Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Patton

Johnny Depp miażdży Amber Heard w sądzie. 87 nagrań i 17 świadków

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Nie żebym o tym nie pisał ale co tam.

Rozbawiło mnie, że została nazwana Czempionką Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych (organizacji na wskroś politycznej i niezbyt pokojowej), ambasadorką praw kobiet w American Civil Liberties Union, globalną ambasadorką L'Oreal. To pokazuje jak się robi karierę w feminazistycznym świecie.

Hip, hip, hura!

Proces się jeszcze nie skończył ale życzę mu, żeby wygrała sprawiedliwość. To ich czegoś nauczy. Jak zapłaci 50 milionów to się dowie ile kosztuje fałszywe oskarżenie.

Edytowano przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 1

Ikona #MeeToo

Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub w 2015 r. po 3 latach związku. Jednak już w maju 2016 r. dziś 32-letnia aktorka złożyła papiery rozwodowe. Kilka dni później wniosła o wydanie gwiazdorowi sądowego zakazu zbliżania się. W styczniu 2017 r. nie byli już małżeństwem, a z konta Deppa wyparowało kilka mln dolarów.

Kolejna "ikona #MeeToo" okazuje się kobiecym zwyrodnialcem.

52 minuty temu, wrotycz napisał:

Jak zapłaci 50 milionów to się dowie ile kosztuje fałszywe oskarżenie.

Niestety wątpię czy coś zapłaci, jako kobieta ma podwójne standardy. Będzie płacz, granie skrzywdzonej i poparcie innych wysoko postawionych wagin.

• Like 2

Napisano (edytowany)

Poczekamy, zobaczymy. Wygląda na to, że Depp też to bierze na zimno i jest do tego dobrze przygotowany. Więc nie odbierajmy głosu sądowi.

Edytowano przez wrotycz

Ach, te kobiety są takie bezbronne i stłamszone przez mężczyzn w tych czasach..

Po czym wystarczy fotka na mediach społecznościowych i pomówienia, by babka stała się ambasadorką i twarzą jakichś miedzynarodowych ruchów na rzecz praw kobiet i innych pierdół oraz by 99% internetu wspierało ją i obrażało jej ex męża tyrana. 😁

Za to aktor by się wybronić musi mieć nagrania, filmy, świadków, okaleczenia, by w ogóle ktoś go wysłuchał.

Teraz można porównać, co musi zrobić kobieta, by kogoś oskarżyć i zniszczyć życie, a co facet by się uratować. To dla nas powinno być równouprawnienie.

• Like 5

19 minut temu, blck.shp napisał:

Po czym wystarczy fotka na mediach społecznościowych i pomówienia, by babka stała się ambasadorką i twarzą jakichś miedzynarodowych ruchów na rzecz praw kobiet i innych pierdół oraz by 99% internetu wspierało ją i obrażało jej ex męża tyrana.

Niewiele dzisiaj potrzeba...

Natomiast artykuł na wp to w sumie pochwala. Dwa razy pojawia się puenta.:

"Tymczasem Johnny Depp popadł w niełaskę i fanów, i Hollywood. Czemu też nie można się dziwić."

Tak tak. Rozwód po tak krótkim czasie  i absolutnie nie można się temu dziwić. 

25 minut temu, blck.shp napisał:

To dla nas powinno być równouprawnienie.

Faceci zbudowali zbyt bezpieczny świat, po rycersku nie domagając się od nikogo wdzięczności - a kolejne pokolenia facetów spiździały z braku wrogów, którym można legalnie dokopać. Z kultu fizyczności została siłka - nie chcę wiedzieć, ile procent pakuje tylko po to, żeby coś zaruchać.

Swoją drogą, myślę, że stąd bardzo modny jest motyw post-apo w kulturze, część osób pragnie resetu i sprawdzenia się w naturalnym środowisku, bez płacenia trybutu grubasom z wyższych szczebelków

• Like 5
  • Dzięki 1

Im więcej przebywam na tym forum to dziękuję Bogu, że jednak coś mnie uratowało przed planami , które miałem co do kobiety.

Jak czytam wszystkie te historie to włosy dęba stają i to co sam widziałem na oczy.

Jeszcze ktoś taki jak Depp ma dawać hajs i zbierać dowody świadków , lasce wystarczy, że jest kobieta i ma piczke.

Nawet ktoś taki jak Depp nie utrzymał związku, a ma pozycje hajs i wygląd miał nwm jak teraz.

Obrotna babka. Bo podobno przez dwa lata "ujeżdżała" samego Elona Muska. To pokazuję jak bezbronni są faceci w obliczu wszechmocnej siły waginy. Facet mógłby mieć dosłownie każdą kobietę. To nie pukał sobie jakąś przechodzoną lafiryndę. Ciekawe ile jemu zdążyła wyssać z konta?.

2 godziny temu, Bonhart napisał:

Faceci zbudowali zbyt bezpieczny świat, po rycersku nie domagając się od nikogo wdzięczności - a kolejne pokolenia facetów spiździały z braku wrogów, którym można legalnie dokopać. Z kultu fizyczności została siłka - nie chcę wiedzieć, ile procent pakuje tylko po to, żeby coś zaruchać.

Swoją drogą, myślę, że stąd bardzo modny jest motyw post-apo w kulturze, część osób pragnie resetu i sprawdzenia się w naturalnym środowisku, bez płacenia trybutu grubasom z wyższych szczebelków

Czyli zadziała takie coś:

Cy2YMk4VQAAJjrr.jpg

Inna bardziej znana wersja:

e6d73d1d674b2c5d6b28a4c3f392c913.jpg

Można sobie wyszukać więcej wpisując "strong men create".

