Skocz do zawartości

Masakra w Nowej Zelandii (uwaga drastyczne, 18+)


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

28-letni Australiczyk, Brendon Tarrant, w piątek nad ranem polskiego czasu urządził rzeź w nowozelandzkim meczecie. 49 zabitych, drugie tyle rannych. Makabryczne jest to, że cały mord transmitowany był poprzez stream w mediach społecznościowych, co sprawia wrażenie chorej gry FPP, tym razem na żywo. 16 minut filmu krąży po sieci. Obejrzałem. Makabryczny. Kto chce, znajdzie go bez problemu. Linkować nie zamierzam. Zamachowiec, podobnie jak Breivik, opublikował w sieci swój manifest. Serwis Sejmlog pokusił się o jego przetłumaczenie:

 

https://sejmlog.pl/manifest-zamachowca-z-christchurch-tlumaczenie/

 

Jak sam napisał o sobie: " kiedy byłem młody byłem komunistą, później anarchistą potem libertarianinem by na końcu zostać eco-faszystą. "

 

Skłamałbym, jeżeli napisałbym że się tego prędzej czy później nie spodziewałem. Idą paskudne czasy.

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ISIS zapowiedziało odwet. Ogólnie straszny zamęt jest w świecie internetowym. To nie był indywidualny zamach, bo jeszcze w innym miejscu w tym samym mieście odnotowano zamach na meczet. Cała ta akcja była odwetem za szeroko pojętą islamizację i zamachy w Europie. 

Dla zainteresowanych polecam zajrzeć tutaj. /pol/ się cieszy i analizuje sytuację. Liczą na wojnę rasową. 
http://boards.4chan.org/pol/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, manygguh said:

@Strusprawa1 Możesz powiedzieć co jest w tym linku? Mam K9 i 4chan jest u mnie zablokowany.

Dział politically incorrect, na który to wchodził zamachowiec (lub na 8chan wchodził, różne głosy są). Przed zamachem na jednym z tych ogłosił, że będzie się działo. Ogólnie ludzie tam robią z tym memy, omawiają sytuację, śmieją się z ofiar, zwyczajnie traktują jako zemstę za na przykład to:

kIhyh2E.jpg

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na magazynku ponoć znaleźli nazwisko Polaka, Feliksa Kazimierza Potockiego, czyli bohatera bitwy z Turkami, pod Wiedniem i Parkanami. A także Milosa Obilicia, serbskiego rzeźnika muzułmanów w tym sułtana Murada.

 

Absolutnie nie popieram takich akcji, ale pokazuje że biali ludzie do pewnego momentu daje sobie srać na głowę, i potrafią zrobić krwawy odwet.

To co widzimy to wojna religijna, która trwa od ponad 1000 lat, takich akcji będzie niestety więcej.

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exar nikt nie pisał, bo to farsa, przecież islam jest pokojowo nastawiony ? , najlepsze w tym wszystkich jest to że nie słyszałem żeby Papież Franciszek o systematycznym mordowaniu Chrześcijan, natomiast w Polsce wspominał o tym żeby przyjmować uchodźców:).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dwóch się bije tam prawnik korzysta .. znaczy trzeci, chodziło mi o trzeci ...

 

24 minuty temu, Exar napisał:

A o tym ktoś pisał? Nie było filmiku, nie było tematu.

No wiadomo, wszystkiemu winni chrześcijanie .. ta niedobra biblia ...

Edytowane przez StatusQuo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exar: to jest w Nigerii gdzie 50% stanowią mahometanie. Od paru lat rządzi tam Buhari - muzułmanin, jest to ojczyzna Boko Haram. Jak myślisz kogo to obchodzi? 32 osoby to detaliści są. Tam są ataki gdzie ginie 500+ osób. Giną głównie chłopcy, dziewczęta się przegania ze szkół i mówi, żeby się nie uczyły. Islam to polityka i kultura śmierci a religia jest tylko tej kultury przetrwalnikiem. Religia utrzymuje tę kulturę przy życiu w obcym jej środowisku.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na jakiś fejk, w czasach zajebistych kamer gość bierze kamerę na której prawie w ogolę nie widać detali,

strzela do całej grupy ludzi pod ścianą, w ogóle nie celując, w dodatku strzela ponad nimi, żadnych dziur w ścianach,

żadnej krwi, żadnej rozbitej szyby, wygląda jak wyreżyserowane ..

Mnie to się wydaje tak realne jak epidemia świńskiej grypy ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie rzeczy nie zniknęły z YT. To nie zniknie, bo jest świetną propagandową tubą przeciwko konserwatystom, prawicowcom i wszystkim patriotom, którzy mają czelność nie zgadzać się z lewicową linią partyjną. Zobaczycie, że będą o tym trąbić, będą przywoływać przy każdej nadarzającej się okazji, a nawet bez okazji. Zrobią z niego naczelnego supremacjonistę białej rasy i powód, żeby nas oskarżać, obrażać, i mieszać z błotem.

 

Wątpię, że to zadziała tak jakby on chciał ale burza się rozpęta na 200%. I nie jest istotne czy to jest prawda, czy nie. Czy ci ludzie naprawdę zginęli czy nie. To jest, już w tym momencie narzędzie lewicowej propagandy.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, StatusQuo napisał:

To wygląda na jakiś fejk, w czasach zajebistych kamer gość bierze kamerę na której prawie w ogolę nie widać detali,

strzela do całej grupy ludzi pod ścianą, w ogóle nie celując, w dodatku strzela ponad nimi, żadnych dziur w ścianach,

żadnej krwi, żadnej rozbitej szyby, wygląda jak wyreżyserowane ..

Mnie to się wydaje tak realne jak epidemia świńskiej grypy ..

Krew jest. W wersji 17 minutowej to dobrze widać. Jak wraca do auta po drugi karabin szturmowy i idzie dobijać to widać jak tryska krew na podłogę. Tak samo na zewnątrz jak postrzelił a później dobił kobietę (na końcu po niej przejechał) też widać krew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.