Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
remontowy

Moja małżonka odpaliła z grubej rury

Polecane posty

Ok właśnie się dowiedziałem o czymś niesamowitym, myślę że może to być zarówno lekcja dla Wszystkich samców jak i temat dla mediów.

Moja małżonka ogłosiła upadłość konsumencką!! 

Czyli nie wystarczyło jej, że zabrała mi dziecko i co chwilę zgłasza jakieś pierdoły przeciwko mnie o pobicia czy inne wymysły, posunęła się do tego stopnia że chce odebrać mi wszystko. Kobieta która jeszcze rok temu wydawała się kochającą osobą. 

Gdyby jeszcze była inteligentna ale jest po prostu, zwyczajnie w świecie, głupia. Rozmawiałem z nią przez chwilę i wg niej Pan Syndyk to będzie jej sprzymierzeniec i z całej masy upadłości to co zostanie po spłaceniu jej długów będzie jej. Ona w to naprawdę wierzy.

Powiedzcie mi bracia czy mieliście z czymś takim do czynienia? Co mam teraz zrobić? 

• Smutny 2

Teraz masz zatrudnić dobrego prawnika i przestać gadać z pojawią.

Ciekawy nowy pomysł u Pań. 

Czemu nie macie rozwodu?

• Like 1

Napisano (edytowany)

Papuga jej to nawija. Myślicie że one tak same z siebie? Kobieta która nie potrafi zrozumieć instrukcji od tostera sama wpada na takie pomysły?

Edytowano przez ntech
  • Like 4
  • Haha 1

Jak wygląda wasza sytuacja prawna? Macie rozwód, płacisz alimenty na dziecko?

Napisano (edytowany)

Rozwód w toku, płacę alimenty na dziecko. 

Teraz mam 30 dni aby zgłosić wierzytelności ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać.

Pomoże ktoś

Edytowano przez remontowy

Raczej ogarniętego prawnika bym radził.

Wnieś o pozbawienie matki praw do opieki nad dzieckiem, ponieważ nie ma na to środków, ani warunków....poproś sąd o przydział kuratora z obawy o dobro dziecka, powiadom opiekę społeczną...😅

• Like 5

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.