Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

NIe, nie łykają.....a przynajmniej takich bajeczek xD :D

 

Pokorna, ja wiem, ze Saint sobie tylko podśmiechujki robi :) i wiem, że nie prowokujesz, więc pełen luz :)

 

co do tego czy blondynki są łatwe...hmm.. nie od włosów to pewnie zalezy, chociaż powiem wam, że ogólnie faceci wykazują moim zdaniem więcej takiej hm..opiekuńczości(?) w stosunku do jasnowłosych, niż do ciemnowłosych. podejrzewam, że myślą, że takie aniołki sobie poradzić w życiu nie umieją :D:D xD

 

a czy więcej za bolndynkami lata? kiedyś czytałam ciekawy artykuł właśnie o tym dlaczego podobno tak jest, postaram sie go odnaleźć i wkleić linka ;) chociaż myślę, że to jednak jest multum składowych dlaczego człowiek wybiera tego człowieka a nie innego, włosy mają myślę mało wspólnego z tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy więcej za bolndynkami lata? kiedyś czytałam ciekawy artykuł właśnie o tym dlaczego podobno tak jest, postaram sie go odnaleźć i wkleić linka ;) chociaż myślę, że to jednak jest multum składowych dlaczego człowiek wybiera tego człowieka a nie innego, włosy mają myślę mało wspólnego z tym :)

 

No i weź pod uwagę, ogromna rzesza kobiet blondynek, nie jest naturalnymi blondynkami. To że zmienią kolor włosów, nie znaczy że przestaną być osobniczo brunetkami, szatynkami, etc.

Naturale blondynki, są w swej większości tak charakterystyczne( :D), że trudno je podrobić :D Choć inne kobiety próbują się pod tą aurę bezczelnie podpiąć :)

 

A potem wychodzi prawda z odrostami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko, że akurat z tego co pamiętam to chodziło ogólnie w tym artykule o kolor włosów, nie czy farbowane, czy nie, tylko jak sam on zmienia postrzeganie i ciągoty mężczyzn :P

 

co do osdrostów, to się to teraz ombre nazywa :D:D jakoby brzmiało bardziej szlachecko xD :D masz, ucz się :D

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQHzxk1M1H30fvg73_g-i_01Q8UgOazdPCJx1bfTULOAdcEHThn1VR9ruo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do osdrostów, to się to teraz ombre nazywa :D:D jakoby brzmiało bardziej szlachecko xD :D masz, ucz się :D

 

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQHzxk1M1H30fvg73_g-i_01Q8UgOazdPCJx1bfTULOAdcEHThn1VR9ruo

 

Matko.... natural blond detected :D

 

Masz tu normalny rozmiar :D

 

http://ifryzjerzy.pl/images/joomgallery/details/fryzury_dugie_1/ombre_hair_na_dlugich_wlosach_20130205_2037671508.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Saint, zawsze poratujesz :D

 

swoją drogą patrzcie, ze z każdej wady, jaką kiedyś było właśnie to, ze masz odrosty, bleee, feee, okropnie, można zrobić tak, że jest to pożądane przez ludzi i robione specjalnie, za co płacisz gruby hajs u fryzjera :P można ludziom wcisnąć wsjo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Saint, zawsze poratujesz :D

 

swoją drogą patrzcie, ze z każdej wady, jaką kiedyś było właśnie to, ze masz odrosty, bleee, feee, okropnie, można zrobić tak, że jest to pożądane przez ludzi i robione specjalnie, za co płacisz gruby hajs u fryzjera :P można ludziom wcisnąć wsjo :D

 

Ja tam widzę różnicę między ombre a odrostami :D

 

http://img.wiocha.pl/images/b/5/b5c52e80c69c23db7beef482996ec3ec.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saint przyjrzyj się dobrze temu zdjeciu...jest ono pradopodobnie wykonane u fryzjera, czyli ona za to ZAPŁACIŁA :D masz swoją różnice xD :D

Serio? xD

 

Chyba poderwę jakąś blondynkę :) Życie z blondynką musi być ciekawe i pasjonujące xDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę-nie chce żebyś popadł w samozachwyt :D:D (a może już to sie stało? :huh: ) :P

Nie mogę wpaść w samozachwyt, ja po prostu siebie kocham :D:P

 

Miała być ruda do kompletu, ale to zdjęcie urzekło mnie artystyczną formą, więc wklejam.

 

5021845392_1db77b6773_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.