Skocz do zawartości

Maciej Musiał w koszulce z napisem "Kobiety są mądrzejsze".


Meg4tron

Rekomendowane odpowiedzi

Zaplacili mu czy nie zapłacili, życzę mu, aby pewnego dnia zderzył się ze ścianą w postaci sądu rodzinnego, fałszywych oskarżeń o molestowanie własnych dzieci, gwałt na żonie oraz regularne "znęcanie się" nad nią.

Czyżby ten gówniarz przyznawał się jednocześnie, że on sam jest od kobiety głupszy?;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

41 minut temu, Rodanek napisał:

Założył sklep z koszulkami to musi promować sprzedaż. A reklama dociera przede wszystkim do pań.

No właśnie, pan Maciej ma sklep i tak dociera do klienteli.

 

Post instagramowy jest lizusowski ale ja nie o tym. Na takich panów mówi się po hamerykańsku w slangu "mangina" czyli "man-vagina" czyli "pancipka".

 

Zobaczcie z drugiej strony marketingowy geniusz.

Hasło na koszulce jest jak mówiłem NIEDOPOWIEDZENIEM.

 

Można dopowiedzieć po swojemu, nawet dopisać jak sugeruje @PanG

 

Każdy widzi co chce widzieć. Pompuje im to ego, podburza, śmieszy, rozczula.

 

To tylko domysły:

 

Feministycznie: "...od mężczyzn"

Prześmiewczo: "...od taboretu"

Neutralnie: "...gdy doświadczone"

 

Lub z przodu dopisać:

 

"Brzydkie..."

"Otyłe..."

"Piękne..."

"Moje..."

"Najedzone..."

"Trzeźwe..."

 

No nic, kampania z niedopowiedzeniem genialna, kasa za koszulki i popularność wpadnie, sam tego raczej nie wymyslił.

 

Dla równowagi czekam na analogiczną koszulkę z jego sklepu:

"Mężczyźni są mądrzejsi"

i na analogiczne reakcje pań.

 

Z drugiej strony hasło "Kobiety są mądrzejsze" nie ma logicznego sensu, bo nie ma dopełnienia w zdaniu, czy jak to się nazywa.

 

Stopniowanie:

mądra - mądrzejsza - najmądrzejsza

 

mądra - ok, ma sens w oparciu o definicję przymiotnika "mądra"

mądrzejsza - musi wystąpić "w porównaniu z czym", inaczej brak znaczenia lub sprytne niedopowiedzenie (figura retoryczna!)

najmądrzejsza - ok, ma sens jako stopień najwyższy przymiotnika "mądra"

Edytowane przez Imbryk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się zgadzam z @SzatanKrieger zaryzykowałbym stwierdzenie że mądra kobieta, to nawet więcej w związku niż mądry mężczyzna.

Syrach o tym wspominał;

 

"Wdzięk żony rozwesela jej męża, a mądrość jej orzeźwia jego kości."
Mądrość Syracha, 26 - Bíblia Católica Online

 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Kapitan Horyzont napisał:

@Imbryk Proponuję wersję skróconą, nie budząca kontrowersji"Kobiety są".

Oho, żeby można było już absolutnie wszelkie farmazony dopisać.

Chyba że "Kobiety są." z kropką na końcu, co ucięłoby tę możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę koszulkę z napisem "Łzy kobiety to porażka mężczyzny". W innej nie wychodzę na ulicę.

Ewentualnie męska koszulka z hasłem: "Zostawcie nasze macice".

 

Proponuję też koszulkę z napisem: "Jestem silna, niezależna i...uzależniona" - poniżej piktogram z butelką wina.

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie chciał ale musiał (kolejna ofiara "nie kcem ale muszem"?)

 

Rewolucja bolszewicka bardzo ceniła sobie funkcjonariuszy zwanych pogardliwie przez ich prowadzących, pożytecznymi idiotami. Rewolucja feminazistyczna też. 

A ja wciąż pytam (różnych pań) i nie uzyskuję odpowiedzi - jakich to praw nie mają, że trzeba zakładać kram tekstylny i w nim organizować "szmacianą ściepę" na walkę o owe prawa? Może chodzi o walkę pań o zrównanie wieku emerytalnego?

 

Tak a'propos wieku emerytalnego, ostatnie badania Banku Światowego w kwestii praw kobiet, wyróżniły PL przyznając plus za wysoko oceniane równouprawnienie m.in. w kwestii emerytur właśnie :D

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są mądrzejsze, są alogicznie zindoktrynowane. Chcą mieć cisto i zjeść je całe. Takie chciwe, że nie widzą sprzeczności. Chcą opieki silnego samca, ale w razie czego też pełnej samowolki, wolności do przeskoku. Chcą być jak dziwki (by korzystać, zyskiwać na seksualności), i jednocześnie być traktowane jak królewny. Piszesz np do Pani ze zdjęciem na półnago, a ona imputuje żeś zboczeniec i wymaga szacunku, savoir vivre, nie wiadomo jakich zasobów i dobrego chłopa.
A co do tego aktorzyny, to wiecie, biznes jest biznes, teraz showbiznes to populizm, musi pokazywać to co się sprzedaje, tylko że pieniążki weźmie dla siebie, a poszkodowanym tą ideologią przecież grosza nie da...

Edytowane przez AdamPogadam
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.