Skocz do zawartości

Tańsze bilety na metro dla kobiet w Berlinie


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo Bracia. 

Zapoznajcie się z artykułem. Kolejny przejaw dyskryminacji mężczyzn. To już obłęd. Dobry test reakcji ludzi. 

 

http://www.fpiec.pl/futopia/kobiety-w-berlinie-zaplaca-za-bilet-metra-mniej-niz-mezczyzni?fbclid=IwAR2NX_mhRYEhbJi3BvdMPZPokV6G_IIaq4VeOsaG5A71X7v7WBVnj99woWg

Edytowane przez Bullitt
  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jednocześnie operator zaznacza, że jeśli mężczyzna będzie się chciał przejechać na „bilecie kobiecym”, to będzie musiał liczyć się z karą – to w końcu ulga jak każda inna, więc trzeba będzie udowodnić, że ma się prawo z niej korzystać.”

 

Rzucasz tekstem ,"indentyfikuje się jako kobieta" i lewactwo zjada własny ogon...

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś może narzucać mi płeć ? ....

Lewactwo samo się pogrąża, z jednej strony zwalcza podziały, z drugiej tworzy nowe sztuczne i wychodzi że biały mężczyzna, do tego katolik jest winien za całe zło tego świata, z jednej strony promuje się równouprawnienia, z drugiej promuje np. pedofilię, z jednej strony zwalcza się religię w życiu publicznym... z drugiej promuje Islam... gdzie tu sens i logika, pocieszający jest fakt że to dyktat mniejszości który uderza w większość i nie ma to przyszłości, bo w końcu ludzie się zbuntują i będzie jak z każdą rewolucją, która na końcu uderzy w jej piewców.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, tytuschrypus said:

A co one są kurva, niepełnosprawne? 

Niepełnosprytne. Metrem zarządza pani Sigrid Evelyn Nikutta, której mąż siedzi w domu z dziećmi.

 

http://www.exberliner.com/features/zeitgeist/berlin's-top-chicks%3A-powerfrauen/

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minutes ago, wojkr said:

Jak ktoś może narzucać mi płeć ? ....

Lewactwo samo się pogrąża, z jednej strony zwalcza podziały, z drugiej tworzy nowe sztuczne i wychodzi że biały mężczyzna, do tego katolik jest winien za całe zło tego świata, z jednej strony promuje się równouprawnienia, z drugiej promuje np. pedofilię, z jednej strony zwalcza się religię w życiu publicznym... z drugiej promuje Islam... gdzie tu sens i logika, pocieszający jest fakt że to dyktat mniejszości który uderza w większość i nie ma to przyszłości, bo w końcu ludzie się zbuntują i będzie jak z każdą rewolucją, która na końcu uderzy w jej piewców.

A jak będą parytety, to na rozmowie o pracę mówisz że się identyfikujesz jako czarna, lesbijka, muzułmanka i pracę masz zapewnioną bo jak ci odmówią to ich pozwiesz o dyskryminację.   

3 minutes ago, דניאל said:

Wyglądają na szczęśliwych.

 

Bo szczęśliwe jest życie idioty ;) ? A poważnie piszą, że gość był informatykiem, więc inteligentny pewnie jest ale czy mądry, jeśli z taką panią żyje?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, Orybazy said:

Metrem zarządza pani Sigrid Evelyn Nikutta, której mąż siedzi w domu z dziećmi. 

Z finansowego punktu widzenia to on (mąż) podjął prawdopodobnie bardzo słuszną decyzję. Nawet jeśli zarabiał 100k/rok co jest bardzo dużo, to się ma nijak do jej 400k. Więc może nie byłbym tak krytyczny wobec niego. Nie znam dokładnie uwarunkowań, nie mogę powiedzieć, że to ciepła klucha jest.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, wrotycz said:

Z finansowego punktu widzenia to on (mąż) podjął prawdopodobnie bardzo słuszną decyzję. Nawet jeśli zarabiał 100k/rok co jest bardzo dużo, to się ma nijak do jej 400k. Więc może nie byłbym tak krytyczny wobec niego. Nie znam dokładnie uwarunkowań, nie mogę powiedzieć, że to ciepła klucha jest.

 

 

 

Finansowo pewnie dobra decyzja ale który facet chciałby być utrzymankiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy kim jest ten facet. Ja bym się nie zastanawiał, znalazłbym coś do robienia w domu poza "sprzątaniem". Poza tym z taką kasą to można naprawdę duuużo. I to nie musi być "socjal".

 

Wracając do pomysłu. To raz, że jednorazowy a dwa to powinni Niemcy, w zasadzie Berlińczycy, wywołać burzę, choćby w internecie, i też masowo się podawać za kobiety w tych pociągach. Przecież im nic nie udowodnią. To jest tak absurdalne, że aż straszne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wrotycz napisał:

dwa to powinni Niemcy, w zasadzie Berlińczycy, wywołać burzę, choćby w internecie, i też masowo się podawać za kobiety w tych pociągach.

Lepiej przestać jeździć. Niech się metro spróbuje utrzymać z połowy swoich dotychczasowych klientów (w dodatku z tańszymi biletami).

 

Co do faceta to ja też bym się nie zastanawiał. W dzisiejszym świecie gdzie ryzykuje się divorce rape, bycie "utrzymankiem" jest całkiem dobrym rozwiązaniem. Poza tym wcale nie jest powiedziane że on się utrzymuje za jej kasę. Zarabiają tyle że im zbywa.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.