Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
samiecżeta

Na ile oceniacie atrakcyjność samca ze zdjęcia? Skala 1÷10

Recommended Posts

Broda dla mnie jest aseksualna w dzisiejszych czasach to raz, a dwa do brody trzeba mieć wygląd wikinga.

Ja mam zarost, ale taki kilkudniowy tylko.

• Like 1

Posted (edited)

Przecietniak. Bez zarostu mógłby wyglądać nawet śmiesznie. Nie budzi respektu, nie mógłby mną dowodzić. 5/10.

Edited by PUNK
Uzupełnienie wypowiedzi.

Nie jestem kompetentny. Poza tym - to tylko twarz. Jednak niewątpliwie powyżej średniej.

Na moją ocenę atrakcyjności kobiety składa się całość- urok osobisty, sylwetka, poruszanie się, gesty, a nawet ubiór. Pani może tym bardzo zyskać lub stracić.

Imo bardzo spoko ;) Wiadomo, bardzo przystojni stwierdzą, że średniak.

Poza tym to tylko jedno zdjęcie, ciężko coś więcej powiedzieć. Wrażenie to taki miły misiek, ale może z innego ujęcia i w gorszym humorze wyglądałoby to kompletnie inaczej.

Broda jest bardzo seksowna w każdych czasach.

Dlaczego?

Ponieważ bardzo wyraźnie odróżnia nas od kobiet.

U tego pana niestety trochę słaba jeśli chodzi o gęstość.

Jednak jest zadowolonym panem z modną aparycją.

Nie widzę jaka jest szczęka, ale chyba jest podłużnie kwadratowa.

Twarz trochę jednak dziecinna.

Daje 6+

• Thanks 1

Przede wszystkim zdjęcie jest kiepskiej jakości i pod dziwnym kątem. Tułów skręcony w stosunku do głowy i aparatu nie ułatwia sprawy.

6 minut temu, self-aware napisał:

Imo bardzo spoko ;) Wiadomo, bardzo przystojni stwierdzą, że średniak.

Poza tym to tylko jedno zdjęcie, ciężko coś więcej powiedzieć. Wrażenie to taki miły misiek, ale może z innego ujęcia i w gorszym humorze wyglądałoby to kompletnie inaczej.

Dodam jeszcze inną fotografię.

36595384_631707387191418_3575810404225384448_n.jpg

Na pewno, kobietom się podoba, ale to nie mój typ i dam 8, bo i nie widzę oczu - tak wprost, ujęcia są boczne, (a ja tak w oczka patrzeć lubię - taki żarcik :D.)

Posted (edited)

Odcinek nos-broda w stosunku do czoła wydaje się krótszy. Broda sztucznie nadaje kanciastość szczęce. Z ryja goguś, ale o gustach się nie dyskutuje, kobiecych również. Jeśli masz fotę en face, to wrzuć na necie do jakiegoś analizatora. Wątpię, czy dostaniesz więcej, jak 7,4.

Edited by PUNK
Korekta tekstu.

Nie jestem kobietą, ale jeżeli koleś ma jeszcze gadane (głos i wie co mówić) oraz zachowuje się jak faceta to laski wyrywa ostro.

Znaczy pobajeruje chwilę a one już są nawilżone.

Tako rzecze ja.

Komisja jak w Tap Madl ;)

Dajcie spokój, widać że nie z Polski więc już na starcie ma +4.

Temat rzeczywiście .. "zaskakujący"..

Zdjęcie to za mało. Wzrost to 70% sukcesu. Głos, gestykulacja itd też się mocno liczy. Można tylko twarz ocenić. Garnitur też każdy może sobie założyć. Niewiem, 7/10 ale to tylko twarz. Ta ocena nie jest miarodajna bo jak załóżmy jest w typie danej kobiety to może mieć 9/10 a u innych 5/10.

• Like 1

Osz kurna, to prawie jakby ja : ) tylko włosów sporo więcej i gęba bardziej kwadratowa niż moja. Ja taki wyjściowy jak ten Pan nie jestem, ale zarost dużo poprawia w mojej przaśnej urodzie : )

1 minutę temu, Brat Jan napisał:

Żona mówi, że dałaby mu.

Moja tez.

• Haha 3

A ja bym mu trochę odjęła za włosy, które mi się osobiście nie podobają (takie postawione).

1 godzinę temu, Pytonga napisał:

oraz zachowuje się jak faceta to laski wyrywa ostro.

Wątpię. 

Włosy trochę go skreślają, zdaje się być zbyt wymuskany.  Trochę wygląda jak mój przyjaciel, homoseksualista.

Jakby miał długie, to mooże.