Skocz do zawartości

Blowjob, robienie laski.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Punisher napisał:

Chyba zacznę nowy wątek w innym dziale gdzie opiszę swoje problemy .

Zacznij koniecznie. Ja miałem dokładnie taki sam schemat i już wiele miesięcy doświadczeń więcej od Ciebie. Możliwe, że masz aseksualną żonę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Zależy od panny, gdybyś trafił na moją ex, po takim tekście już po seksie byłoby xD, Panna z kołkiem w dupie, jeśli chodzi o humor.

Współczuję. One doskonale wiedzą z kim mogą sobie na takie teksty pozwolić, a z kim nie. 

 

4 godziny temu, Punisher napisał:

Z tym odejściem też się nie zgodzę , bo nie zostawię dzieciaków bo mi baba nie daje. Na razie próbuje wzbudzić porządnie , zacząłem dbać o się siebie, zajmować się swoim hobby , swoim życiem , aby wzbudzić zainteresowanie, może trochę zazdrość i wtedy może coś się zmieni.

Obudzisz się z tego snu, kiedy dostaniesz papier rozwodowy, a w rodzinnych kuluarach zacznie się mówić o nowej miłości Twojej modliszki. Dla niego będzie się wypinać jak kotka w rui. Myślisz, że ona tak sobie będzie żyła bez seksu? Oj nie, nie.  Seks będzie, ale nie z Tobą. 

  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Punisher opisz swoją historię, chetnie się czegoś nauczę a i bracia na pewno coś pomogą. Ja jeżeli będę umiał to też spróbuję pomóc. 

Jeżeli przed dziećmi nie była aseksualna to przychylam się do zdania brata @giorgio, że w tym związku to tylko ty nie masz seksu. One zazwyczaj nie doceniają tego ile facet poświęca wchodząc w monogamiczny związek. A jak wiemy poświęcamy bardzo dużo i bardzo wiele ryzykujemy ale czy możliwym jest wymaganie postawy dojrzałej od dużego dziecka? Śmiem wątpić. 

Kolego @Still, która to laska? Ta od wyborów czy ta dzieciata? Tak szczerze to już się gubię w tych twoich orbiterkac. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej trochę źle się wypowiedziałem . Sorry. Pewnie to przez wkurwienie i emocje . 

Już mam tutaj swój wątek , który jest zatytułowany terapia małżeńska. Zmieniłem (zresztą za namową braci ) nazwę konta i Avatar . Więc tam będę kontynuował opis swoich problemów , bo w sumie jest tam tylko część . 

34 minuty temu, giorgio napisał:

 

Obudzisz się z tego snu, kiedy dostaniesz papier rozwodowy, a w rodzinnych kuluarach zacznie się mówić o nowej miłości Twojej modliszki. Dla niego będzie się wypinać jak kotka w rui. Myślisz, że ona tak sobie będzie żyła bez seksu? Oj nie, nie.  Seks będzie, ale nie z Tobą. 

 Na prawdę chyba jestem w śnie, albo z innej planety. Mi to nie przychodzi do głowy że ona może się puszczać z innym. Nie wierzę w to. Na tyle ja znam , że wiem że taka nie jest.  

Pieprzy się między nami , od długiego czasu mamy kryzys , a baba nie ma tak , że mimo kłótni ma chcice. One są inne jakieś. Nie ma nastroju , bo się drzemy na siebie , więc nie ma seksu. Zresztą coś się ze mną porobiło , bo kurwa moje libido jest na poziomie dna. Czasem wolę sam sobie zwalić konia. 

 

1 godzinę temu, Tim2049 napisał:

Zacznij koniecznie. Ja miałem dokładnie taki sam schemat i już wiele miesięcy doświadczeń więcej od Ciebie. Możliwe, że masz aseksualną żonę... 

Twoja żona jest / była aseksualna ?

Edytowane przez Punisher
Dodanie linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SSydney napisał:

która to laska?

Tak od wyborów. 

Pani przyjechała, oczywiście ze swoim winem ;) haha. 

No ok, ale teraz już nie będzie do śmiechu<_<

Pani dzieciata, wysłała mi wczoraj wymownego smsa. Miłego winka z koleżanką..... ?

Widocznie musiała nas przyuwazyc na balkonie, jak byliśmy na papierosie.

Dopiero później skojarzylem fakty, że ma znajomą, mieszkająca w pobliżu mojego mieszkania. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ariok napisał:

Nie narzekam na swoją.. ale jak widać zawsze może być lepiej :D uchyl rąbka tajemnicy takiej tresury :D

Wziąłem sobie dziewicę nastolatkę...

Zawsze byłem wobec niej bardzo perwersyjny i dominujący...

Innego układu Ona nie zna, to dla niej już naturalne... Sama to przyznała wielokrotnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Punisher napisał:

może się puszczać z innym. Nie wierzę w to.

Możesz mieć rację. 

 

Odpowiadając, tak, ex jest aską. Masz pytania? 

21 godzin temu, SSydney napisał:

Jeżeli przed dziećmi nie była aseksualna to przychylam się do zdania brata

Masz doświadczenia z aską czy tylko teoretycznie wnioskujesz? Szczerze pytam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.