Skocz do zawartości

Grzywna za makijaż.


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia i siostry, skoro w sądzie można dostać karę grzywny, czy nawet karę pozbawienia wolności za składanie fałszywych zeznań, to dlaczego w tym samym społeczeństwie pozwalamy by kobiety nas oszukiwały w biały dzień?

e219b5a8baec9bd5med.jpg

 

Oczy moje puchną ze zdziwienia, Wy widzicie tego brzydala? Taka kobita będzie się tak ukrywać do ślubu, a dzień PO uświadomicie sobie, że to ktoś kogo nie znacie, przerażające jest to jak kobieta potrafi dzisiaj zakamuflować swoją brzydote.

 

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kobiet, które mają duży makijaż stronie bo wieje mi tu kompleksami i brakiem akceptacji samej siebie. 

Różnica w skali smv jest naprawdę spora, ze 2-3pkt można spokojnie ugrać.

Ja nie mam o to do nich pretensji. W pewnym sensie je rozumiem bo każda z nich chcę ugrać jak najwięcej. 

Tylko szkoda, że wiele z nich nie zwraca uwagę na jakość tych środków, które kładą na siebie po czym ich skóra się szybciej niszczy.

Efektem tego są kolejne środki i tak w kółko i biznes się kręci ;) 

Brakuje także świadomości, że o skórę najlepiej zadbać od wewnątrz, czyli od odpowiedniej diety dzięki której można uzyskać świetne efekty,

a przy okazji oszczędzić kilka złociszy na kosmetykach.

 

Edytowane przez Grajek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą po lewej chętnie bym zaciągnął do łóżka. Nad ranem po przebudzeniu zobaczyłbym tą po prawej bo tapeta pewnie by została na pościeli. No i od razu bym spierdzielał...

 

A pani co? Znowu sama... Więc kogo tak naprawdę oszukała?

 

Najbardziej to siebie... No i ewentualnego dzieciaka jeśli by się pojawił bo będzie przelewała na niego wszystkie swoje żale i frustracje.

 

Mądry facet porucha i zostawi bo przecież nie da się zbudować solidnego związku na oszustwie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie coś w tym jest.?

Niemniej nie uważam, żeby kobieta ze zdjęcia była brzydka, to po pierwsze. 

A po drugie muszę się pochwalić, że na pierwszą "randkę", spotkanie z moim ubrana byłam w bluzę (dwie bluzy),dżinsy i adidasy, a także poszłam bez makijażu i miałam różową czapkę na głowie, lekko pokręcone włosy, plus moje lenonki.

W sumie dlatego, że mi nie zależało, a byłam przypadkiem w mieście w którym mieszkał. 

Pewnie jakbym poszła w pełnym makijażu i wystrojona w sukienkę i tak niczego by to nie zmieniło.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Byłybiałyrycerz said:

Taka kobita będzie się tak ukrywać do ślubu, a dzień PO uświadomicie sobie, że to ktoś kogo nie znacie, przerażające jest to jak kobieta potrafi dzisiaj zakamuflować swoją brzydote.

Dlatego niewiaste oceniamy nad ranem po ostrich manewrach. :) 

 

5864f33f787969be5bc5.jpg

Edytowane przez Pytonga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha Tak samo Panny z tatuażami, dive taką można zaliczyć dla różnorodności, czasem to fajnie wygląda. Mimo wszystko ciało kobiety jest tak idealne, jak Róża, która nie wymaga żadnych ozdób bo sama w sobie jest piękna. 

Dlatego dziewczę z tatuażami jest praktycznie skreślone dla mnie, co zresztą zdarzyło się, panna sama przyznała mi, że tatuaże u dziewczyn świadczą o niskiej samoocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś też karać za nieadekwatny do zarobków ubiór, np. kiedy facet "obnosi się" ze swoją kasą, której nie ma za dużo (bo to Januszek z pensją magazyniera) ale ma na tyle, żeby się ubrać w markowe ciuchy i robić sobie dobry PR. Idzie na miasto i podrywa. Dobrze mu idzie bo panny widzą, że wygląd ma, kasę ma, na wycieczki jeździ to seksowny jest!

Jego też będziesz karał za to, że się reklamuje jako lepszy niż naprawdę jest? Ptaki też będziesz traktował śrutem bo zbierają błyskotki i ozdabiają gniazda, żeby przyciągnąć partnerkę? One to robią żeby lepiej wypaść, to jest kłamstwo ale nie jest to kłamstwo pod przysięgą. Jednocześnie jest to uczciwy sygnał seksualny bo włożyła w to pracę, wysiłek, żeby dobrze wyglądać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz Nie zgadzam się i łatwo obale Twój komentarz, faceta bardzo łatwo sprawdzić, już po kilku spotkaniach idzie wyłapać status, natomiast Panna może tuszować się w nieskończoność aż do ślubu.

