Skocz do zawartości

Walka o dziecko, czy ojciec może cokolwiek?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

proszę o pomoc, już teraz nie wiem gdzie się zwrócić. Od roku nie widziałem mojego dziecka, nie mam z nim kontaktu, kiedy chcę się spotkać to jestem wyzywany i goniony. Już nawet wynająłem detektywa i się okazało, że żonka sprowadza innych facetów i chodzą z moim dzieckiem na spacery. To mnie przytłacza bo dopóki żoneczka nie wyniosła się i nie zabrała dziecka to mieliśmy dobre kontakty i często razem coś robiliśmy, czy to podróże czy po prostu rozmowy. A teraz nic i kiedy próbuję cokolwiek to po prostu jestem coraz bardziej izolowany nawet do tego stopnia że małżonka wzywa Policję i składa wnioski o zakaz zbliżania. Co jest kuriozalne. A kiedy piszę na GG to moje ukochane dziecko odpisuje że nie chce mnie znać bo je zostawiłem i odszedłem!!!!!!!! I że jestem złodziejem i biłem mame!!!!!!!! Serce mi się kroi.

 

Sprawa o rozwód trwa, od razu kiedy dostałem pozew złożyłem odpowiedź i wniosek o zabezpieczenie kontaktów z dzieckiem. Było to już prawie rok temu! A w przepisach czytam że Sąd ma 7 dni na wydanie postanowienia w kwestii zabezpieczenia kontaktów! O alimenty sprawa była i kiedy się zapytałem sędziny co z moim wnioskiem o kontakty to dostałem opier że ta sprawa nie tego dotyczy. 

 

Już nie wiem co robić, jestem prawie pewny że Sąd celowo przedłuża a im więcej dni upływa tym moja możliwość powrotu do dobrych relacji z dzieckiem staje się coraz bardziej iluzoryczna.

 

Co ja mam zrobić.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.