Skocz do zawartości

Żona chce dziecko


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kapitan Horyzont napisał:

Skąd takie opinie? Piszesz z własnego doświadczenia czy gdzieś to przeczytałeś?

Z obserwacji otoczenia?

Ostatnio miałem BARDZO pouczającą rozkminę.
Otóż w ramach działań regeneracyjno-relaksacyjnych chadzam na basen/saunę.
Chadzam akurat w godzinach, kiedy odbywają się "zajęcia dla młodych mam" i "nauka pływania dla niemowląt" (to już dla mnie kompletna aberracja, ale cóż -biznes is biznes).

I tak patrzę na te "młode mamy"...

Basen nie kłamie. Kostium kąpielowy zwłaszcza.

 

Kurwa... Pierdolony wybieg dla waleni...

Że Greenpeace jeszcze nie interweniował to cud...


I to nie że panie mają kilogramy pociążowe. Są jebanymi roztytymi BALERONAMI. A brajanki/dżesiki to niejednokrotnie już w wieku prawie 2 lat.

Trafić na jakąś hot-mama... Oesu... No może 1 na 20? Reszta - tuczniki w fazie przedrzeźnej...

 

No ale to oczywiście "nieprawda, złe geny, grube kości, tarczyca, po brajanku, przed dżesiką". Tja...

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz Na basen chyba po prostu przychodzą wieloryby. Ja bywam na basenie często i gęsto, więc jakieś spostrzeżenia poczyniłem. A są one takie, że znośna optycznie samica na basenie trafia się baaaaaardzo rzadko. Zaleta basenu jest taka, że odpada makijaż, a skąpy strój pozwala łatwo ocenić czy mamy do czynienia z jędrną, umięśnioną łanią, czy galeretowatą lochą. Niestety zwykle to drugie, a w komplecie facjata a'la kwit na węgiel.

Ktoś pytał, gdzie poznawać młode kobiety...no cóż, basen odradzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adams napisał:

Na basen chyba po prostu przychodzą wieloryby.

Niekoniecznie.
Co do zasady - jak zauważyłeś - basen nie kłamie, więc i panie nie mają za bardzo jak się kamuflować. Ani makijażu, ani ciucha...
Natomiast zdatne do użytku towary - a i owszem - się trafiają.

 

Dzikie szprychy nie są dzikimi szprychami ot-tak, tylko - zazwyczaj - dlatego, że zapierdalają na to, żeby sensownie wyglądać. A gdzie mają zapierdalać, jak nie na basenie? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stary_Niedzwiedz Trafiają się, owszem, ale zajebiście rzadko. Na basenie bywam 2-3 razy w tygodniu. Przez ostatnie 9 lat (tyle mieszkam na dzielni, więc i basen ten sam) fajną łanię widziałem na basenie jakieś 2-3 razy. Za to tuż obok chaty mam 'fitness dla kobiet'. O, staryyyyy... schodzą się tam laski na prawdę zajebiste, a instruktorki... o kurwa... powiem tak:

laski z basenu

240_F_178866278_xh1gFCRmv8o9hJ356LRyLlMa

a laski z 'fitnessu dla kobiet'

5521987451_213f98a647.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Referent napisał:

Tak rozmawialiśmy przed ślubem o dzieciach i nawet próbowaliśmy ale jak wszyscy wiemy po ślubie się dużo zmienia i trochę przejrzałem na oczy jak to może wyglądać jak pojawi się dziecko.

Widzę masz problem aby coś konkretnie powiedzie, jak Ty tak rozmawiasz ze swoją żoną to nie dziwię się, że macie niedopowiedzenia. Jakie mieliście konkretnie ustalenia ? Co ona mówiła ? Wprost, że chce mieć dzieci, że może w przyszłości będzie chciała ? Ty potwierdzałeś, że też chcesz, czy może przytakiwałeś OK, OK ? Tak czy siak sam się w to wszedłeś więc nie możesz mieć do niej pretensji. A i jako 32 letni facet powinieneś był wiedzieć jakie mogą być następstwa. 

18 godzin temu, Referent napisał:

Dlaczego chciałbym poradzić się tutaj przed podjęciem ostatecznej decyzji

Serio ? Nas się pytasz czy masz mieć dzieci ? My nie zdecydujemy za Ciebie, jeden będzie chciał drugi nie, sam musisz podjąć tą decyzję czy z całym bagażem niedogodności i radości wchodzisz w to czy się rozwodzisz. Jeśli nie chcesz i mieć bo takie masz przekonania to temat jasny a jak nie jesteś jeszcze przekonany to pomyśl o tym sam ze sobą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/14/2019 at 6:04 PM, alfa_sralfa said:

Z czego to wynika? Jaka jest podstawa?

Prawo naturalne, biologiczne. Przeciwne płcie wszystkich gatunków łączą sie ze sobą w celu spółkowania, z tego powstaje potomstwo, które pozwala przetrwać gatunkowi. Małżeństwo jest formą takiego połączenia w celu spółkowania i zapłodnienia kobiety a potem wychowania potomstwa.

Jeśli zastanawiamy się nad takimi oczywistymi oczywistościami, to następną naszą aktywnością będzie dyskusja lub zapytania` czy mogę jeść dupą a srać gębą, jeśli nie to właściwie czemu?`

Edytowane przez Les
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.03.2019 o 20:17, Les napisał:

Zatem nie należy chwalić się zasobami. Przedstawiam się zawsze kobietom jako bezrobotny

Czytałem gdzieś, że gość bardzo majętny pojechał na wiejską dyskę ze 100zł banknotem w kieszeni i tam poznał jakąś Terenie. Bez mercedesow i zielonych kwitów ?. Swoją drogą zaczerpnąłem od "Bonzo" pewną odpowiedź na pytanie czym się zajmujesz ? "udzielam lekcji śpiewu w wynajętej kawalerce". Po tym już do mnie nie pisała :D. A tak wracając na orbitę nic na siłę z tym dzieckiem nie czujesz, nie chcesz trudno pożegnaj się z nią innej opcji nie ma. Może po urodzeniu się zmieni a co jak nie i podświadomie dziecko będzie wyłapywać, że go nie chciałeś. Ciężko stwierdzić nigdy nie miałem po prostu głośno myśle. 

Edytowane przez CzarnyR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.