Skocz do zawartości

Wątpliwości poznawcze.


Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, 2esk napisał:

Przecież wiara nie zabrania poszukiwań partnera życiowego i przebierania w znajomościach

Nie zabrania poszukiwań partnerki, ale ta partnerka patrząc na warunki bycia z nią, nie jest dla Ciebie. Chyba że chcesz być kiedyś miłosiernym samarytaninem pod mostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nadaje na ścianę hańby albo jakiś troll.

Ja rozumiem małżeństwo narzeczona i tak dalej, można być zagubionym jak trafiłeś na wyrachowana suke.

I w ciebie tak wbiła w poczucie winy czy zobaczyłeś inne oblicze myszki na sali sądowej.

 

Ale tutaj gościu nawet jej nie całował nie dotykał ,a juz o seksie to sobie marzy..

I jeszcze mieszkanie chcę oddać za miłość ???.

No kurwa.

2 strony produkowania się , a on taka cudowna i nic nie zrobił z tym..

 

Jesteś dla niej nikim zerem frajerem, którego można wyruchac i wyrzuć jak stare gacie, miło się to czyta?.

No właśnie.

 

Jak TO co Ciebie nie przemowi to ja nie wiem.

 

Nie wiem  w co ty gościu wierzysz.

@2esk

Nie chcę Cię obrazić, po prostu mówię co myślę, a że czasem język mam cierpki.

 

 

 

 

Edytowane przez PatZz
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym świecie jest tak samiec alfa ma przekazać swoje geny jak największej liczbie samic aż padnie niestety odbija się to na jego zdrowiu te wojaże żyją krócej .

Samice wiedza że jedyne co mogą od alfy to dziecko i on idzie dalej bo ma wybór i z nia nie zostanie ? 

Bierze sobie betę w jej mniemaniu gdyż musi się podnieść w celu ataku na następneg  alfe i tak koło się zamyka

Samcy beta są takimi nosicielami dla samiczek pasożytów ? wyssie z zasobów i skok na alfe no chyba że misio zasobny i żal go zostawić to zdradza po cichu a z na nim żeruje ale nim gardzi.

To jest straszne ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 2esk napisał:

Przecież wiara nie zabrania poszukiwań partnera życiowego i przebierania w znajomościach

Tak. Ale nie o to chodzi. Laska Cię poznała; gdybyś jej się wówczas spodobał, to może bylibyście razem. Ale Cię olała.

 

Potem zrobiła przegląd rynku i nic z tego nie wyszło. Jedni faceci jej nie chcieli, a innych ona. No to przypomniała sobie o Tobie - w sumie nie byłeś najgorszy. Jesteś kimś w rodzaju opcji rezerwowej. Kiepsko to wróży na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2019 o 12:05, 2esk napisał:

"Cześć co słychać, kiedy wracasz do PL, jak tam? kupiłeś już mieszkanie?"

+

Dnia 15.03.2019 o 12:05, 2esk napisał:

Rozmowa była schematyczna - kiedy wracasz, czy kupujesz mieszkanię

+

Dnia 15.03.2019 o 12:05, 2esk napisał:

Zeszło też na kobiety, które moim zdaniem ( co uświadomiły mi też audycję guru ) mają nieco roszczeniową postawę i chciałyby przyjść na "gotowca" bez wspólnego dorabiania się. Jej odpowiedz była w stylu "takie jest życie".

+

Dnia 15.03.2019 o 12:05, 2esk napisał:

Sarenka ma około 30 lat (...) ale jednoczeście czuję, że wszedłbym w schemat providera usług, pieniędzy i realizacji cudzych marzeń.

No to chyba sama się przedstawiła. Dokładnie jest tak jak napisaleś.

 

Dnia 15.03.2019 o 12:05, 2esk napisał:

Chyba powinniśmy mieć wspólne marzenia, plany, poznawać swoje osobowości... a nie stawiać warunki mieszkaniowe na start.

Więc dlaczego się nad tym w ogóle zastanawiasz? Dlaczego w ogóle się z nią zadajesz, skoro ona stawia warunki?

 

Dnia 15.03.2019 o 12:05, 2esk napisał:

Muszę dokonać mentalnego wyboru: Czy mieć szansę na związek i być białym rycerzem, czy wciąż być samotnym...

 

Nie. Nie taki masz wybór. Masz wybór raczej taki: czy kupić jej to mieszkanie i dawać jej pieniądze przez wiele lat życia, czy może ją olać i po prostu poczekać jakiś czas aż poznasz kobietę z normalnym podejściem?

 

A jak bardzo nie chcesz być samotny, to powiem Ci tak (piszę serio, jak się zgadzasz to napisz mi priv) - ja niedawno się rozstałem z kobietą, jak nie chcesz być samotny to kup mi to mieszkanie i dawaj mi kasę (mogą być prezenty, potrzebuję nowe opony do auta i niedługo klocki i tarcze), to ja z Tobą zamieszkam i nie będziesz samotny, oferuję wspólne oglądanie meczy przy dobrym alkoholu i w sumie nic poza tym, ale zawsze będziesz mógł sobie jakieś panny przyprowadzać (nie będę przeszkadzał), tylko kup mi to mieszkanie. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.