Niestety teraz jesteśmy na etapie 3. Jeszcze mamy etap 4 i dopiero będzie dobry dla normalnych facetów (zdobywców, odkrywców, wynalazców) etap 1.

• Like 3
  • Dzięki 1

Pomimo dowodów nie wiem czy jej to nie ujdzie. Zagra skrzywdzoną, biedną kobietę plus poparcie innych wagin i pewnie nie będzie sprawiedliwości.

Ta akcja to dobra okazja żeby jaka okaże się siła feminazistek. Mimo wszystko powodzenia kapitanie Sparrow.

@imprudent_before_the_event Teraz widać jak dobrobyt i wszytko podane na tacy  zniszczyło mózgi kobiet, a może po prostu wyszła ich prawdziwa natura.

Jeśli nie wygra sporych pieniędzy, to i tak przegra. W USA papugi są strasznie drogie, Weinstein wyprzedaje nieruchomości, żeby mieć na prawników.

A miało być tak pięknie i kolorowo. Tak wygląda "maltretowana" Amber po złożeniu wniosku rozwodowego. Miejmy nadzieję, że jej ten uśmieszek zniknie z twarzyczki. To też jest nasza sprawa, bo jak on udowodni, że go żonka wrabiała to wszyscy o tym usłyszą i się dowiedzą, że są kobiety, które tak robią. I do każdego otrze, że proceder jest powszechny skoro dotarł pod najwyższe strzechy.

• Like 2

I tutaj wychodzi ,że należy jak najwięcej nagrywać ,prześwietlić telefon i sprawdzić torebkę lub inne  ciemne konty. Tam może być coś ciekawego schowane. Moja ex sprawdzała mój portfel, torbę do pracy gdzie

były też służbowe pieniądze . Czasami brakowało 50 lub 100 zl po przeglądzie gdy ja spalem, wtedy wartość pieniądza była inna. Jako przykładny mąż (czytaj biały rycerz) oddawałem wypłatę. Więc nie ma co mieć skrupułów co do kontroli.

Mój adwokat powiedział kiedyś cyt. każdy papier może kiedyś się przydać. I miał cholerną rację

Przypomnę stare sowieckie  powiedzenie: zaufanie ,zaufaniem ale kontrola musi być.

• Like 1

A ja zapytam. Skoro feminaziski wspierają Amber to jak my możemy wesprzeć Johnny-ego?

Ktoś ma jakieś propozycje? Czy może jest już jakaś zorganizowana akcja?

14 godzin temu, blck.shp napisał:

Teraz można porównać, co musi zrobić kobieta, by kogoś oskarżyć i zniszczyć życie, a co facet by się uratować.

A co by było jakby mężczyzna oskarżył kobietę bez dowodów? (Pytam teoretycznie, wolę nie sprawdzać)

12 godzin temu, Baca1980 napisał:

Bo podobno przez dwa lata "ujeżdżała" samego Elona Muska. To pokazuję jak bezbronni są faceci w obliczu wszechmocnej siły waginy. Facet mógłby mieć dosłownie każdą kobietę.

Elon z tego co słyszałem jest absolutnym, nieuleczalnym i chorobliwym białym rycerzem z kompleksem "tej jedynej". Aż tak, że nie mógł porządnie zaangażować się w premierę Tesli Model 3 z powodu bólu dupy/serca/przeżywania dram z ukochaną. Kuhwa.

12 godzin temu, PatZz napisał:

Nawet ktoś taki jak Depp nie utrzymał związku,

Taa, Johnny Depp, moje conajmniej dwie, jak nie trzy ex wzdychały do niego jaki on ach-och-piękny, z poczuciem humoru, przystojny.

Też tak twierdzę, fajny, przystojny, wesoły gość (przynajmniej w filmach).

Ale jego była żona ma inne zdanie bo to ... żona.

Jakby była tylko laską do ruchania, konkubiną to by tak nie fikała tylko grzała się w blasku sławnego przystojniaka.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Mallol
      Bracia! Już niedługo wyprowadzę się z domu po 14 latach małżeństwa 1 dziecko syn 7 lat.  Wszystko mam już zaplanowane. Przygotowuję się do tego prawie od roku. Żona borderline i ogólnie jestem od 14 lat pod pantoflem. Od roku nagrywam wrzaski i awantury żony zarówno w moją stronę jak i dziecka. Mam również nagraną wypowiedź przedszkolanki dziecka na której stwierdza, ze żona na nią wyskoczyła z wrzaskiem. Dwa razy interweniowała sąsiadka jak wrzeszczała na dziecko. Mam też wiele nagrań jak żona mi mówi ze mnie nie kocha ze jest ze mną tylko ze względu na dziecko i ze ona nie chce być ze mną ale jest na to skazana. 

Mam pytanie do Was czy zaproponować jej warunki rozwodu i puścić jej cześć z tych nagrań i powiedzieć, że jak będzie robiła problemy to te wszystkie brudy wyciągnę w sądzie. Czy lepiej sie nie zdradzać, że takie nagrania mam. 

Już nadchodzi ten dzień i ciagle sie zastanawiam jak to rozegrać. 

Dzieki za jakiekolwiek podpowiedzi sugestie. 
    • Przez Marek Kotoński
      Mam konto na youtube, załóżmy że chciałbym tam zamieszczać swoje nagrania audio - ale jak widzę w opcjach, jest to niemożliwe. Czyli obrazek jakiś i głos trzeba, ale jak to zrobić, jakim programem?

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.