Skocz do zawartości

Izrael potajemnie sterylizował imigrantki z Etiopii


SławomirP

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu władze Izraela sterylizowały emigrujące tam żydówki etiopskiego pochodzenia. Kobiety należą do Feleszów, o wyraźnie ciemniejszej karnacji niż przeciętny mieszkaniec Izraela.

 

Podobny obraz 

 

Okazuje się, że żydowski imigrantom z Etiopii na granicy wstrzykiwano długotrwale działające środki antykoncepcyjne. Był to lek Depo Provera, podawany w postaci zastrzyków, które hamują owulację na trzy miesiące. Lek ów podawano kobietom bez ich zgody, tłumacząc że to szczepionki, które należy powtarzać co 90 dni.

 

Sprawa jest tym bardziej bulwersująca, że akcja ta musiała być prowadzona od dawna, na co wskazują wyniki badań, że dzietność w etiopskiej społeczności Izraela w ciągu ostatnich 10 lat zmniejszyła o 50 procent i podejrzewa się, że jest to efektem również stosowania na szeroką skalę tego skandalicznego procederu.

 

Od lat 80. do Izraela przybyło około 100 tysięcy etiopskim wyznawców judaizmu tzw. Felaszów, którzy od tego czasu wielokrotnie skarżyli się na rasistowskie i dyskryminacyjne praktyki wobec nich.

 

Znalezione obrazy dla zapytania mengele

 

https://www.magnapolonia.org/wladze-izraela-przyznaly-sie-do-stosowania-sterylizacji-na-etiopskich-kobietach-bez-ich-zgody/?fbclid=IwAR1jwN4Y1Ld3dVQ_I3XFgdeddO4H8wp7iw03ZdaWUvHUUQ2zgFmomnKdO9s

Edytowane przez SławomirP
  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to mało znany fakt historyczny, że Hitler współpracował z syjonistami. Miał ok. 150 tys. Żydów w Wermachcie a szef Gestapo został pochowany na żydowskim cmentarzu, czy był Żydem nie wiadomo. Nie sadzę jednak, że Żydzi z Izraela, nauczyli się tego od Niemców. Raczej od Amerykanów. Takie doniesienia co rusz się pojawiają. A do Melinda Gates w Indiach a to ONZ w Kenii. Z drugiej strony jak spojrzeć na chronologię, to może jednak Amerykanie się uczyli od Żydów. Kto ich tam wie. USrael nie przypadkowo się nazywa tak jak się nazywa.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wrotycz

Niemcy jeśli chodzi o obozy koncentracyjne, wzorowali się na Anglikach, czyli głównych pomysłodawcach takich praktyk, pierwszy obóz Brytyjczycy założyli w XIX wieku w Afryce :)

Zamknęli w tych obozach koncentracyjnych 117 tys. Burów z czego większość zginęła.

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dzieje się to samo. Szczepionka przeciw HPV podawana małym dziewczynkom często powoduje bezpłodność w wieku dorosłym.

Inne szczepionki (np. MMR) często powodują autyzm, głównie u chłopców. Rokowania są takie, że za około 10 lat co drugi chłopiec

będzie się rodził z autyzmem. To ile przetrwamy, jak nic z tym nie zrobimy?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

 to, że Angole wymyślili obozy to wiem ale nie znam przykładu Niemców podających szczepionki powodujące bezpłodność, nawet tymczasową. Natomiast wiem, że Amerykanie tak robili ale chronologia wydaje się być jednak po stronie Izraela, choć numery ze szczepionkami zakażonymi jakimś syfem Amerykanie robią od po 2WŚ, jak nie wcześniej. O to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Damian napisał:

To ile przetrwamy, jak nic z tym nie zrobimy?

Mnie też przeraża to, że nic z tym nie robimy. 

 

Spójrzmy na historię ostatnich tylko stu lat. 1918r zalążek państwa Polskiego po 123 latach zaborów. 1920r wojna polsko - bolszewicka. 1939r Polska zniszczona przez niemców i rosjan, potem front niemcy - rosja, potem rosja - niemcy, 1944r powstanie Warszawskie. Od 1945r żołnierze podziemia walczą z armią czerwoną i ub, sb, kbw i innymi. Organizujemy w międzyczasie podziemie w niemieckim obozie koncentracyjnym, zdobywamy Monte Cassino, walczymy o Anglię. Ostatni żołnierze walczą do ok 1950, około gdyż do końca nie wiadomo kto uciekł, kto walczył a kto się ukrywał. 

 

Pierwsze strajki robotników, o ile pamiętam 1960 lub 65, więc nie tak długo po wojnie, potem kolejne i kolejne. Nie ma chyba na świecie drugiego takiego narodu, który przeżył takie piekło. Mamy rok 2019, do dziś (jeszcze) żyją ludzie, którzy pamiętają te wydarzenia. 

 

Co robimy my, mając możliwość w parę minut ustalić spotkanie z innymi ludźmi, mając do dyspozycji samochody, taksówki, komunikację, posługując się telefonami i komunikatorami? 

 

Gówno. Tyle robimy. A Ci co robią nie mają takiej siły przebicia. Nasze kanały na YT parę tysi subów. Kanał ocal siebie 10 tysięcy. A jakieś szczawiki gadające o dupie maryny, bądź patologia ma po sto tysięcy. 

 

Czasem podsyłam materiały o szczepionkach czy 447 z samiecweb.pl znajomym. Na 10 odpowie może 3-4 osoby pytając "co to", z czego jedna, dwie obejrzy.

 

Kto jest temu winiem, że robią z nami co chcą? Wydaje mi się że my sami. 

