Skocz do zawartości

Maciej Musiał w koszulce z napisem "Kobiety są mądrzejsze".


Meg4tron

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż należy wziąć pod uwagę pewne kwestie.
Przede wszystkim mądrość nierówna się inteligencja.
Widziałem niejednego Janusza, który nie potrafi ruszyć głową i tylko chleb, wóda i cipa w głowie.
No, lecz to są przypadki Januszy, którzy nie mają zbytnej inteligencji, a co z inteligentnymi mężczyznami?

Nawet na forum są jeszcze bracia, którzy mimo, iż zdobywają pieniądze, kupują domy, mają dość szerokie horyzonty, to w pewnych sprawach leżą(no bo przecież nikt nie jest alfą i omegą).
Skoro inteligentny facet nie potrafi myśleć długofalowo i dla przykładu:
* Bierze starszą, "przeterminowaną kobietę"(nawet i o te 2-5 lat starszą),
* Jest świadom, że owa baba ma problemy psychiczne, jest toksyczna, wręcz zabójcza,
* Stosuje wobec niego przemoc fizyczną oraz psychiczną
* Mimo powyższych wymienionych punktów, potencjalny mężczyzna się martwi, czy pańcia sobie bez niego poradzi :) 
* N
ie biorą intercyzy, prowadzą wspólne inwestycje

Czy to jest mądre?

Przed trafieniem na forum, chyba większość z nas za bardzo mądra nie była, wchodząc w niekorzystny dla nas układ związkowy, gdzie pijawka spijała z nas wszystkie soki.
Są nawet mężczyźni, którzy w moim wieku chcą się żeni z pańciami, licząc na monopol na dupę :) 
Spora część też chce się żenić z pańciami, bo one sobie piszą z innymi facetami na facebooku - ślubem chcą je przy sobie zatrzymać i wygrać z konkurencją.

I teraz wyobraźmy sobie, że Ci mężczyźni nie trafili na forum, a jeśli już, to na damską kafeterię czy na inne "prokobiece" propagandowe gówna :) 
Spora część z nich nie uczy się tak szybko na błędach, wpadają w jeden ślub, potem drugi, a raczej jedee rozwód, potem drugi rozwód...
I przez dłuuugi czas mogą zostać naiwniakami, a dla kobiet - frajerami.
Co jest przykre, ale prawdziwe.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tymczasem kobieta nawet już 18-letnia, często wie o co toczy się gra.
Może nie są na tyle inteligentne by otworzyć biznes, stworzyć coś, wykreować bez pomocy mężczyzny..
Natomiast zamiast tego one są świadome, że mają w zasięgu ręki inne alternatywne możliwości, aby ułożyć sobie życie :) 

A skoro są świadome, to posiadają:
* Zdolności do zimnej kalkulacji co im się najbardziej opłaca, a co nie(który fiut się bardziej opłaca)
* Nie lecą z jęzorem na wierzchu, bo zobaczyły kawałek fiuta(owszem czasem od razu wskakują na bolca, lecz potem musisz zapłacić raty w kredycie gotówkowo-emocjonalnym)
* Nie myślą od razu o związku z facetem, bo ten ma jakąś urodę, bo ma ładne nogi - owszem wezmą go pod target, lecz mówiąc target mam na myśli bombardowanie shittestami, które kończą się może dopiero wtedy, gdy kobieta osiąga "przeterminowanie seksualne".

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wnioski: 

Kobiety są cwane, ale mądre(te dwie rzeczy często mogą się łączyć), potrafią już tak wykombinować, takie robić wały, aby wszystko szło w ich najlepszym interesie :D 

Kobiety dbają LEPIEJ o SWÓJ INTERES - o czym było milion razy wspomniane w audycjach.

Kobiety są po prostu od nas zarówno głupsze(brak inteligencji, kreatywnego myślenia), ale mądrzejsze(umiejętność przetrwania, liczenie zysków i strat bez emocji) cwańsze(umiejętność manipulanctwa, kombinatorstwa).

I tym akcentem mogę zakończyć :) 

 

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek trzeba sobie odpowiedzieć o jaką mądrość chodzi. Są lepsze w dbaniu o swój interes na tle 90% facetów, ale dużo ludzi na forum dba o swój interes również. Ilekroć słyszę, że "żona mi nie pozwala" to wiem, że mam do czynienia z uległym, emocjonalnym debilem. Jeżeli natomiast chodzi o mądrość np. w biznesie to kobiety kompletnie się do tego nie nadają ponieważ kierują się emocjami i nie są asertywne. Nie potrafią też ponosić odpowiedzialności za swoje decyzje, dlatego nikomu nie polecam robienia interesów z kobietą. W przypadku mądrości życiowej jak prowadzenie domu, wychowanie dzieci itd. to powiem szczerze, że różnie z tym ostatnio bywa. Tendencja jest spadkowa w tym temacie. 

 

Inna sprawą jest zakładanie takiej koszulki i jej upublicznianie. Ten chłopiec (bo mężczyzna to nie jest) dokłada kolejną cegiełkę do tego spierdolenia feministycznego.

 

 

Edytowane przez doler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, doler napisał:

Inna sprawą jest zakładanie takiej koszulki i jej upublicznianie. Ten chłopiec (bo mężczyzna to nie jest) dokłada kolejną cegiełkę do tego spierdolenia feministycznego.

Kobiety mają za przeproszeniem "wylizane rowy" na każdym kroku, a i tak będą Ci pieprzyć o braku praw w Polsce.
Polska - kraj, w którym kobiety czują się najbezpieczniej :) 
W dupach polskich karyn się poprzewracało, bo mają za dobrze.
Mężczyźni są za dobrzy, państwo jest zbyt pobłażające... i mamy rozpieszczone, rozwydrzone, księżniczkowate karyny.

