Skocz do zawartości

Limit interakcji (polubień, pucharów) a aktywność na forum


Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja dotyczy uzależnienia limitu polubień, pucharów, emotikonów od ilości postów danego użytkownika.

Im więcej dany użytkownik pisze, tym więcej interakcji może wykonać w ciągu doby.

Przykładowo bierzemy średnią ilość postów z ostatnich trzech dni i mnożymy przez np. trzy - to staje się limitem dobowym interakcji (pozostawiamy poziom podstawowy).

Umożliwiłoby to bardziej aktywnym użytkownikom więcej reakcji w dyskusjach.

 

 

Edytowane przez Orybazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orybazy przecież tak jest na forum, inny limit ma świeżak inny użytkownik, a jeszcze inny starszy użytkownik. Świeżak ma ograniczony dostęp do działów limit na ilość zakładanych tematów i rozdanych lajków, zablokowany dostęp do czatu limit na wysyłane pw itd.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mosze Red said:

@Orybazy przecież tak jest na forum, inny limit ma świeżak inny użytkownik, a jeszcze inny starszy użytkownik. Świeżak ma ograniczony dostęp do działów limit na ilość zakładanych tematów i rozdanych lajków, zablokowany dostęp do czatu limit na wysyłane pw itd.

Myślałem o limicie zależnym od ostatniej aktywności, nie od stażu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Orybazy napisał:

Myślałem o limicie zależnym od ostatniej aktywności, nie od stażu na forum.

Limit zależy od całości aktywności i ilości polubień treści. 

 

Czyli jak dajesz sporo treści, które lubią pozostali użytkownicy, w uproszczeniu gdy jesteś aktywny i fajny to dostajesz większe możliwości. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mosze Red said:

Limit zależy od całości aktywności i ilości polubień treści. 

 

Czyli jak dajesz sporo treści, które lubią pozostali użytkownicy, w uproszczeniu gdy jesteś aktywny i fajny to dostajesz większe możliwości. 

Czyli podobnie do tego o czym myślałem z tą różnicą, ze system patrzy na łączną aktywność, nie na ostatnie kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.