Skocz do zawartości

Chylę czoła!


Gołodupiec

Rekomendowane odpowiedzi

Chylę czoła przed wszystkimi samcami, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami. Mam nadzieję, że kiedyś i ja będę mógł dorzucić swoją cegiełkę do tego forum. Chociaż stary ze mnie koń (26 lat na karku) to życia nie zasmakowałem (pod każdym względem). Bardzo wolno dążę do swoich celów ale pewnych rzeczy nie przeskoczę, nie każdemu wszystko zostało dane w młodym wieku. Pomimo że niewiele mam, to zawsze staram się patrzeć optymistycznie w przyszłość (oczywiście nic samo nie spadnie z nieba). 

 

Bardzo się cieszę, że takie forum powstało, bo jest ono nieocenionym źródłem wielu ważnych informacji. 

 

Życzę wszystkim udanego dnia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, tytuschrypus napisał:

Młody gołodupiec z Ciebie

Oj młody, młody :)

 

W filmie "Ostatni dzwonek" jest taka scena. Rzecz się dzieje u schyłku pierwszej komuny (1988)

Przybywa nowy, przeniesiony z innej szkoły (za poglądy polityczne, antykomunistyczne) uczeń do klasy.
Nauczyciel historii (komunistyczny aparatczyk) pyta:

- Jak się nazywasz ?

- Buk

 

Głos z sali

- Młody Bóg !

 

Nauczyciel:

- A jak to się pisze - Pan Bóg ?

Nowy uczeń:

- Be jak bulwa, U jak uczeń, Ka jak kobyła.

 

Krótko mówiąc - witam młode pokolenie :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za ciepłe przyjęcie.

 

10 minut temu, Imbryk napisał:

Cześć,

@Gołodupiec Ty sobie o programowaniu podświadomości poczytaj :D

boś z tego co piszesz młodziak, a mentalnie stary i biedny :)

 

Chyba że sobie tylko jaja robisz, też możliwe :)

Och ile to bym dał, aby to były tylko ,,jaja". Niestety ale to dotychczasowe życie zrobiło sobie jaja ze mnie.

 

Zgadzam się, że mentalnie jestem stary i biedny, a może i nawet gorzej. Jak by nie było, 26 lat na karku to już (średnio licząc) 1/3 życia za mną, a ja nadal jestem gołodupcem we wszystkich sferach życia. Ostatnie osiem lat przeleciało mi przez palce i powstała pustka, której już nie wypełnię. Teraz wchodzę w kolejny etap w życiu, który albo zapewni mi możliwość ustabilizowania się, albo znowu dostanę kopa od losu i powrócę do punktu wyjścia (a sensownego planu C, jak na razie nie mam). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gołodupiec napisał:

Och ile to bym dał, aby to były tylko ,,jaja". Niestety ale to dotychczasowe życie zrobiło sobie jaja ze mnie.

No to w Świeżakowni opisz swoją historię, może coś się rozkmini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.