Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Orybazy

Limit interakcji (polubień, pucharów) a aktywność na forum

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Moja propozycja dotyczy uzależnienia limitu polubień, pucharów, emotikonów od ilości postów danego użytkownika.

Im więcej dany użytkownik pisze, tym więcej interakcji może wykonać w ciągu doby.

Przykładowo bierzemy średnią ilość postów z ostatnich trzech dni i mnożymy przez np. trzy - to staje się limitem dobowym interakcji (pozostawiamy poziom podstawowy).

Umożliwiłoby to bardziej aktywnym użytkownikom więcej reakcji w dyskusjach.

Edytowano przez Orybazy

Czy do tego nie potrzeba dodatkowej wtyczki, która może niepotrzebnie obciążyć dodatkowo serwer? 

9 minutes ago, realista said:

Czy do tego nie potrzeba dodatkowej wtyczki, która może niepotrzebnie obciążyć dodatkowo serwer? 

Miałem nadzieję, że technicznie, to by tylko jakieś proste macro było.

@Orybazy przecież tak jest na forum, inny limit ma świeżak inny użytkownik, a jeszcze inny starszy użytkownik. Świeżak ma ograniczony dostęp do działów limit na ilość zakładanych tematów i rozdanych lajków, zablokowany dostęp do czatu limit na wysyłane pw itd.

• Like 3

1 hour ago, Mosze Red said:

@Orybazy przecież tak jest na forum, inny limit ma świeżak inny użytkownik, a jeszcze inny starszy użytkownik. Świeżak ma ograniczony dostęp do działów limit na ilość zakładanych tematów i rozdanych lajków, zablokowany dostęp do czatu limit na wysyłane pw itd.

Myślałem o limicie zależnym od ostatniej aktywności, nie od stażu na forum.

2 minuty temu, Orybazy napisał:

Myślałem o limicie zależnym od ostatniej aktywności, nie od stażu na forum.

Limit zależy od całości aktywności i ilości polubień treści. 

Czyli jak dajesz sporo treści, które lubią pozostali użytkownicy, w uproszczeniu gdy jesteś aktywny i fajny to dostajesz większe możliwości. 

• Like 2

1 hour ago, Mosze Red said:

Limit zależy od całości aktywności i ilości polubień treści. 

Czyli jak dajesz sporo treści, które lubią pozostali użytkownicy, w uproszczeniu gdy jesteś aktywny i fajny to dostajesz większe możliwości. 

Czyli podobnie do tego o czym myślałem z tą różnicą, ze system patrzy na łączną aktywność, nie na ostatnie kilka dni.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.