Podczas gdy w nieco bardziej dzikich krajach, kobiety doceniają to, co mają, rozkoszują się każdą chwilą życia, nie czekając na poklask czy atencję.
To się zresztą tyczy ogółem ludzi - facet od BezPlanu już zauważył - w biedniejszych krajach(nie mówię tu o Afryce), ludzie są bardziej zżyci ze sobą, otwarci, troskliwi, gościnni..
Ponieważ w ciężkich chwilach ludzie się łączą i tworzą więzi społeczne, natomiast w bogatszych krajach ludzie są zajęci tylko swoim interesem i materializmem.
Przykre to, że dobrobyt niszczy relacje międzyludzkie, a już szczególnie psuje kobiety, gdy powinien właśnie to wszystko wzmacniać...
 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Orybazy napisał:

To jest aktor, kto się przejmuje tym co robi/uważa ktoś kto zawodowo udaje innych?

Bo za chwilę udawanie innych utrze się w społeczeństwie i będzie jeszcze trudniej wyjść z normalnymi, równymi zdaniami. Każdy taki ruch (czyt. "lizusowanie") tylko pogłębia ciemnotę. 

Na pierwszy rzut umysłu większość nie pomyśli, że Musiał (może) udaje. Zresztą popatrz na komentarze dziewczynek pod postem. Dla nich już jest wiarygodnym bożyszczem.

 

PS. Dokładnie, z niego aktor jak z dwóch słynnych braci, z wiadomego serialu:)

Edytowane przez Azizi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Ragnar1777 said:

Przykre to, że dobrobyt niszczy relacje międzyludzkie, a już szczególnie psuje kobiety, gdy powinien właśnie to wszystko wzmacniać...

To jest makabryczne uproszczenie. Dobrobyt. Nie masz takiej relacji, że dobrobyt niszczy relacje, psuje kobiety itd. Są kraje o niebo bogatsze, głównie dzięki surowcom i wcale "tam" tak nie jest jak "tu". Bo na "zachodzie"*, oprócz dobrobytu jest jeszcze wszechobecny, wszechogarniający socjalizm, i marksistowska** propaganda. Kultura ma znaczenie a jesteśmy w środku procesu kształtowania kultury będącej konglomeratem wszystkiego co najgorsze się dotąd zdarzyło - socjalizm, feminizm, multi-kulti, do wyboru, do koloru. A to wszystko pod płaszczykiem "dla naszego dobra".

Pierd0l3 takie dobro. Wolność jest lepsza, ale wolność promuje odpowiedzialność za własne czyny, umiejętność przewidywania konsekwencji itd. a dzisiejsza "kultura" takie cechy tłamsi, bo są jej nie na rękę.

Myślicie, że chłop myślał konsekwencjach swojego wyboru? Że jego obchodzi jaki to ma wpływ na publikę? Że Musiał musiał myśleć o kimś innym niż tylko o sobie? Nie musiał, więc nie myślał. W przyrodzie nikt nie robi nic czego nie musi. Zwierzęta odpoczywają jak nie muszą polować. Taki mamy klimat, zwłaszcza w tzw mediach, które nie służą informacji a propagandzie. I celebryta (nie gwiazdor, nie sława a celebryta) jest narzędziem ale i celem propagandy.

 

 

* okcydent, cywilizacja łacińska

** nie tyle promująca wprost Marksa, co wzorująca się na jego tezach, do czego się oficjalnie niektórzy przyznają

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może założyć własny sklep z linią koszulek z "ciekawymi" hasłami.

Jednocześnie założyć fundację wspierającą np. mężczyzn walczących w sądach, których nie stać na pomoc prawną przez co, nie są w stanie wywalczyć sprawiedliwych wyroków.

Dochód ze sprzedaży byłby przekazywany fundacji.

 

Hasła do przemyślenia :D

Może być np. model z podbitym okiem, zakrwawioną wargą w koszulce z napisem "To była nasza wspólna decyzja...".

Albo:

"Co dziesiąty mężczyzna nieświadomie wychowuje nie swoje dziecko, ale moja MYSZKA nie jest taka!".

"Intercyza? A na co to komu?!".

"Przepraszam, że musiałaś mnie zdradzić abym stał się lepszym mężczyzną".

 

 

 

 

Edytowane przez Pozytywny
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszam, że musiałaś mnie zdradzić abym stał się lepszym mężczyzną".

O Panie kupuje i odrazu  byłej wysyłam :)

Jak  to  ona sobie wmówiła i wytłumaczyła .

To twoja wina bo mnie nie przytulałeś i nie mówiłeś że kochasz .

A on mnie przytulił i powiedział że jestem piękna .

Laska do tej pory mnie zadziwia swoją głupotą.

Ale przynajmniej wiem na co  uważać i  zwracać uwagę . 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mat2206 napisał:

"Przepraszam, że musiałaś mnie zdradzić abym stał się lepszym mężczyzną".

O Panie kupuje i odrazu  byłej wysyłam :)

Nie wysyłasz tylko stawiasz się osobiście w tej koszulce i napieprzasz serenady.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mat2206 napisał:

E tam gdzie mi się chce 120  km  jechać do  takiej ...

Że ja 1.5 roku  tak jezdzilęm 2 samochody  się rozleciały  zrobiłem z nią 70 tys km  .

Tak Panowie możecie mnie jechać gdzie ja miałem rozum :)

Możemy przybić piątkę, bo ja z kolei 3 lata jeździłem 120 i to z marną gratyfikacją ;)

Może to ta sama..:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.