Skocz do zawartości

Pytania do ojców odnośnie klubów sportowych.


Bombas

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia, zamierzam od przyszłego roku szkolnego otworzyć koszykarski klub sportowy. Posiadam licencję trenerską, pewne doświadczenie i zamierzam tego spróbować, gdyż w moim mieście koszykówka jeszcze nie miała swoich pięciu minut. Moje pytanie do Was, które bardzo mi pomogą to:

1. Jaki macie pogląd na temat sportu w rozwoju dziecka? Czy zapisaliście, chcielibyście żeby Wasze dziecko uczęszczało na zajęcia sportowe? 
2. Czy jeżeli mielibyście zapisać dziecko do klubu sportowego, jak bardzo ważne byłyby dla Was aspekty takie jak: lokalizacja klubu, terminarz treningów, cena składki, turnieje, zawody? 
3.Najważniejsze dla mnie pytanie: Uczciwa kwota miesięcznej składki, przy dwóch treningach tygodniowo to...? Nie sugeruję żadnej kwoty, zależy mi na tym żeby na to pytanie odpowiedzieli też bracia którzy w ogóle nie mają pojęcia o klubach sportowych, jak i kosztach tej zabawy :). W końcu i tacy rodzice są moim potencjalnym klientem.

Z góry dzięki! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.