Skocz do zawartości

Prezent urodzinowy dla dziewczyny


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak dla niej, ale dla ciebie (moim zdaniem) fajną i ciekawą niespodzianką byłoby sprawdzenie czy ta kobieta będzie z tobą na dobre i na złe.

Po co?

Żebyś już do końca życia nie musiał pytać obcych ludzi jaką masz jej zrobić niespodziankę i czy w ogóle masz ją zrobić.

 

Kobietom nie warto zbytnio kadzić bo popadają w samozachwyt i żądają coraz to więcej.

 

Zachowaj dystans nawet do tej, którą jak to ci się pewnie teraz wydaje "kochasz".

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jakąś muffinkę w cukierni, do tego świeczki urodzinowe w PEPCO i będzie.

Jedną świeczkę na ciastko (tylko nie wpierdol wszystkich 25, czy ile tam dziewczyna ma lat), zapalasz i śpiewasz sto lat.

 

Potem to wiadomo. Jak dziewczyna z tych normalnych to buzi, buzi i do łóżka. Jak się pogniewa z tego powodu, to też fajnie. Już wiesz, że nie warto się nią więcej spotykać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie to kup jej buty ? if you know what I mean.

 

A tak już na serio poważnie to nic nie wiemy o Twojej dziewczynie, wiec też nie wiadomo co Ci doradzić. Jednej się spodoba wypad do zoo, a inną zaskoczysz skokiem na bungee.

Edytowane przez suski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym był jakimś chamski, uważam, że to nie miejsce na tak głupie pytania. Szczególnie tutaj w świeżakowni, gdzie bracia opisują, niezbyt fajne sprawy związane z życiem i z kobietami.

Jeżeli pytasz o to, co jej kupić, to widocznie jej nie znasz. A to tylko taki mały wstęp do tragedii.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tupak1992 poproś Moderatornię o przeniesienie wątku w bardziej odpowiednie miejsce, np. do Rezerwatu, Panie pomogą.

 

To nie sarkazm, sam o prezenty pytam kobiet, bo mam wyjebane na wymyślanie lub dostawanie, tak jak inni mężczyźni wokół mnie - a czasami wypada dać coś komuś.

 

Ale Świeżakownia to też nie miejsce na taki temat, nie opowiadasz żadnej historii. Szanuj nas.

Edytowane przez Imbryk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krugerrand napisał:

Zaskocz ją tym, że zapomnisz o jej urodzinach, pojedziesz gdzieś na miasto z kumplami i zrób jej niespodziankę nie kupując jej prezentu:P

Dokładnie! Nie dość, że Twój portfel na tym skorzysta, to i nerwy sobie wolne zrobią :lol:

 

Ile ma lat dziewczyna, czym się interesuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 % propozycji to "Kup jej..." - białorycerskość kwitnie.

 

Jak jesteś hardcorem to powiedz jej "właśnie postarzałaś się o kolejny rok"

Ja np. nie oczekuę iż z powodu tego iż kilkadziesiąt lat temu przyszedłem na świat ktokolwiek ma czuć się zobowiązany aby mi coś ofiarować.

Moze to zrobić w dowolnym momencie. Lub nigdy. Jeżeli czegoś potrzebuję to kupuję to sobie sam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.