Skocz do zawartości

Johnny Depp miażdży Amber Heard w sądzie. 87 nagrań i 17 świadków


Rekomendowane odpowiedzi

Nie żebym o tym nie pisał ale co tam.

 

Rozbawiło mnie, że została nazwana Czempionką Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych (organizacji na wskroś politycznej i niezbyt pokojowej), ambasadorką praw kobiet w American Civil Liberties Union, globalną ambasadorką L'Oreal. To pokazuje jak się robi karierę w feminazistycznym świecie.

Hip, hip, hura!

 

Proces się jeszcze nie skończył ale życzę mu, żeby wygrała sprawiedliwość. To ich czegoś nauczy. Jak zapłaci 50 milionów to się dowie ile kosztuje fałszywe oskarżenie.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikona #MeeToo

Johnny Depp i Amber Heard wzięli ślub w 2015 r. po 3 latach związku. Jednak już w maju 2016 r. dziś 32-letnia aktorka złożyła papiery rozwodowe. Kilka dni później wniosła o wydanie gwiazdorowi sądowego zakazu zbliżania się. W styczniu 2017 r. nie byli już małżeństwem, a z konta Deppa wyparowało kilka mln dolarów.

 

Kolejna "ikona #MeeToo" okazuje się kobiecym zwyrodnialcem.

52 minuty temu, wrotycz napisał:

Jak zapłaci 50 milionów to się dowie ile kosztuje fałszywe oskarżenie.

Niestety wątpię czy coś zapłaci, jako kobieta ma podwójne standardy. Będzie płacz, granie skrzywdzonej i poparcie innych wysoko postawionych wagin.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, te kobiety są takie bezbronne i stłamszone przez mężczyzn w tych czasach..

 

Po czym wystarczy fotka na mediach społecznościowych i pomówienia, by babka stała się ambasadorką i twarzą jakichś miedzynarodowych ruchów na rzecz praw kobiet i innych pierdół oraz by 99% internetu wspierało ją i obrażało jej ex męża tyrana. ?

 

Za to aktor by się wybronić musi mieć nagrania, filmy, świadków, okaleczenia, by w ogóle ktoś go wysłuchał.

 

Teraz można porównać, co musi zrobić kobieta, by kogoś oskarżyć i zniszczyć życie, a co facet by się uratować. To dla nas powinno być równouprawnienie.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, blck.shp napisał:

Po czym wystarczy fotka na mediach społecznościowych i pomówienia, by babka stała się ambasadorką i twarzą jakichś miedzynarodowych ruchów na rzecz praw kobiet i innych pierdół oraz by 99% internetu wspierało ją i obrażało jej ex męża tyrana.

 

Niewiele dzisiaj potrzeba...

Natomiast artykuł na wp to w sumie pochwala. Dwa razy pojawia się puenta.:

"Tymczasem Johnny Depp popadł w niełaskę i fanów, i Hollywood. Czemu też nie można się dziwić."

Tak tak. Rozwód po tak krótkim czasie  i absolutnie nie można się temu dziwić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, blck.shp napisał:

To dla nas powinno być równouprawnienie.

Faceci zbudowali zbyt bezpieczny świat, po rycersku nie domagając się od nikogo wdzięczności - a kolejne pokolenia facetów spiździały z braku wrogów, którym można legalnie dokopać. Z kultu fizyczności została siłka - nie chcę wiedzieć, ile procent pakuje tylko po to, żeby coś zaruchać.

Swoją drogą, myślę, że stąd bardzo modny jest motyw post-apo w kulturze, część osób pragnie resetu i sprawdzenia się w naturalnym środowisku, bez płacenia trybutu grubasom z wyższych szczebelków

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im więcej przebywam na tym forum to dziękuję Bogu, że jednak coś mnie uratowało przed planami , które miałem co do kobiety.

Jak czytam wszystkie te historie to włosy dęba stają i to co sam widziałem na oczy.

 

 

Jeszcze ktoś taki jak Depp ma dawać hajs i zbierać dowody świadków , lasce wystarczy, że jest kobieta i ma piczke.

Nawet ktoś taki jak Depp nie utrzymał związku, a ma pozycje hajs i wygląd miał nwm jak teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrotna babka. Bo podobno przez dwa lata "ujeżdżała" samego Elona Muska. To pokazuję jak bezbronni są faceci w obliczu wszechmocnej siły waginy. Facet mógłby mieć dosłownie każdą kobietę. To nie pukał sobie jakąś przechodzoną lafiryndę. Ciekawe ile jemu zdążyła wyssać z konta?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bonhart napisał:

Faceci zbudowali zbyt bezpieczny świat, po rycersku nie domagając się od nikogo wdzięczności - a kolejne pokolenia facetów spiździały z braku wrogów, którym można legalnie dokopać. Z kultu fizyczności została siłka - nie chcę wiedzieć, ile procent pakuje tylko po to, żeby coś zaruchać.

Swoją drogą, myślę, że stąd bardzo modny jest motyw post-apo w kulturze, część osób pragnie resetu i sprawdzenia się w naturalnym środowisku, bez płacenia trybutu grubasom z wyższych szczebelków

Czyli zadziała takie coś:

Cy2YMk4VQAAJjrr.jpg

Inna bardziej znana wersja:

e6d73d1d674b2c5d6b28a4c3f392c913.jpg

Można sobie wyszukać więcej wpisując "strong men create".

