Skocz do zawartości

Blowjob, robienie laski.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

@RealLife Żałuj ?

 

Z jedną mężatką jak zaczęliśmy omawiać spotkanie, Ona mówi do mnie, że nie robi loda ani nie połyka. Ja od razu skwitowałem, że w takim razie to nie ma co się umawiać i odpadam, Panna momentalnie z tekstem " mężowi nie robię, ale dla Ciebie zrobię wyjątek " ?

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Azizi said:

Heh.. kiedyśniejsza partnerka schodziła mi maksymalnie do pępka, potem jakby była u mnie strefa 51. W drugą stronę nie miałem oporów. Wtedy myślałem że mam jakąś empatię i nie miałem pretensji aczkolwiek jak zdrowy facet chciałem by posunęła się dalej - przez 3 lata. O 3 lata za dużo.

Kurwa chyba posuwaliśmy tą samą pannę ahhhahaha

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z naukowego punktu widzenia sperma posiada wszystkie niezbędne składniki do powstania życia, a zatem jest niesamowicie odżywcza. Panie, które nie chcą jej spożywać same sobie szkodzą, w dodatku podwójnie... raz, że nie uszczęśliwią swojego misia, dwa, że nie skorzystają z dobrodziejstw natury.

 

Już tylko ten drugi argument powinien zmusić do myślenia drogie panie.

 

Jakiś czas temu spotykałem się z jedną koleżanką, która uwielbiała ciągnąć. Zdarzało się, że byłem tak wyssany, że nie było szans na żadne inne zabawy. Ona doskonale sobie zdawała z tego sprawę mówiąc: 'No wiem, to moja wina ale co poradzę, że tak to lubię...'

 

Poza tym jeśli pani nie chce zadowolić swojego misia (nie musi to być tylko lodzik) to 'wiedz, że coś się dzieje'.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jedna strona czegoś bardzo potrzebuje do spełnienia, a druga jej notorycznie odmawia lub z czasem przestaje się pytać bo odpowiedź jest znana to coś w tym nie tak. Wszystko to kwestia dopasowania, jeśli jedna osoba preferuje biały związek a drugi chce seks każdego dnia to wiadomo, że będą problemy, to samo w sprawie OPa - tylko skala jest inna.

 

Najgorsze jest to odbębnienie 5 minut i wystawianie się, moim zdaniem jest to kwestia chemii lub jej braku, jeśli kobieta jara się tym jaką przyjemność sprawia partnerowi to na pewno będzie dostarczała sobie i jemy takich emocji, jednak jeśli to nie jest przyjemność, zmusza się to będzie tylko unikać. Trzeba o tym rozmawiać, rzucanie szmatami i wystawianie fajki do dmuchania to raczej słabe rozwiązanie, to raczej dawanie argumentów drugiej stronie, że to przywiązanie do blowjoba jest wręcz niezdrowe. 

 

Mówiąc o zapachu czy smaku swojego ex wprowadza pewną śmieszność do nowej relacji, jakby ciągle miała tego poprzedniego penisa w ustach. Oczywiście, może być tak, że OP zmienił dietę i jego sperma ma smak/zapach np. czosnkowy, cebulowy czy kiełbasiany, a sam penis nie jest do końca zadbany. Trzeba rozmawiać, ale przede wszystkim skupić się na higienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

" mężowi nie robię, ale dla Ciebie zrobię wyjątek "

I to jest prawdziwy dramat, takie kobiety. Swoją drogą szkoda tego męża, z jaką kurtyzaną się ożenił : / To taka babska logika co niektórych egzemplarzy - typu wylaszczyć się na mieście, po domu łazić w wyciągniętym dresie i ufajdanej koszulce. Tego nie jestem w stanie pojąć, dlaczego te "starania" nie są stargetowane na osobę, z którą idą przez życie.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliterarorbo one z tą osobą nie idą przez życie, tylko za nią. Ewentualnie ciągnięte przez nią, względnie jej zasoby.

 

To nie jest dla nich partner w normalnym z tego słowa znaczeniu, tylko nosiciel. 

 

Brzydzę się takimi. Serio, po usłyszeniu takiego tekstu by mi opadł. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Punisher said:

Moja żona nie robi mi loda. Kiedyś się zdarzały , ale nie było to Eldorado ?. Mam przez to rzucić ja i rodzinę ?  

