Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Witajcie Bracia 

Moja historia zaczęła się 2 lata temu  ja 23 ona 19 lat , związek  na odległość 120 km w jedną stronę , początki  jak z bajki  wielka miłość jej zapewnianie że na zawsze jak to nie kocha itp .

Niestety  problemem była jej rodzinka niezbyt do mnie nastawiona ,największa wrogość od strony  jej ciotki  która sama rozbite małżeństwo , rozbiła również małżeństwo swojego  syna który  zostawił żonę i  mieszka z mamusią. Ale mamiony  miłością wszystko przetrwamy  przekonają się do mnie i  tak z czasem było  .

Dziewczyna przyjeżdżała do mnie również  dopłacałem do  biletów robiła prezenty  sex  tak jak  trzeba porządny , ale  niestety jej rodzinka zawsze jakieś ale miała a że to  nie powinna do  chłopaka jeździć szanuj  się itp .

Po połowie roku  zaczęło się psuć  nie chciała już robić loda , (Nie lubi ) + koleżanki    z zazdrości one nie miały  chłopaków a ona tak , próbowałem na nią wpłynąć grożąc przerwą w związku  ponieważ nie czułem już tego  zaangażowania i wsparcia nigdy  nie potrafiła przeciwstawić się swoim rodzicom  i  być ze mną .

Sex był  ale to  już bardziej  taki  dziś nie mam siły  ochoty raz dobrze raz źle.

Bardzo  bała się ciąży   i  co  miesiąc jazdy  że chyba zaszłą i  płacze - tak dawałem się nabierać na te manipulacje .

Dwa razy  podczas związku  robiła niby  takie mam dużo  nauki  daj mi  miesiąc czasu  bo  muszę nadrobić naukę itp  zgadzałem się mając swoje życie i  znajomych  .-Nie wziąłem pod uwagę że już wtedy  przerwy  były  dla spotykania się z innymi  facetami  no  ale wracała bo  widocznie byli  gorsi ode mnie .

W międzyczasie jazdy  z ciotką  wyzywała mnie tu  i tam  o czym dowiedziałem się po fakcie , jej rodzinka patola niestety  ojciec zawsze po pracy  pił przez co  często płakała podejrzewam że w młodości  szalał po alkoholu  .

Matka nie pracowała rządziła  w tym domu  , zawsze trzeba było pytać mamusi o pozwolenie zabrania córki  gdzieś ... + zabierała  swojemu synowi  który  pracował  polowe wypłaty  co miesiąc - dla mnie chore .

Zaczęły  się moje kłopoty  z zębami  zapalenie   jak wiadomo  cięższy  okres  latanie po  lekarzach  ona niby kochająca ale , zaczęła ubierać się wyzywająco  malować , na instagrama  wrzuciła  fotki  w wannie z koleżanka z którą kumplowała się  już długi  czas nazwijmy  ją panna O miała chłopaka który  ją zdradzał noi  ona zdradzała jego  .

Około  2 miesiące przed rozstaniem gdy  przyjeżdżałem do niej  zaczęły  się docinki  od strony matki  że ona ma drugiego  chłopaka, ojciec zaczął gadać ze to  nie ma sensu a na nasze spotkania zapraszała koleżanki  czy to  spacer czy   nawet  w domu  .W końcu nie wytrzymałem i  bez słowa gdy  za 3 razem przyjechałem do niej a tam koleżanki  na oglądanie Greya , zabrałem rzeczy  i  bez słowa  pojechałem do  siebie .

Przyjechałem w następnym tyg  oczywiście sex dużo lepszy ale zauważyłem że odwraca telefon  ekranem do  dołu  dużo  chłodniejsza dla mnie ale  kocha mnie bardzo  itp  pierdoły .

Poszliśmy  na imprezę do  jej koleżanki  oczywiście już od początku  jakiś foch  i  niestety  upiła się już nie pierwszy raz do mnie z wyrzutem  że powinienem jej pilnować żeby się nie upiła .

Podczas tańca niby  przypadkiem uderzyła mnie łokciem w twarz. To był dla mnie szok . Przepraszała  bardzo  że przypadkiem  , gdy  wracaliśmy  z imprezy  był bardzo  ostry sex  , jak to ona nie kocha itp  .

Na drugi dzień  nie wiem co  czuje,zróbmy  sobie przerwę  itp  pieprzenie . Widząc co się dzieje powiedziałem jej że wiem o  wszystkim że z kimś kręci  - rozpłakała się  że się zauroczyła  ale to  od 2 tyg dopiero  itp bzdety  .

Ja głupi prosiłem o  drugą szanse  jeszcze wtedy  ale ona już mną gardziła .

Tydzień przed rozstaniem jeszcze spotkała się z chłopakiem swojej przyjaciółki  napisała mi esemesa że się spotka z nim  spotkanie trwało  od 22.00 - 2 w nocy   (tylko rozmawiali ) hahah jak to powiedzieli  .

Przy  rozstaniu  powiedziała  że za mało ją przytulałem i mówiłem że kocham hahahah :)   i  że to moja wina ja zniszczyłem związek  i  inne bla bla bla .

Po około  pól roku  zaczęła  kombinować jak będziesz do mnie wyjeżdżał to  daj znać wcześniej żebym mogła się przygotować  hahahah kolejna ściema .

Wiem że popełniłem sporo błędów i shit testów  sporo nie zaliczyłem ale to niestety  taki kurewski  charakterek  widać jej ciotka 70 lat  zakłada konta na portalach  randkowych i pisz do młodych  chłopaków  o sex :)

Tak wpadłem w tą niby  miłość  ale to  że  od około  pól roku tak przypuszczam  mnie zdradzała  to  nigdy  bym się nie spodziewał jak można tak udawać mówić w oczy  że się kocha itp  , manipulować .

Przy rozstaniu  powiedziała że od roku już mnie nie kochała byliśmy  razem ponad 1.5 . Po około tyg   dzwoni  że  chce dać mi szanse - myślę sobie bad boy  kopnął w dupę księżniczkę  , powiedziałem skasuj  mnie nie chce cię znać.

Teraz mam obrzydzenie do  kobiet  gdy  widzę jakie są i jak postępują  nie chce żadnych  związków  

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.