Skocz do zawartości

Nie wiem nawet jak to skomentować.


Piter_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Takie osoby są bardzo charakterystyczne, bardzo często mają wyraziste kolory na włosach, dużo kolczyków, jakiś tatuaż, jeśli chodzi o ubrania nic do niczego nie pasuję, no i krzyk, wszechobecny skowyt prosiaków i opór na wiedzę :) .

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The MothaNa podstawie tego filmu, a konkretnie pierwszego kwadransa, twierdzę, że przyszłość tego kraju jest bardzo opłakana. Każdy ma prawo do głosu, w szczególności o sprawach, o których ma zerowe pojęcie, no padłem ze śmiechu:lol:

Edytowane przez Krugerrand
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąża z gwałtu to wybór matki, ustawa na to zezwala. Donoszenie takiej ciąży to raz - będzie przypominać pani o gwałcie, potencjalnie psychiczny ból na całe życie, dwa to jest nagroda dla gwałciciela - dochowa się potomka za darmo, bogu ducha winna panna za to zapłaci i społeczeństwo. To nie jest uczciwe. Dlatego ustawa pozwala na taką aborcję i ja to popieram choć jestem przeciwnikiem aborcji (wyjątki przewidziane w polskiej ustawie są bardzo sensowne i nie widzę powodu, żeby je zmieniać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.