Nie zawsze można pokazać lasce palcem drzwi . Łatwo się mówi jak się jest w wolnym związku lub jest to ruchanie na stopie koleżeńskiej .  

Niestety jesteś potrzebny jej tylko do czego innego - bankomat.

Też tak miałem do ślubu wszystko w każda, wszedzie a po ślubie zaczelo sie jak za komuny - nie da rady, nie ma, nie można...

smutne

  • Like 1
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pytonga napisał:

Też tak miałem do ślubu wszystko w każda, wszedzie a po ślubie zaczelo sie jak za komuny - nie da rady, nie ma, nie można...

smutne

To tylko zrozumieć mogą żonaci :)

14 minut temu, Pytonga napisał:

Batalia trwała dwa lata- wyrok zapadł w Grudniu

Moja pół godzinna sprawa to pikuś. Współczuję, tak po ludzku :(

 

A pro po... Dziś na herbatke, przyjeżdża do mnie pani urna. Mówię, kupić winko? Nieee. Sama herbatka będzie. Majtek w dół nie ma co zdejmować. Co one mają z tym, ok, ale tylko herbatka... ? 

Robią z nas idiotów, takimi stwierdzeniami. 

Wino i tak zakupione x 2 :D

 

 

 

 

Edytowane przez Still
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still 
To jest po prostu subtelna gra.
Każdy wie, że pańcia zdejmie majteczki podczas spotkania i będzie bolcowana w każdą dziurę :D 
Tylko, żeby nie było zbyt prosto i nudno, tworzy się przed spotkaniem napięcie, niepewność i zostaje wszystko w podtekstach :D 
A i tak wiadomo o co chodzi.
A jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi - cytat Guru :D 

 

2 godziny temu, Pytonga napisał:

Batalia trwała dwa lata- wyrok zapadł w Grudniu.

Cieszę się, że już po wszystkim, bracie :) 
 

51 minut temu, The Motha napisał:

''Ohh, jestem taka niedostępna'' .

Dobra u małolatki jest to dość urocze.
Jednakże przy starej 40-paroletniej fikuśnej babce, jest to po prostu śmieszne... jak nie żałosne.
Aż przypomina mi się pewien mem:
51443376_250477902543821_513801939996534

Idealna analogia ?

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pytonga napisał:

Niestety jesteś potrzebny jej tylko do czego innego - bankomat.

Też tak miałem do ślubu wszystko w każda, wszedzie a po ślubie zaczelo sie jak za komuny - nie da rady, nie ma, nie można...

smutne

Szczerze to nawet do tego chyba nie jestem , bo też pracuje. Wjebałem się w białe małżeństwo, na które się nie pisałem. Ale moja małża w ogóle nie lubi seksu, takie mam wrażenie . Od urodzenia dzieci się zmieniło , przestała mieć orgazmy , więc przestała mieć w tym przyjemność . Tak to sobie tłumaczę mnie . 

Z tym odejściem też się nie zgodzę , bo nie zostawię dzieciaków bo mi baba nie daje. Na razie próbuje wzbudzić porządnie , zacząłem dbać o się siebie, zajmować się swoim hobby , swoim życiem , aby wzbudzić zainteresowanie, może trochę zazdrość i wtedy może coś się zmieni. Jak nie to będę musiał złamać swoje konserwatywne zasady i znaleźć dziurę na boku. 

Ogólnie Wam zazdroszczę i dołuje mnie jak czytam o Waszym szczęściu . 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Punisher a jak ogółem oceniałbyś wasze relacje poza sexem?
Może spróbuj z nią porozmawiać.
Może ona ma jakieś problemy o których ci nie mówimy, a może na coś choruje.
Może zaproponuj jej wizytę u lekarza.

Ewentualnie rozważ opcję kochanki - oczywiście uzgadniając to z żoną.
Jeśli żona się nie zgodzi, to wytłumacz, że macie problem, a głównie to twoje potrzeby są niezaspokojone i szukasz po prostu rozwiązania oraz niech ona podsunie własne.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżeństwo na etapie rozkładu. Ale seksu już wcześniej nie było. 

Od jakiegoś czasu w ogóle nie potrafię z nią rozmawiać, potrafi mnie wkurwić w sekundę . Teraz staram się zająć dziećmi i sobą . 

Chyba zacznę nowy wątek w innym dziale gdzie opiszę swoje problemy . 

Edytowane przez Punisher
Za mało informacji
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.