Ubiór można kupić tanio, ale zegarek / okulary / samochód / dom, tego nie ukryje, natomiast Panna może maskować się ile chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Mimo wszystko ciało kobiety jest tak idealne, jak Róża, która nie wymaga żadnych ozdób bo sama w sobie jest piękna. 

To prawda.

 

21 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Dlatego dziewczę z tatuażami jest praktycznie skreślone dla mnie, co zresztą zdarzyło się, panna sama przyznała mi, że tatuaże u dziewczyn świadczą o niskiej samoocenie.

Raczej chodzi bardziej o potrzebę bycia zauważoną, tyczy się to mężczyzn i kobiet, patologicznie wytatuowani ludzie to osoby z ogromnym deficytem uwagi, zainteresowania.

Osobiście mógłbym się związać z dziewczyną która posiada tatuaż, ale musiałaby nadrabiać to innym cechami charakteru.

Nie mniej jednak nikogo nie skreślam, bo jakby sam idealnym człowiekiem nie jestem :).

Ważne żeby jak najwięcej klocków pasowało, podobne zainteresowania, podobne poczucie humoru, poglądy, i tak dalej.

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mama w pracy miała koleżankę która zawsze się malowała.

Raz zachorowała i siedziała w domu.  Pogorszyło się jej i miała pilnie jechać do szpitala.

A ona zrobiła scenę, że nie pojedzie. Bo nieumalowana. Musi się umalować i dopiero wsiądzie do karetki.

Niezła akcja.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest reklama, a reklama dźwignią handlu. Panna chce się jak najlepiej/najdrożej sprzedać więc się musi reklamować. Zauważ że najdroższe, co nie znaczy najlepsze, produkty mają największa reklamę. Tak działa rynek.

Masz oczy i widzisz czy ma dużo makijażu czy nie.

 

Nie można karać za to, że się umalowała. Na tej samej zasadzie byś musiał ukarać szczyla rozbijającego się w nowym BMW od tatusia. Przecież on oszukuje - nie zarobił na nie i nie ma żadnego statusu ale "makijaż" jest.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta zasada: pierwsza randka na basenie.

13 minutes ago, imprudent_before_the_event said:

A co do pierwszego zdjęcia. To tam nie makijaż robi robotę. Największą różnicę robi brak włosów na prawej części zdjęcia.

Też o tym pomyślałem. Włosy wiele zmieniają. Smutno czasem patrzeć jak panie po ślubie często ścinają włosy na krótsze, jakby chciały dać znać, że już nie muszą być atrakcyjne. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale programowanie społeczno-filmowe wychodzi z Was bracia.

Ciało kobiety jest dalekie od ideału. Po prostu nas niesamowicie podnieca. I stąd ta niepoparta niczym prócz hormonów opinia. Każda Pani zresztą Wam to potwierdzi wyliczając niedoskonałości własnego ?

 

Obiektywnie patrząc to ciało nagiego, wysportowanego mężczyzny jest dużo doskonalsze. To niemal idealna maszyna służąca walce i przetrwaniu na naszej planecie bez zbędnych, zawadzajacych elementów (np. piersi), czy niepraktycznych otworów narażonych na infekcje (wagina). 

 

No w sumie jeden element w męskim ciele jest niedoskonały. Ale ideałów nie ma.

 

Jestem hetero. Tak zapobigając oczywistym komentarzom.  ?

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Nie zgadzam się i łatwo obale Twój komentarz, faceta bardzo łatwo sprawdzić, już po kilku spotkaniach idzie wyłapać status, natomiast Panna może tuszować się w nieskończoność aż do ślubu.

Ubiór można kupić tanio, ale zegarek / okulary / samochód / dom, tego nie ukryje, natomiast Panna może maskować się ile chce.

Niestety, ale nie obaliłeś komentarza kolegi @wrotycz. To, że faceta można łatwo sprawdzić nie zmienia faktu, że w tej sytuacji też leci w chuja. Poza tym maskować się ze swoimi zarobkami też można bardzo długo, wystarczy odpowiednia gadka. Ja np. zamierzam całe życie ukrywać swoje zarobki i nie chciałbym być za to karany.

 

Generalnie dla mnie bez sensu, niech każdy robi co chce. Wiadomo przecież, że laska z dużym makijażem wygląda prawdopodobnie kompletnie inaczej, chyba każdy facet to wie. Po prostu omijać takie i tyle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.