Skocz do zawartości

Przepuklina a sport siłowy


Rubikon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was bracia samcy mam taki problem mianowicie miałem pięć lat temu operowaną przepuklinę parafinową z siatką i zauważam że jak jest zmiana pogody tak jak dzisiaj to mnie strasznie boli w tym miejscu gdzie mam tą zoperowaną przepuklinę . Albo jak zaczynam ćwiczyć brzuszki czy  podnosić większe ciężary to zaczyna mnie też tam boleć jest to taki rwący bul tak jakby miało mi tą siatkę rozerwać w środku.Boję się że mogę sobie tymi ciężarkami rozerwać tą siatkę i mi znowu wylezie ta przepuklina a tego bym nie chciał a ze sportu nie chcę rezygnować bul mogę wytrzymać. Czy jest ktoś z was który miał operowaną przepuklinę i czy odczuwa takie same skutki jak ja i czy można ćwiczyć po takim długim czasie znowuż na maksa.

 

                                                        

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że po 5 latach od operacji nadal odczuwasz ból w tym miejscu. Na twoim miejscu skierowałbym się do lekarza i powiadomił o istniejącym problemie. Ból to informacja od organizmu że coś jest nie w porządku.

Jeśli chodzi o sam zabieg. To mój znajomy miał podobny. Po pół roku wrócił na siłownie i do tej pory nie zgłasza żadnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.