Skocz do zawartości

Blowjob, robienie laski.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy, miałem u siebie dawną znajoma. W trakcie sexu, naklanialem pannę do zrobienia laski. 

Pani odmówiła, gdyż twierdzi, że jest to poniżajace dla kobiety. 

Odrazu zauważyłem manipulacje, ze strony kobiety, gdyż później kontynuując temat, pani mówiła, że i owszem obrabiala pytongi, ale to zależy od faceta. 

Jak dla mnie to shit test połączony z manipulacją. 

Na słowa damy, odpowiedzialem, że pomimo tego co mówi, dojdzie do tego przy następnych spotkaniach, że będzie zaczynała igraszki w łóżku od robienia lodzik. Pani tylko się uśmiechnęła.... 

 

Edytowane przez Still
  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maninblack napisał:

@Still

Powiem tak must have! :D 

Nie wyobrażam sobie lóżka bez tego elementu... 

Poza tym pamiętam słowa Marka w jednej z audycji, że kobiety robią lodzika tylko dla mężczyzn, którym są poddane i mentalnie czują się służebnicami. 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Niepowtarzalny napisał:

od razu bym zakończył spotkanie.

E tam. Idę o zakład że przy następnym spotkaniu zrobi lachę. I to z połykiem soczyście się przy tym oblizując :)

 

Typowy shit test że ona niby nie taka bezpruderyjna.

 

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Holden napisał:

A jak namówić do tego pannę, która nigdy tego nie robiła?

To zależy od panny, jednej zrobisz sam dobrze i ona się odwdzieczy dobra kobieta, a inne zwalaja winę ,że sie brzydza na Kościół i chuj wie na co.

 

Odpuścić jakby pojawił się odpowiedni typ by się nie zastanawiała.

 

Raz miałem taką sytuację i odpuściłem panna blagala mnie płakała, że ona ma blokady itd.

Na początku rozmawiam z nią że rozumiem , ale ja jakoś nie mam blokad.

Pokaże Ci powoli wszystko.

Ona nie.

I w płacz jebana manipulantka.

Wyszedłem ,bo mnie tak pała swedziala ,a mowie pierdol się.

Za 2 dni sama ssala w drzwiach.

Ech one wszystkie takie nie winne.

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla, który jest z taką laską już chyba jakieś dwa lata i ona mu w ogóle nie robi loda. Mówi, że seks jest bez problemu i wszystko, ale po prostu nie chce tego w ogóle robić i powiedziała, że mu nie będzie robić i nie zrobi. Pytałem dlaczego tak ma, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi na ten temat, więc nie wiem. Dla mnie osobiście to dziwne.

 

  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz

 

Dokładnie!

U mnie to wyłącznie na kolanach, to od razu prostuje kobiecy światopogląd.

Na klęczkach to pozycja mocno dająca do myślenia i pokazująca gdzie jest czyje miejsce....

Moja żona połyka tylko klęcząc, już tak się przez lata przyzwyczaiła, że jak widzi, że mam ochotę to sama podchodzi na czworaka.

  • Like 4
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Champion napisał:

Mam kumpla, który jest z taką laską już chyba jakieś dwa lata i ona mu w ogóle nie robi loda. Mówi, że seks jest bez problemu i wszystko, ale po prostu nie chce tego w ogóle robić i powiedziała, że mu nie będzie robić i nie zrobi. Pytałem dlaczego tak ma, ale nie dostałem jednoznacznej odpowiedzi na ten temat, więc nie wiem. Dla mnie osobiście to dziwne.

 

A on jej robi dobrze?.

Bo jeśli tak, a ona nie to niech spiepsza.

Pójdzie do innego i będzie brać po same kule, a chłopakowi wali scieme.

Po za tym po tym poznasz czy pannie zależy czy chcę przelamywac jakieś swoje opory, starać się dla Ciebie.

 

 

Edytowane przez PatZz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still kiedy ta kobieta Cię „usidli” to może wtedy, opierdoli torbę. Pierwszy sex jest tylko taki sądnny.  Często po pierwszym sexie na trzeci dzień jest Shit-Test pt. „Wiesz, zostańmy przyjaciółmi”. I ona wtedy rozpatruje, Twoje zachowanie...   Może już pierwszy sex, potem odcięcie, a Ty już pierścionka szukasz. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, PatZz napisał:

A on jej robi dobrze?

Mówi, że czasami jak go najdzie ochota to tak. Ja mu powiedziałem, żeby też jej nie robił w ogóle. 

Nie wiadomo co jej tam w głowie siedzi. Dla mnie ta sytuacja to ewenement. 

 

Myślę też, że może być to jakaś forma szantażu/dominacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Jak dla mnie to shit test połączony z manipulacją

Test na dominację lub mientką pipę.

 

1 godzinę temu, Still napisał:

Pani tylko się uśmiechnęła...

Bo zdałeś i już się nie może doczekać. 

 

P.S. rozumiejąc istniejące  schematy pojmuję lepiej sentencję "proste jak dupczenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Champion napisał:

 

 

Myślę też, że może być to jakaś forma szantażu/dominacji?

A ja myślę, że jest z nim, bo póki co nie ma innej opcji.

A forma dominacji jak najbardziej.

Co ona wnosi do związku, że rozłoży nogi.

Heh niech wejdzie na forum i poczyta, oby za późno nie było.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawy temat, aż sam się zacząłem zastanawiać jak to u mnie wyglądało.