Niestety teraz jesteśmy na etapie 3. Jeszcze mamy etap 4 i dopiero będzie dobry dla normalnych facetów (zdobywców, odkrywców, wynalazców) etap 1.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo dowodów nie wiem czy jej to nie ujdzie. Zagra skrzywdzoną, biedną kobietę plus poparcie innych wagin i pewnie nie będzie sprawiedliwości.

Ta akcja to dobra okazja żeby jaka okaże się siła feminazistek. Mimo wszystko powodzenia kapitanie Sparrow.

@imprudent_before_the_event Teraz widać jak dobrobyt i wszytko podane na tacy  zniszczyło mózgi kobiet, a może po prostu wyszła ich prawdziwa natura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie i kolorowo. Tak wygląda "maltretowana" Amber po złożeniu wniosku rozwodowego. Miejmy nadzieję, że jej ten uśmieszek zniknie z twarzyczki. To też jest nasza sprawa, bo jak on udowodni, że go żonka wrabiała to wszyscy o tym usłyszą i się dowiedzą, że są kobiety, które tak robią. I do każdego otrze, że proceder jest powszechny skoro dotarł pod najwyższe strzechy.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tutaj wychodzi ,że należy jak najwięcej nagrywać ,prześwietlić telefon i sprawdzić torebkę lub inne  ciemne konty. Tam może być coś ciekawego schowane. Moja ex sprawdzała mój portfel, torbę do pracy gdzie

były też służbowe pieniądze . Czasami brakowało 50 lub 100 zl po przeglądzie gdy ja spalem, wtedy wartość pieniądza była inna. Jako przykładny mąż (czytaj biały rycerz) oddawałem wypłatę. Więc nie ma co mieć skrupułów co do kontroli.

Mój adwokat powiedział kiedyś cyt. każdy papier może kiedyś się przydać. I miał cholerną rację

 

    Przypomnę stare sowieckie  powiedzenie: zaufanie ,zaufaniem ale kontrola musi być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, blck.shp napisał:

Teraz można porównać, co musi zrobić kobieta, by kogoś oskarżyć i zniszczyć życie, a co facet by się uratować.

A co by było jakby mężczyzna oskarżył kobietę bez dowodów? (Pytam teoretycznie, wolę nie sprawdzać)

 

12 godzin temu, Baca1980 napisał:

Bo podobno przez dwa lata "ujeżdżała" samego Elona Muska. To pokazuję jak bezbronni są faceci w obliczu wszechmocnej siły waginy. Facet mógłby mieć dosłownie każdą kobietę.

Elon z tego co słyszałem jest absolutnym, nieuleczalnym i chorobliwym białym rycerzem z kompleksem "tej jedynej". Aż tak, że nie mógł porządnie zaangażować się w premierę Tesli Model 3 z powodu bólu dupy/serca/przeżywania dram z ukochaną. Kuhwa.

 

12 godzin temu, PatZz napisał:

Nawet ktoś taki jak Depp nie utrzymał związku,

Taa, Johnny Depp, moje conajmniej dwie, jak nie trzy ex wzdychały do niego jaki on ach-och-piękny, z poczuciem humoru, przystojny.

Też tak twierdzę, fajny, przystojny, wesoły gość (przynajmniej w filmach).

 

Ale jego była żona ma inne zdanie bo to ... żona.

Jakby była tylko laską do ruchania, konkubiną to by tak nie fikała tylko grzała się w blasku sławnego przystojniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest i ciąg dalszy naszej historii, tym razem napisany przez publiczność - Powstała petycja wzywająca usunięcia Amber Heard z obsady filmu Aquaman 2 (There’s a petition that wants Amber Heard removed from Aquaman 2). Wydaje się to być jedyny skuteczny środek perswazji - uderzenie po kieszeni (zarówno sprawcy/czyni jak i producenta).

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Petycja dotyczy tylko producenta. Jak by chcieli uderzyć po kieszeni to nie potrzebowali by petycji. Nie poszli by do kina po prostu. Ale wtedy oberwał by i producent.

Petycja daje producentowi do zrozumienia że jak nie chce przy okazji oberwać to niech zmieni aktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Ciąg dalszy sagi...?

Brytyjski tabloid dotarł do nagrań, które pogrążają byłą żonę Johnny'ego Deppa. Słychać na nich, jak przyznaje się do maltretowania aktora. Może to zmienić przebieg toczącego się właśnie procesu. (Kompromitujące nagranie ujrzało światło dzienne. Heard przyznała się do maltretowania Deppa, problem z tym źródłem jest taki, że linka do rzeczonego artykułu nie ma)

 

Jedno wszakże jest pewne, że pojawiła się petycja na change.org o usunięcie pani Heard z nowego Aquamana 2. Podpisało ją, bagatela, 127 tysięcy osób. Przypadek... Czarny marsz normalnie...

 

 

 

Kolejna ciekawostka, Amber już była aresztowana za przemoc wobec swojej dziewczyny, Tasyi van Ree, w 2009 roku. Nie wspomnę o jej romansie z Muskiem. Obrotna samica, taka Meghan Markle amerykańskiej śmietanki. Czy ktoś jej jeszcze wierzy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.