować nasze myśli.

 

Musimy z pełną premedytacją, działać tak jak gdyby nasze pragnienie było już osiągnięte, a nie omylnie osiągniemy je, bo sprawie takie zmiany w naszym postępowaniu, że w końcu je zrealizujemy. 

Zrośnie się z naszymi nawykami i emocjami, tak mocno że moglibyśmy nazwać to naszą niewzruszoną wiarą.

 

Jeśli dostatecznie zadbasz o cel, z pewnością go osiągniesz:

  • Jeśli pragniesz być bogaty, będziesz bogaty.
  • Jeżeli chcesz zdobyć wiedzę, zdobędziesz ją.
  • Jeśli chcesz być dobry, będziesz dobry.

Musisz tego pragnąć, wyjątkowo tego pragnąć.

 

Jeśli myślisz negatywnie, osiągniesz negatywne efekty.

Jeśli myślisz pozytywnie, osiągniesz pozytywne efekty.

 

Uwierz a osiągniesz cel.

 

Nasze wątpliwości to zdrajcy, sprawiają że tracimy dobro które moglibyśmy zdobyć, ale baliśmy się nawet spróbować. 

 

Ludzie zawsze obwiniają okoliczności za to kim są, ja nie wierze w okoliczności, ludzie którzy żyją na tym świecie naprawdę to Ci którzy wstają rano i szukają okoliczności których potrzebują, a jeśli ich nie znajdą tworzą je.

Edytowane przez nefi
  • Like 5
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, nefi napisał:

musizz tego pragnąć, wyjątkowo tego pragnąć.

Twoje przemyślenia, czy jakiś fragment z książki ? 

 

Ja obwiniałem, teraz nie chcę stać w jednym miejscu mówić, że jest ok, chcę coś zmienić w swoim zżyciu, wiec szukam najlepszego rozwiązania. 

Edytowane przez Boromir
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.