Skocz do zawartości

Samokontrola


Levis

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Ostatnio przed snem sobie prowadziłem dialog wewnętrzny i obrażalem osobę ze szkoly (ostatni rok),  ktory byl moim dobrym kolegą a okazał sie fają kiedy dostal to czego chciał (wywnioskowalem, ze mial problemy psychiczne, pomogłem mu ogarnac sie w swiecie realnym, doradzałem jak wyglądaja sytuację z kobietami, bo on taki pantofel byl wnosilem cos do jego życia, budziłem go z Matrixa do tego stopnia ktory ja sam rozumiem, on w sumie również cos wnosil do mojego, ale w małym stopniu, bo bylem jego jedynym znajomym), ale minelo 2 lata ogarnął sie i teraz ma innych kumpli na mnie zlewka totalna, kurcze taki niedosyt czuje ze, taką nienawiść do niego... I sam z siebie sie łapie ze go obrażam w myślach, nawet niekiedy nieświadomie i sie na to łapię, niestety musze go widzieć codziennie przez co na nienawiść rośnie. 

 

 

Miałem sen ze ten 'kolega' dostał od kogos w zęby a ja byłem obserwatorem i widziałem jak zbieral te zeby (nie wiem, z 10 zebów okolo zbierał) i płakał przy tym i sie obudziłem. Następnie w tym samym dniu dostałem piłką w szczękę, ze az prawie pół języka sobie odgryzlem i mialem dzis rowniez dentyste. Czy sen o koledze ktorego nienawidzę ktory zbiera zęby, mogl byc jakas karma przez co dostałem piłką w szczękę ze sam przez chwile mialem wrażenie ze zęby straciłem, ale na szczęście tylko jezyk ugryzłem, mysle ze dzieki niemu ich nie straciłem bo zaamortyzowal walniecie zębami o zęby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.