Skocz do zawartości

Dostep do tresci forum TYLKO po Rejestracji


Rekomendowane odpowiedzi

Wtam ponownie

 

Tak jak wyzej w temacie, mozna by bylo zablokowac dostep do wiekszosci tresci na tym forum dla niezarejestrowanych uzytkownikow, a zostawic tylko jakies tematy typu przywitac sie lub czat o wszystkim i o niczym, wierze ze ta opcja juz chyba byla zaproponowana przez Braci?

 

Pozdrawiam i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum powinno być otwarte, bo facetom np. w depresji nie będzie się chciało logować a może jakieś treści im pomogą. 

 

Jeśli ktoś boi się opisać sprawę z obawy przed ujawnieniem, to można rozbić temat na osobne wątki i pozmieniać tło sprawy tak by dostać pomoc i wsparcie bez osobistych akcentów. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still to beznadziejne usprawiedliwienie takiego pomysłu. 

 

Kto zaczyna od ograniczenia dostępu do niewygodnych informacji i odcięcia od możliwości uzyskania dostępu do metod rozwiązywania istotnych problemów ? Przypomina Ci to cokolwiek ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rodanek napisał:

Potwierdzą Ci to bracia samcy.

Jestem taką osobą i to potwierdzam. Gdyby nie lektura forum bez konta, nie posiadłbym tej wiedzy i nie przerobiłbym swoich błędów z przeszłości związkowej, co także przyczyniło się do zupełnej zmiany mojej osobowości oraz nieco wyglądu. Polecam to każdemu na swoim doświadczeniu. Szkoda jednak, że wielu nowych użytkowników nie podąża taką drogą i są przekonani, że ich historia jest jakaś wyjątowa i jedyna w swoim rodzaju. Pomysł jak dla mnie zupełnie do bani.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SobolAlliv

To typowo myślenie nierozwojowe.

Dlaczego?

 

Pomyśl, gdyby tak YouTube lub po prostu Google od samego początku ograniczał dostęp i oferował treści tylko dla zalogowanych?

Pewnie już by nie istniał lub miał się podobnie jak wiele portali polskich z ograniczeniami. Czyli był niepopularny.

Dzisiaj to monopoliści ponieważ są otwarci.

 

Edytowane przez Pozytywniak
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Bo nikt by się tu nie logował. I to nie dlatego że nie chciało by mu się. Ale dlatego że nie wiedziałby co się tutaj "odpierdala".

Bo niby skąd miałby wiedzieć nie widząc treści?

Ja swoją pierwszą wizytę na forum, widząc nazwę forum i jakiś losowy bezsensowny wątek, skomentowałem tak (sam sobie):

"pedały" i "jacyś fanatycy religijni" (bo nazwa "bracia" sugeruje że to jakieś zbiorowisko religijne).

Dopiero czytanie innych wątków pokazało czym to naprawdę jest.

Edytowane przez imprudent_before_the_event
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Panowie! Znajdźmy konsensus. Moim zdaniem dobrym pomysłem jest ograniczyć pewną część forum, tą najpikantniejszą czyli działy seks, historie z randek i co tam jeszcze może być.. Chodzi o to, i autorowi zapewne też o to chodziło w jakimś stopniu, by wymusić element motywacji by ludziska chciceli zakładać konta, bo to się po prostu im opłaci. Nię będą tylko sępami/podglądaczami, bo jak już założy taki konto to by poczytać sobie z wypiekami o erotycznych podbojach Braci i tym podobnych to szybciej coś sam potem napisze i koło się zamyka, efekt kuli śniegowej będzie się rozpędzał na naszą korzyść, taka zanęta i wabik by pociągnąć za haczyk ;) Co Wy na to? Nie brzmi sensownie? Oczywiście, że brzmi bardzo sensownie. (zadziała to wówczas gdy będzie widział tytuły takich wątków ale nie będzie mógł w nie wejść bez zarejestrowanego konta)

 

Moim zdaniem takim ograniczeniem dostępu do najpikantniejszych działów zmotywujemy więcej gości by zakładali jednak te konta, rejestrowali się bo za to czeka ich nagroda! (a dla nas większe grono to większa siła przebicia i większa promocja, większe liczące się medium). @Marek Kotoński niniejszym składam taki wniosek odnośnie tego wątku. Ojcze przybądź tutaj! :)

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, zuckerfrei napisał:

@Feniks8x chcesz nabijać innych samców na haczyk? My tu takich nie potrzebujemy.

Widać, że super zajarzyłeś przekaz.

6 godzin temu, Vstorm napisał:

Mnóstwo mężczyzn czyta forum bez rejestracji.

I nic do niego przez to nie wnosi i to jest takie super? Moim zdaniem nie.

Stale wypowiada się góra 30 braci na krzyż, takie to ekstra? Też nie.

Ogólnie ludzie są niesamowicie leniwi i jeżeli czegoś nie muszą to teg nie zrobią tylko będą korzystać na sępa, bo się do tego przyzwyczajają.

Sam wiem po sobie ile musiałem wykonać wysiłku, aby się zmobilizować by ruszyć dupę a nie tylko doskakiwać z partyzanta i tylko podglądać innych.

Raz na jakiś czas widać jak parę osób się zarejestruje i prywita, ale powiedźmy sobie szczerze tempo tego jest ślamazarne.

Rozwój forum byłby o wiele szybszy i sprawniejszy wcielajac w życie to, co zaproponowałem.

Takie moje zdanie, nikt nie musi się zgadzać.

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2019 o 17:30, Feniks8x napisał:

Panowie. Panowie! Znajdźmy konsensus. Moim zdaniem dobrym pomysłem jest ograniczyć pewną część forum, tą najpikantniejszą czyli działy seks, historie z randek i co tam jeszcze może być.. Chodzi o to, i autorowi zapewne też o to chodziło w jakimś stopniu, by wymusić element motywacji by ludziska chciceli zakładać konta, bo to się po prostu im opłaci

Ten pomysł popieram.

Większość forum otwarte ale dostęp do kontrowersyjnych treści jak historie z randek i seks po zalogowaniu. Przecież takie tematy też interesują większość mężczyzn, nie tylko zboków.

To dobry motywator do założenia konta i udzielania się na forum.

Edytowane przez Morfeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Feniks8x napisał:

I nic do niego przez to nie wnosi i to jest takie super? Moim zdaniem nie.

Ideą tego forum nie jest wnoszenie czegoś do forum, lecz wnoszenie czegoś od forum do społeczeństwa. Jeżeli ktoś czyta forum i przenosi dobre rady do życia to ten cel jest spełniony.

Ale oczywiście żeby coraz więcej przenosiło się z forum do społeczeństwa to trzeba też żeby forum się rozwijało. Na moje oko rozwija się jednak dobrze. Mamy przecież co chwila nowych użytkowników. Oni są. A że się nie wypowiadają to inna sprawa. Ale są już zarejestrowani. Tymi sposobami z blokowaniem dostępu do pewnej części forum co najwyżej można uzyskać (co najwyżej, ale ja sądzę że nawet tego się nie da, a wręcz efekt będzie odwrotny) rejestrowanie się nowych użytkowników. Ale co nam po tym jak też się nie będą wypowiadali?

Edytowane przez imprudent_before_the_event
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.