Skocz do zawartości

Chodzące kserokopie.


Mgławica_Oriona

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Napiszę post o tym co mnie denerwuje od ok. 4-5 lat. Mianowicie wyglądające tak samo dziewczyny, jakby ktoś zrobił Ctrl+C i Ctrl+V setki czy tysiące razy. Mowa tu o kobietach ubranych na czorno, czorne brwi, czorne, długie rzęsy białe/czorne buty. Żadnych kolorów nie widać tylko czerń i biel... Denerwuje mnie też moda na te pseudo-yntelygentne okulary zerówki. Jakaś głupia moda weszła (bo nie sądzę, by większość kobiet miała problemy ze wzrokiem) i nic nie widzę, tylko te dziewczyny wzorujące się na pseudo yntelygentki (a z inteligencją u nich to chyba każdy wie jak jest). Co druga wygląda tak samo. Nieraz mam tak, że mylę daną osobę z kimś znajomym, bo podobnie wygląda. Podobnie stylizują się mężczyźni na ulicach. Byle kiedy to ciężko płeć odróżnić.

Kolejnym paradoksem jest styl tych ubiorów. Chude kobiety wkładają porozciągane, luźne koszule co dla mnie jest aseksualne wręcz, a kobiety bardziej "przy kości" ubierają czoorne, obcisłe legginsy, które niezbyt leżą.

Rzeczą, które mnie wkurzają to włosy. Jak nie czooorne to oczywiście różowe albo fioletowe..... co to ma być do ciula wafla?

 

Latem zaś wielkie, czooorne okulary na pół twarzy (o nich pisałem już w moich poprzednich postach). O powykrzywianych, księżniczkowatych twarzach/ustach również.

 

Masakra jakaś. Smartfonizm, feminizm, czorno-bializm...... Jeszcze te 7-8 lat temu tego nie było. Albo nawet te 5-6. :(

 

Bardzo dawno nie widziałem dziewczyny w ładnym, dopasowanym podkoszulku i spodniach. Albo takiej blondynki/brunetki w spódnicy w kwiaty... ech rozmarzyłem się.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś tam w źródłach pisanych pada przytaczany tu co jakiś czas fakt, jakoby w dziejach ludzkości miało się rozmnożyć tylko 40% mężczyzn ale aż 80% kobiet. Stąd można wnioskować, że jeśli kobieta chce osiągnąć sukces w postaci rozpłodu i macierzyństwa, wystarczy, że będzie taka jak inne i poczeka na swoją kolej (inne sukcesy, zawodowe i intelektualne to wdrukowana im ściema, w którą wierzą, dzięki czemu nałożono opłaty na drugą połowę ludzkości i obniżono zarobki, facet dziś nie wyżywi 5 osobowej rodziny a kiedyś dzieciaków miało się choćby i 7 i dawało radę).

 

Matka natura/biologia/Bóg to seksista

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Świadome i inteligentne manipulowanie masowymi nawykami i opiniami mas, jest ważnym elementem demokratycznego społeczeństwa. Ci, którzy manipulują tym niewidocznym, społecznym mechanizmem, stanowią niewidzialny rząd, który jest prawdziwą siłą rządzącą w naszym kraju . Jesteśmy rządzeni, nasze umysły kształtowane, nasze gusta formowane, nasze idee sugerowane, w dużej mierze przez ludzi o których nikt nigdy nie słyszał. Jest to logiczny efekt tego, w jaki sposób społeczeństwa demokratyczne są zorganizowane. Olbrzymia liczba ludzi musi współpracować w ten sposób, jeśli chcą żyć razem jako sprawnie funkcjonujące społeczeństwo.” 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę w tym tylko plusy, łatwiej znaleźć w tym gąszczu rodzynek, który będzie inny niż reszta.

Prawdą jest, że kobiety straciły poczucie smaku, mało kiedy widać na ulicy naturalne piękno i kobiecy styl np powojennej ameryki

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, jest moda. 10 lat temu ubierały się masowo inaczej, a 40 lat temu też inaczej, ale w 90% tak samo. 

A czy mężczyźni to nie chodzące klony? Widzisz gdzieś te okazy na ulicach? Bo ja nie. 

Teraz i tak kobiety ubierają się znacznie lepiej niż w latach 2000-2010. O wiele bardziej seksownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie ty widzisz takie klony, ja np. na ulicy, w barze itd. Zauważyłem ze laski sie właśnie ubierają kompletnie inaczej, tzn. jedna w spódniczce, jedna w spodnie, jedna w sukienkę, czarno biało czerwono różowo blado brązowo, ogólnie duzo stonowanych kolorów i kilka ostrych, tych bardziej popularnych. Jedna nike, druga sztyblety, trzecia jeszcze coś innego.

 

Akurar przykładam wagę do tego jak się Panie ubierają, bo można dużo z tego odczytać, mi się dzisiejsza moda podoba i sądzę że płeć żeńska ubiera się seksownie, podobają mi się te comebacki z lat 90. 

 

Dodam że wszystkie podłapały modę na te spodnie materiałowe, które świetnie uwydatniają tyłek, mam do nich słabość, nie narzekam... 

 

A jak tak bardzo narzekasz to polecam pooglądać zdjęcia jak modne były tzw „biodrówki”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.