Skocz do zawartości

Tatuaże u mężczyzn (wydzielony z: "Tatuaż II")


Gość lili90

Rekomendowane odpowiedzi

więc co kobietki sądzicie o tatuażach u mężczyzn? na plus dla was, czy na minus?

 

zum  Beispiel:

https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuy91ospxDVPHnkcEL7gSOj9QbUGmhB42lndo4q83oDj_RNZ5iZQ

 

 

Mi się tattoo podobają, choć bardzo selektywnie.

 

Jakiś normalny rozmiar..... Następna z lupą :D To jakaś projekcja że takie mały obrazek? :D

http://www.tapetus.pl/tapetus_pl.php?adres=117905,mezczyzna-tatuaz-ryba&rozdzielczosc=1280x800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za zbyt mały obrazek, taki znalazłam i taki wkleiłam...komputery, wiesz...czarna magia :D dziękuję :)

 

mi u mężczyzn zdecydowanie bardziej, niż u kobiet. szczególnie jeśli chodzi o rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za zbyt mały obrazek, taki znalazłam i taki wkleiłam...komputery, wiesz...czarna magia :D dziękuję :)

 

Sil wu ple.

 

 

 

mi u mężczyzn zdecydowanie bardziej, niż u kobiet. szczególnie jeśli chodzi o rozmiar.

 

Rozumiem Ciebie.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2517aegaagaeb.jpg

 

TATUAŻ

 

Wzory malowane na ciele to dla Indian tyle, co dla nas odświętny strój zakładany na wyjątkowe okazje. Układ kresek jest tradycją plemienia, ale tak jak kroje naszych garniturów, może podlegać pewnym modyfikacjom zależnym od osobistych upodobań "krawcowej".

 

Indianie rzadko tatuują ciało tak jak my - czyli na zawsze. Częściej stosują czerwony barwnik z nasion onoto, który pozostaje na skórze do pierwszej kąpieli (zmieszany z łojem wytrzymuje kilka dni), lub sok z utartych owoców huito, który barwi skórę na czarno i nie daje się zmyć przez dwa tygodnie.

 

Wojciech Cejrowski

 

Chciałbym dostać taki barwnik, świetnie imituje krew; myślałem, że go tak pocieli czymś ostrym, zanim przeczytałem opis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fajny bałwanek :D

 

też mam taką fotkę z namalowanymi fingersami :P oczywiście twoje Pikaczu to arcydzieło przy moich xD, ale na swoją obronę powiem, że moje palce i koleżanek na tym zdjęciu były malowane lata świetlne temu :P

 

600880_452399064833196_554799831_n.jpg?o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.