Skocz do zawartości

Doom Annihilation


deleteduser109

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy z was pamiętają starego, dobrego Doom'a - jeden z pierwszych fps'ów, marka, która podobnie jak Wolfenstein, żyje do dziś i ma się dobrze. Doom jako gra, ze swoją brutalnością i świetną muzyką, był dla mnie tym, czym Predator, Rocky etc. w świecie filmu.

Niedawny zwiastun Doom'a Eternal zaskarbił sobie sympatię oczekujących jawnymi kpinami z poprawności politycznej, w drodze jest już druga ekranizacja... Ano właśnie.

https://youtu.be/XrFD237GTLY

Zamiast Doomguy'a mamy Femidoom'a najwyraźniej, modulującego głos do niskich, jak na kobietę, częstotliwości, dźwigającą giwerę, która wyrwała by jej ramię z barku, rozstawiającą facetów po kątach etc etc :D

Edytowane przez Bonhart
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo było z Termianatorem (był nawet temat ale nie mogę znaleźć), Pogromcami duchów i bóg wie czym jeszcze. Życzę im klapy. Choć mam sentyment do id Software to od kiedy nie istnieją, to już mam to w d... Nie widzę tego, żeby im się udało dorównać Obcemu a jej (tej postaci/aktorce) dorównać Ripley/Sigourney Weaver.

Pożyjemy zobaczymy. Kiedyś ta bańka musi pęknąć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy był na forum. Serial Bodyguard https://www.filmweb.pl/serial/Bodyguard-2018-801128. Pierwszy odcinek, antyterroryści i antyterrorystki dowodzeni przez panią oficer, kobieta snajper. Główny bohater, zatwardziały biały rycerz. Terroryści , to Azjaci. Ogólnie poprawność polityczna i lewactwo tak bardzo waliło mnie po oczach, że nie dałem rady obejrzeć drugiego odcinka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film który nawet nie jest planowany do dystrybucji w kinach. Tylko od razu jest przeznaczony na dvd. Tak że kino klasy B. Zresztą trailer już został ostro "zjechany". Do tego Bethesda oraz id Software od razu odcięły się od tego że mają cokolwiek wspólnego z tym "dziełem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.