Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
tupak1992

Prezent urodzinowy dla dziewczyny

Polecane posty

Witajcie Bracia

W przyszłym tygodniu moja dziewczyna ma urodziny. Chciałbym ją bardzo zaskoczyć, może ktoś z was zrobił już kiedyś jakąś fajną niespodziankę, albo ma jakiś ciekawy pomysł.

6 minut temu, suski napisał:

Oświadcz się jej 😉

Z świecami, różami i nie zapomnij ukleknąć.

Zapamięta to na długo.

• Like 1

Przepisz na nią majątek.

ps. tak poważnie, to ja zwykle starałem się zachować symetrię, co do darczyńcy. Ex wiedziała o tym więc się starała. 

• Haha 1

Zaskocz ją tym, że zapomnisz o jej urodzinach, pojedziesz gdzieś na miasto z kumplami i zrób jej niespodziankę nie kupując jej prezentu:P

• Like 3
  • Haha 2

Nie wiem jak dla niej, ale dla ciebie (moim zdaniem) fajną i ciekawą niespodzianką byłoby sprawdzenie czy ta kobieta będzie z tobą na dobre i na złe.

Po co?

Żebyś już do końca życia nie musiał pytać obcych ludzi jaką masz jej zrobić niespodziankę i czy w ogóle masz ją zrobić.

Kobietom nie warto zbytnio kadzić bo popadają w samozachwyt i żądają coraz to więcej.

Zachowaj dystans nawet do tej, którą jak to ci się pewnie teraz wydaje "kochasz".

• Dzięki 1

Przecież ty sam jesteś najlepszym prezentem.... weź ją na dobrą kolację i porządnym rżnięciem na deser. 

.

• Like 3

Kup jej karnet na fitness i zapisz od razu na zajęcia typu spalanie kalorii 😁

Dwa pady + fifa 2019 + dobre piwko i powiedz, że jest Twoim najlepszym przyjacielem.

Weź ją do Spa a potem na kolację a potem ofiaruj siebie :)

Kup jakąś muffinkę w cukierni, do tego świeczki urodzinowe w PEPCO i będzie.

Jedną świeczkę na ciastko (tylko nie wpierdol wszystkich 25, czy ile tam dziewczyna ma lat), zapalasz i śpiewasz sto lat.

Potem to wiadomo. Jak dziewczyna z tych normalnych to buzi, buzi i do łóżka. Jak się pogniewa z tego powodu, to też fajnie. Już wiesz, że nie warto się nią więcej spotykać.

• Like 1

Napisano (edytowany)

Może milusi sceniacek :).

Znalezione obrazy dla zapytania urodziny prezent mem

I tak na marginesie. Oby Ona Cię nie zaskoczyła i po cudownym prezencie. Nie szepnęła w ucho "misiu dzisiaj możesz bez" :).

Edytowano przez Baca1980
  • Like 1
  • Haha 1

Napisano (edytowany)

A tak na poważnie to kup jej buty 😂 if you know what I mean.

A tak już na serio poważnie to nic nie wiemy o Twojej dziewczynie, wiec też nie wiadomo co Ci doradzić. Jednej się spodoba wypad do zoo, a inną zaskoczysz skokiem na bungee.

Edytowano przez suski

Nie żebym był jakimś chamski, uważam, że to nie miejsce na tak głupie pytania. Szczególnie tutaj w świeżakowni, gdzie bracia opisują, niezbyt fajne sprawy związane z życiem i z kobietami.

Jeżeli pytasz o to, co jej kupić, to widocznie jej nie znasz. A to tylko taki mały wstęp do tragedii.

• Dzięki 1

Kup jej uszczelki dla kobiet:)

Napisano (edytowany)

@tupak1992 poproś Moderatornię o przeniesienie wątku w bardziej odpowiednie miejsce, np. do Rezerwatu, Panie pomogą.

To nie sarkazm, sam o prezenty pytam kobiet, bo mam wyjebane na wymyślanie lub dostawanie, tak jak inni mężczyźni wokół mnie - a czasami wypada dać coś komuś.

Ale Świeżakownia to też nie miejsce na taki temat, nie opowiadasz żadnej historii. Szanuj nas.

Edytowano przez Imbryk
  • Like 3

Napisano (edytowany)

Perfumy, kup jakieś droższe. 

Temat do zamknięcia. 

Edytowano przez zuckerfrei

Dobry seks na urodziny. Powinno jej wystarczyć ;) 
A jeżeli nie, to masz problem ;) 

• Like 1

Jak chcesz ją zaskoczyć to powiedz, że zapomniałeś o jej urodzinach. Efekt murowany :D

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Zaskocz ją tym, że zapomnisz o jej urodzinach, pojedziesz gdzieś na miasto z kumplami i zrób jej niespodziankę nie kupując jej prezentu:P

Dokładnie! Nie dość, że Twój portfel na tym skorzysta, to i nerwy sobie wolne zrobią :lol:

Ile ma lat dziewczyna, czym się interesuje? 

@tupak1992 Kup jej coś o takiej samej wartości jak to, co kupiła na Twoje urodziny.

• Like 1

90 % propozycji to "Kup jej..." - białorycerskość kwitnie.

Jak jesteś hardcorem to powiedz jej "właśnie postarzałaś się o kolejny rok"

Ja np. nie oczekuę iż z powodu tego iż kilkadziesiąt lat temu przyszedłem na świat ktokolwiek ma czuć się zobowiązany aby mi coś ofiarować.

Moze to zrobić w dowolnym momencie. Lub nigdy. Jeżeli czegoś potrzebuję to kupuję to sobie sam.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.