Skocz do zawartości

Moja historia


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Bracia 

Moja historia zaczęła się 2 lata temu  ja 23 ona 19 lat , związek  na odległość 120 km w jedną stronę , początki  jak z bajki  wielka miłość jej zapewnianie że na zawsze jak to nie kocha itp .

Niestety  problemem była jej rodzinka niezbyt do mnie nastawiona ,największa wrogość od strony  jej ciotki  która sama rozbite małżeństwo , rozbiła również małżeństwo swojego  syna który  zostawił żonę i  mieszka z mamusią. Ale mamiony  miłością wszystko przetrwamy  przekonają się do mnie i  tak z czasem było  .

Dziewczyna przyjeżdżała do mnie również  dopłacałem do  biletów robiła prezenty  sex  tak jak  trzeba porządny , ale  niestety jej rodzinka zawsze jakieś ale miała a że to  nie powinna do  chłopaka jeździć szanuj  się itp .

Po połowie roku  zaczęło się psuć  nie chciała już robić loda , (Nie lubi ) + koleżanki    z zazdrości one nie miały  chłopaków a ona tak , próbowałem na nią wpłynąć grożąc przerwą w związku  ponieważ nie czułem już tego  zaangażowania i wsparcia nigdy  nie potrafiła przeciwstawić się swoim rodzicom  i  być ze mną .

Sex był  ale to  już bardziej  taki  dziś nie mam siły  ochoty raz dobrze raz źle.

Bardzo  bała się ciąży   i  co  miesiąc jazdy  że chyba zaszłą i  płacze - tak dawałem się nabierać na te manipulacje .

Dwa razy  podczas związku  robiła niby  takie mam dużo  nauki  daj mi  miesiąc czasu  bo  muszę nadrobić naukę itp  zgadzałem się mając swoje życie i  znajomych  .-Nie wziąłem pod uwagę że już wtedy  przerwy  były  dla spotykania się z innymi  facetami  no  ale wracała bo  widocznie byli  gorsi ode mnie .

W międzyczasie jazdy  z ciotką  wyzywała mnie tu  i tam  o czym dowiedziałem się po fakcie , jej rodzinka patola niestety  ojciec zawsze po pracy  pił przez co  często płakała podejrzewam że w młodości  szalał po alkoholu  .

Matka nie pracowała rządziła  w tym domu  , zawsze trzeba było pytać mamusi o pozwolenie zabrania córki  gdzieś ... + zabierała  swojemu synowi  który  pracował  polowe wypłaty  co miesiąc - dla mnie chore .

Zaczęły  się moje kłopoty  z zębami  zapalenie   jak wiadomo  cięższy  okres  latanie po  lekarzach  ona niby kochająca ale , zaczęła ubierać się wyzywająco  malować , na instagrama  wrzuciła  fotki  w wannie z koleżanka z którą kumplowała się  już długi  czas nazwijmy  ją panna O miała chłopaka który  ją zdradzał noi  ona zdradzała jego  .

Około  2 miesiące przed rozstaniem gdy  przyjeżdżałem do niej  zaczęły  się docinki  od strony matki  że ona ma drugiego  chłopaka, ojciec zaczął gadać ze to  nie ma sensu a na nasze spotkania zapraszała koleżanki  czy to  spacer czy   nawet  w domu  .W końcu nie wytrzymałem i  bez słowa gdy  za 3 razem przyjechałem do niej a tam koleżanki  na oglądanie Greya , zabrałem rzeczy  i  bez słowa  pojechałem do  siebie .

Przyjechałem w następnym tyg  oczywiście sex dużo lepszy ale zauważyłem że odwraca telefon  ekranem do  dołu  dużo  chłodniejsza dla mnie ale  kocha mnie bardzo  itp  pierdoły .

Poszliśmy  na imprezę do  jej koleżanki  oczywiście już od początku  jakiś foch  i  niestety  upiła się już nie pierwszy raz do mnie z wyrzutem  że powinienem jej pilnować żeby się nie upiła .

Podczas tańca niby  przypadkiem uderzyła mnie łokciem w twarz. To był dla mnie szok . Przepraszała  bardzo  że przypadkiem  , gdy  wracaliśmy  z imprezy  był bardzo  ostry sex  , jak to ona nie kocha itp  .

Na drugi dzień  nie wiem co  czuje,zróbmy  sobie przerwę  itp  pieprzenie . Widząc co się dzieje powiedziałem jej że wiem o  wszystkim że z kimś kręci  - rozpłakała się  że się zauroczyła  ale to  od 2 tyg dopiero  itp bzdety  .

Ja głupi prosiłem o  drugą szanse  jeszcze wtedy  ale ona już mną gardziła .

Tydzień przed rozstaniem jeszcze spotkała się z chłopakiem swojej przyjaciółki  napisała mi esemesa że się spotka z nim  spotkanie trwało  od 22.00 - 2 w nocy   (tylko rozmawiali ) hahah jak to powiedzieli  .

 

Przy  rozstaniu  powiedziała  że za mało ją przytulałem i mówiłem że kocham hahahah :)   i  że to moja wina ja zniszczyłem związek  i  inne bla bla bla .

Po około  pól roku  zaczęła  kombinować jak będziesz do mnie wyjeżdżał to  daj znać wcześniej żebym mogła się przygotować  hahahah kolejna ściema .

 

 

Wiem że popełniłem sporo błędów i shit testów  sporo nie zaliczyłem ale to niestety  taki kurewski  charakterek  widać jej ciotka 70 lat  zakłada konta na portalach  randkowych i pisz do młodych  chłopaków  o sex :)

Tak wpadłem w tą niby  miłość  ale to  że  od około  pól roku tak przypuszczam  mnie zdradzała  to  nigdy  bym się nie spodziewał jak można tak udawać mówić w oczy  że się kocha itp  , manipulować .

Przy rozstaniu  powiedziała że od roku już mnie nie kochała byliśmy  razem ponad 1.5 . Po około tyg   dzwoni  że  chce dać mi szanse - myślę sobie bad boy  kopnął w dupę księżniczkę  , powiedziałem skasuj  mnie nie chce cię znać.

Teraz mam obrzydzenie do  kobiet  gdy  widzę jakie są i jak postępują  nie chce żadnych  związków  

 

 

 

 

 

 

    

 

 

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.