 

Co do tematu - nazwij żyda żydem, spal kukłę biznesmena co od innym różni się tym, że chodzi do synagogi - antysemityzm, wyroki sądu. Natomiast ingerencja żyda w życie i zdrowie żydów ok, nic się nie stało. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta licytacja nie jest sensowna, bo Afrykanie byli mordowani przez Arabów milionami, tak samo a nawet gorzej Hindusi, Afrykanie dalej są mordowani, od 1500 lat przez Bantu. W Kambodży Pol Pot wymordował 40% ludności, tak można się licytować do usranej śmierci. Skupmy się na tu i teraz, z historia mamy się uczyć a nie tytłać w martyrologii.

 

To nie jest pierwszy raz kiedy ktoś celowo "zatruwa" szczepionki i podaje je komuś. Brylują w tym Amerykanie ale może o czymś nie wiem. Tu się dowiedziałem, że Żydzi też. To że oni święci nie są to wiadome jest od dawna ale to, to nowość i kolejny gwóźdź do ich trumny. Byle nie do naszej bo jak znowu będą przenosić swoją "ojczyznę" to może im się ubzdurać Polska a ja w do Polin nie tęsknię.

W każdym razie jeśli ktoś jeszcze ma jakieś takie przykłady uszczęśliwiania za pomocą szczepionek to chętnie się dokształcę.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie. Nie chodzi mi o największego męczennika. 

 

W przeszłości, pomimo okupacji tej, tamtej czy poprzedniej, w erze bez telefonów i internetu ludzie potrafili się skrzyknąć i zrobić kuku okupantowi. 

 

A teraz co mamy? Zamieszki w Katalonii, we Francji i u szwabów? A u nas co? No właśnie, gówno.

 

Weźmy na celownik Pileckiego - walczył z rosjanami w 1920r, ochotnik do niemieckiego obozu koncentracyjnego Auschwitz, powstaniec warszawski, żołnierz 2 lub 3 korpusu. 

 

Wyobraźcie sobie że wstaje z grobu, widzi co się dzieje, poznaje nowinki - telefon, internet. Dowiaduje się, że w przeciągu paru godzin można dostać się w dowolny zakątek Polski.

 

I wtedy zadaje Tobie czytelniku pytanie - dlaczego mając takie możliwości, nie zrobiłeś nic? 

 

Rozwijam poprzednią wypowiedź - mamy jeszcze małą możliwość przebicia, ale wszytko zależy od nas. Możemy zakładać konta na samiecweb.pl, możemy subskrybować i komentować Radio Samiec 2 i kanał Marek Kotoński, możemy udostępniać wszelkie informacje. Nie niestety, samo się nie zrobi, bo wciąż wielu ludzi ma wybiegane. 

 

A wystarczy niewiele. Podpisać petycję przeciw 447, bez wychodzenia mi zajęło to 3 minuty? Mamy tyle możliwości, tylko zrobić coś małymi kroczkami, każdy ma miarę możliwości. 

 

No ale coś. Widać po ilości zainteresowania co ludzi obchodzi, a co nie (lub czego jeszcze nie poznali). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, SławomirP napisał:

Od lat 80. do Izraela przybyło około 100 tysięcy etiopskim wyznawców judaizmu tzw. Felaszów, którzy od tego czasu wielokrotnie skarżyli się na rasistowskie i dyskryminacyjne praktyki wobec nich.

W Izraelu??? Niemożliwe.... Przecież to święci ludzie!!! Oni nie robią takich rzeczy, Ty antysemito!!!

 

W ogóle jak śmiesz pisać prawdę?!

 

:wub:  :P

 

To taki suchar a teraz na serio... Do wszystkich miłośników i obrońców żydów... ile jeszcze przykładów wam potrzeba żeby zrozumieć co to za rasa i do czego jest zdolna?

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tej Hiszpance już kiedyś czytałem, nie wiem czy akurat to ale w tym artykule (właściwie fragmencie książki) mi się nie podoba dyletancki "ton" autorki. Ona nie wie jak to działa, i do tego twierdzi, że nie ma chorób zakaźnych.

 Istnieją również inne przyczyny chorób oprócz szczepionek, jak (...) 
Istnieje wiele innych przyczyn chorobotwórczych, ale choroby nie są zakaźne. 

Są! Chyba, że to takie ch... tłumaczenie.

 

Są natomiast poszlaki sugerujące, że Hiszpanka nie była grypą, i że w ogóle nie była normalną chorobą zakaźną.

 

Po pierwsze umierali ludzie młodzi, silni co jest absolutnie nielogiczne bo choroby (wszystkie) zabijają najsłabsze jednostki, najsilniejsze sobie z nimi radzą. Tu tak nie było, co jest absolutnie nielogiczne.

Po drugie nie miała typowych objawów grypy. Miała całe spektrum objawów nieprzystających do grypy co powinno dać do myślenia lekarzom. Ale pewnie nie dało albo pomyśleli (bądź uwierzyli), że to jakiś superwirus-mutant, który się tak zmienił, że zaczął dawać odmienne objawy.

Po trzecie wirus nigdy nie został wyizolowany, ani nawet zachowane zarażone tkanki, ślina bądź cokolwiek co by pozwoliło go przechować i przebadać. To była choroba która jak nagle się pojawiła tak nagle zniknęła. Nie byli ciekawi co to za cholera i jak się nią zająć żeby w przyszłości nie uderzyła znowu? A może doskonale wiedzieli co jest grane i dlatego nie zachowali żadnych próbek?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2019 o 22:22, wrotycz napisał:

Z drugiej strony jak spojrzeć na chronologię, to może jednak Amerykanie się uczyli od Żydów. Kto ich tam wie.

Z ust mi to wyjąłeś. Niby zewsząd się ich wypędzało, ale są wszędzie i rządzą wszędzie, a tak, że nikt przy zdrowych zmysłach nie powie tego głośno. Ja też nie mówiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.