Skocz do zawartości

Dostep do tresci forum TYLKO po Rejestracji


Rekomendowane odpowiedzi

Nie, to nie zadziała, co najwyżej odstraszy ludzi, już i tak rozpowszechniaja opinie, że jesteśmy sektą. Z mojego własnego doświadczenia, wiem że ludzie zazwyczaj tylko czytają, bez chęci udzielania się, tym bardziej wymuszonego. 

 

Forum jest miejscem terapeutycznym i źródłem informacji,  dla złamanych mężczyzn, a nie zakonspirowaną organizacją, czy ekskluzywnym klubem z opłata wstępu i abonamentem.

 

Jestem kategorycznie przeciw takim rozwiązaniom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imprudent_before_the_event @Salius Ketman nie chodzi tu o zabranianie komukolwiek korzystania z wiedzy i treści forum a jedynie o zgrabną motywację żeby zakładali konta, bo wówczas będzie dostęp do najbardziej ekscytujących treści i historii Braci związanych z seksem, erotycznymi przygodami/znajomościami.

 

Co da na pewno tylko pozytywny skutek na zasadzie zakazany owoc kusi najbardziej. Kusi dla naszego wspólnego dobra - im więcej założonych kont, tym więcej wniesionej treści i zakładanych tematów, im więcej zakładanych tematów i treści tym większy rozgłos i potęga tego miejsca, im większy rozgłos i potęga tego miejsca tym większe zasięgi i większe dotarcie i większa liczba zachęconych nowych Braci do uczestnictwa. Im większa liczba zachęconych nowych Braci tym więcej treści itd. koło się zamyka i mamy mega pozytywny efekt kuli śniegowej, który sumarycznie działa na wszelką naszą korzyść, szerzenie świadomości praw i stawianiu się oprawczemu systemowi gnębiącego mężczyzn w dzisiejszym społeczeństwie. Tak na to patrzę, z większej, dalszej perspektywy.

 

Tak jak nadmienili Bracia, zawsze można spróbować i zobaczyć jak to wpłynie na rozwój forum i procent zakładanych kont.

Mnie np. niesamowicie fascynują raporty Braci z ciekawych randek, fascynujących znajomości, jak np. niedawny temat z sylwestrowego zapoznania się z fajną niunią jednego z braci i wspólny nocny spacer w sylwestra po Warszawie z nią i butelką, potem akcja w klubowej toalecie a następnego dnia już na legalu ostre rżnięcie u niej na kwadracie itd. Nie pamiętam, dziewczyna z tindera, czy jakoś tak. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Feniks8x napisał:

@imprudent_before_the_event @Salius Ketman nie chodzi tu o zabranianie komukolwiek korzystania z wiedzy i treści forum a jedynie o zgrabną motywację żeby zakładali konta, bo wówczas będzie dostęp do najbardziej ekscytujących treści i historii Braci związanych z seksem, erotycznymi przygodami/znajomościami.

  

  

Tak jak nadmienili Bracia, zawsze można spróbować i zobaczyć jak to wpłynie na rozwój forum i procent zakładanych kont.

Mnie np. niesamowicie fascynują raporty Braci z ciekawych randek, fascynujących znajomości, jak np. niedawny temat z sylwestrowego zapoznania się z fajną niunią jednego z braci i wspólny nocny spacer w sylwestra po Warszawie z nią i butelką, potem akcja w klubowej toalecie a następnego dnia już na legalu ostre rżnięcie u niej na kwadracie itd. Nie pamiętam, dziewczyna z tindera, czy jakoś tak. :)

A ja tych tematów w ogóle  nie czytam :) 

 

 Ilość założonych kont nie musi przekładać się na ilość udzielanego contentu. Nie wiem co to da. Nabije statystyki forum w wyszukiwarce?

Edytowane przez Salius Ketman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.