Była stała partnerka wzbraniała się do seksu oralnego, bo uważała, że to nie dla niej, że się wstydzi czy też to poniżające. 

Ciekawe jest to, że takie sytuacje mogę policzyć na palcach jednej ręki, może zahaczając o kciuka drugiej.

Zastanawiające jest to, że było to przez pierwsze 2 lata związku, a na następne 2 lata znikło to z harmonogramu wspólnych zabaw łóżkowych.

Jak już wspominałem w swoim pierwszym temacie, sama stwierdziła, że po dwóch latach była tylko ze mną z przyzwyczajenia, 

a więc można wywnioskować, że głównym tego czynnikiem jest to, że była coraz bardziej mniej przekonana co do uczuć do mnie, 

choć seks i pieszczoty, czy "nurkowanie" między jej uda (notabene lubię i mi to nie przeszkadza), występowało bez jakichkolwiek przeszkód.

Jednak wzbraniała się nieraz by mój język leciał między jej uda, bo uważała, że nie jest to dla niej najważniejsze, a nawet, że tego nie lubi. 

 

Dlatego też zastanawiam się, czy brak seksu oralnego było przyczyną tego, że nie lubiła takich zabaw, była przekonana, że liczyłem na rewanż 
(choć nie powiem, że namawiałem ją do tego), czy zanikające uczucia do mnie były ku temu głównym powodem. 

Dodam, że jedyny raz przez ten czas związku, zrobiła to sama od siebie, ale tylko kiedy wyjeżdżałem za granicę i nasza rozłąka miała potrwać do 3 miesięcy. 

 

Czy jest na to jakiś konkretny sposób by takową pannę namówić, bo jak wspomniałem miała za sobą swój pierwszy raz w tej kwestii, 

czy to raczej niemożliwe, by takowa "niewinna" kobita wstydziła się do tego stopnia, by nie wziąć go w usta? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, PatZz napisał:

A ja myślę, że jest z nim, bo póki co nie ma innej opcji.

Bardzo możliwe. Zostawiła poprzedniego chłopaka z którym była i sama do niego napisała. Więc to już o niej świadczy. Tyle, że nie będę się wpierdalał i mówił czy ma ją rzucić, znaleźć inną itd. bo pewne rzeczy mu tłumacze, ale on jakby nie chce ich zrozumieć, więc doszedłem do wniosku, że po prostu musi sam zrozumieć czym to wszystko pachnie, tym bardziej, że to jego pierwszy dłuższy związek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś był taki temat i powtórzę moją obserwację - "kiedyś tak nie było". Z moich doświadczeń:

 

Jakieś 10-15 lat temu żadnej pannie nie przychodziło do głowy nie zrobić swojemu facetowi loda. Jeżeli któraś kupczyła dupą, to dotyczyło to wszystkich czynności seksualnych. Jeżeli któraś była wrażliwa czy miała pewne opory (co jakoś tam jest zrozumiałe, każdy ma swoje bariery), to bardziej dotyczyło to defloracji czy w ogóle stosunku - tutaj myślę dochodził też strach przed bólem. 

 

Ale teraz? Laska, która potrafi na pierwszym spotkaniu dać Ci dupy na wszystkie sposoby, nagle ma moralne opory przed wzięciem penisa do ust. Możesz ją rżnąć jak dziwkę, bić po twarzy - ale seks oralny? A fe, ja nie jestem taka! Seks oralny uległ strasznemu propagandowemu zwulgaryzowaniu, do tego moja prywatna teza jest taka, że przez galopującą feminazistowską propagandę faktycznie jest to odbierane jako symbol męskiej dominacji i opresji nad biednymi samicami. Bo należy brać tutaj pod uwagę, że minetki owe damy zwykle nie odbierają. 

 

Tak oto naszym drogim pannom przybył jeszcze jeden argument do kupczenia. A prawda jest taka, jak i piszą bracia powyżej - jak facet będzie odpowiednio silny i wzbudzi pożądanie, to na czworaka przyjdzie, połknie po same kule, natomiast innemu becie providerowi powie, że ona taka nie jest... Klasyka niestety powoli.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie najlepiej (z wiedzą forumową na temat kobiet) tak szufladkować dziewczyny (w jakimś % się da, nawet przez tindera/badoo), żeby poznać nową, młodszą dziewczynę, która wcześniej nikogo nie miała (lub ma mały przebieg) a my (faceci) wtłoczymy niejako bajerke w ruch i laska sama będzie za nami latać, dając to co chcemy?

 

Jak napisał @Bonhart w moim wątku z taką laską od tańca - "Starożytni Chińczycy chadzali na takie imprezy, wyrywali wszelkie starożytne Chinki ZA WYJĄTKIEM swoich wybranek, wtedy te trafiał szlag i same zabiegały o atencję przebiegłych Chińczyków, tak słyszałem" :lol:

 

Nie dość że mądre, życiowe - to i na wskroś prawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Champion napisał:

Tyle, że nie będę się wpierdalał i mówił czy ma ją rzucić, znaleźć inną itd. bo pewne rzeczy mu tłumacze, ale on jakby nie chce ich zrozumieć, więc doszedłem do wniosku, że po prostu musi sam zrozumieć czym to wszystko pachnie, tym bardziej, że to jego pierwszy dłuższy związek.

Bardzo dobrze, bo jeszcze winę za jego idealny związek przerzuci na Ciebie.

Nie chcę wiedzy, cóż niech cierpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.