Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Powoli zbliża się sezon polowania kleszczy na nas i czworonogi. Wyczytałem co prawda nie na"Pudelku" lecz w innym portalu, co może być pomocne w walce z pajęczakami.

Zbieżność nazwy zioła jest  przypadkowa i nie zamierzona z awatarem jednego z Braci. 

https://www.fakt.pl/kobieta/zdrowie-i-fitness/jak-uchronic-sie-przed-kleszczami/f0zclrd

Z kleszczami jest coraz większy problem - z roku na rok gorzej, jest coraz większa ilość kleszczy zarażonych. Powoli zaczyna to przypominać plagę, brak porządnej zimy by wymroziła dziadostwo, szczególnie słabe i zarażone osobniki - zarażony kleszcz też choruje.

Warto wybierając się do lasu mieć przy sobie dobry środek na kleszcze oraz pensete, no i warto pamiętać że jak złapiemy kleszcza i go nawet usuniemy w całości trzeba iść do lekarza. 

Kleszcze nie przenoszą tylko boreliozy i odkleszczowego zapalenia opon mózgowych ale też inne groźne choroby.

Cieszę się, że się na coś przydam.

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Adolf
      Witam Bracia, dzisiaj natrafiłem na kanał tego Szamana, duży szacun za wiedzę, polecam.
      Mam ochotę na edukację tej wiedzy, jest ponad wszystko, polecam. Po za tym, nie jednokrotnie, i tu nie odnoszę się jedynie do zdrowia,
      miałem tak że pogodziłem się z daną sytuacją, i jebło mnie w głowę to co miało mnie jebnąć. Jak walczyłem to się zmieniało,
      Dziwne te życie. Zapraszam.

Sorry za dział, za szybko pojechałem, proszę o zmianę na dział Zdrowie.
    • Przez MoszeKortuxy
      Cześć Bracia Szukam dobrych suplementów, ziół czy innych specyfików, które polepszą moją pamięć dlatego też zakładam ten temat z prośbą o Waszą pomoc

Sądzę, że innym poszukiwaczom ten temat pomoże dlatego zachęcam do udzielania w nim dobrych porad 😊

• Przez MoszeKortuxy
      Siema Bracia  Jeśli jesteśmy w warunkach surviwalowych i nie mamy przy sobie apteczki ani leków to jak np. zatamować krwawienie? Jak zwalczyć ból głowy?
      Jak bardzo może pomóc nam ziołolecznictwo i jakie zioła powinniśmy znać jeśli chcemy być prepersami?
    • Przez Voqlsky
      Królestwo Yalahar

2) Sebastian Szaman 21 Wieku

3) Grzegorz Śleziak

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.