Skocz do zawartości

Masakra w Nowej Zelandii (uwaga drastyczne, 18+)


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

32 minutes ago, StatusQuo said:

To wygląda na jakiś fejk, w czasach zajebistych kamer gość bierze kamerę na której prawie w ogolę nie widać detali,

strzela do całej grupy ludzi pod ścianą, w ogóle nie celując, w dodatku strzela ponad nimi, żadnych dziur w ścianach,

żadnej krwi, żadnej rozbitej szyby, wygląda jak wyreżyserowane ..

Mnie to się wydaje tak realne jak epidemia świńskiej grypy ..

Krew była i to wiele krwi, ale trzeba się przyjrzeć. Strzela wiele razy i często nie trafia. Jak przy takiej jakości chcesz zobaczyć dziury w ścianach? Rozbitą szybę miał w samochodzie, a poza tym widać było, że ci z lewej strony uciekli przez okno. 

Cały świat jest spisek, rzecz jasna. 
Zamachy muzułmańskie też są reżyserowane. Teatr dla gojów. 

Edytowane przez Strusprawa1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie analizujcie plam krwi czy są na tym nagraniu czy nie. Lepiej przeczytajcie jego manifest, który @Obliteraror wrzucił na początku tematu. Jak całość jest wam za długa, to chociaż zmuście się by przeczytać fragment: "Czy było coś, co bezpośrednio spowodowało, że podjąłem decyzję wykonania tak brutalnego ataku?". Czyn zamachowca do potępienia i zasługuje na karę śmierci. Jego manifest do zastanowienia się, bo uważam, że wielu ludzi myśli podobnie. 

Edytowane przez דניאל
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie inna rzecz:

@0:06:40: zaczyna strzelać, w ciągu następnych 10-20 sekund kilku ucieka. Nikt z nich nie dzwoni na policję?

@0:09:00: zaczyna strzelać na zewnątrz. Mija go wiele aut. Któryś z kierowców musiał zawiadomić policję. Powraca do meczetu i wychodzi znowu 3 minuty później. Policji dalej nie ma. Nie słychać syren w ogóle. Nic się nie stało a minęło 5 minut. A miasto nie jakaś dziura tylko 400 tys. ludzi. Jak miałem kiedyś wypadek w kraju anglosaskim to policja się zjawiła pierwsza, piechotą, w ciągu 2, maks 3 minut. Potem ich było całe stado. A tu nic. A komenda główna policji w tym mieście jest 2-2,5[km] od miejsca zdarzenia   (tu opis).

 

@0:08:33: podnosi z podłogi magazynek, którego tam nie rzucił, widać go jak już  leży na ziemi kiedy wchodzi pierwszy raz @0:06:53, a to ci niespodzianka. Czyżby się tam sam podłożył?

 

I jeszcze te dziury - @0:11:29 strzela w plecy gościa w błękitnym swetrze - to jest ślepak. W tym momencie to widać najlepiej, że nie ma żadnej dziury. Jest tego więcej ale na tym przykładzie widać, że jedyne co jest wystrzeliwane to gazy wylotowe które powodują, że się ciuchy ruszają.

Jest też dużo nienaturalnego, moim zdaniem, zachowania się odstrzeliwanych członków i ranionych bądź martwych ludzi.

Nie wiem co to za karabin ale naboje to albo .223 (najbardziej prawdopodobne, bo to jest standardowa amunicja w AR-15) albo  .308 (mniej prawdopodobne). Nawet jeśli to jest .223 (5,56mm) to jakieś dziury po kulach, odpadający tynk i rykoszety od kamiennej posadzki powinny być. Nie ma nic.

 

Niech każdy wyciągnie wnioski na własną rękę.

 


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą wracałem od znajomej, na mostku mijam kolesia, który albo gadał do telefonu albo słuchał czegoś i kolo gdy przechodziłem obok niego, głośno z tekstami - " Zapamiętam wszystkie pedofilskie mordy, coś tam leciało o jakimś generale / żydach / paleniu żydów " i centralnie gapi się w moją stronę, nie pamiętam dokładnie co tam wykrzykiwał bo byłem skupiony na wyciąganiu gazu.

Pierwszy raz miałem taką akcje, ale powiem wam, że świrów to jednak nie brakuje, koleś nie był pijany, wypowiadał się w sposób płynny i dobrą dykcją, nie wiem czy to prochy były czy co, ale śmiało taki osobnik mógłby pojawić się w mediach jako seryjny morderca. Mieszkam na nowym osiedlu i szokujące jest, że nawet na normalnym osiedlu takie dziwadła idzie spotkać, co to kurwa za czasy?

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerażający ten film.

 

To nie była zła kamerka, tylko transfer słaby i dlatego jest kiepski obraz. Dostępny film mamy ze strima a nie z pamięci kamerki, którą mają służby, i tam obraz jest zapewne dużo lepszej jakości.

 

Co do strzelania ślepakami to chyba żartujecie, wyraźnie widać jak podchodzi i strzela leżącym ludziom w głowy i w korpus, rzuca nimi od strzałów. Gdyby to była teoria spiskowa musiałby strzelać do podrzuconych kukieł, jak to niby logistycznie załatwić? 

 

@Strusprawa1 wklej na chwilę, wszędzie szukałem info o nim czy żyje, nigdzie nie pisali, dziwne na maksa, zawsze piszą że przeżył albo umarł a tu nic. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--

Manifest jest dobrze przygotowany, jak najbardziej brzmi sensownie ale kto to czyta? Tak szczerze.

Nie znalazłem tego na żadnej "oficjalnej" (czyt. mainstreamowej) stronie o tym wydarzeniu. Poza tą jedną BBC, nie ma tam nic o przebiegu ani żadnej strony o manifeście. Tylko na tej którą podał @Obliteraror i na wykopie o tym mówią, linka do manifestu brak. Ludzie, tacy jak twój czy mój sąsiad nigdy się o tym nie dowiedzą. Główny ściek tego nigdy nie upubliczni bo kilka osób mogłoby się zastanowić. Podają tylko jakieś ogólnikowe frazesy dlaczego to zrobił. Prawdy nie piszą.

 

I usunęli film z CDA a miałem to zapisywać na archive.org. Manifest zapisałem i stronę na SejmLogu. W razie czego.

Właśnie się zastanawiam jak by to było gdybym to wrzucił online i zapisał na archive.org. Czy by ich czasem też nie zmusili do usunięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Marek Kotoński napisał:

 wklej na chwilę, wszędzie szukałem info o nim czy żyje, nigdzie nie pisali, dziwne na maksa, zawsze piszą że przeżył albo umarł a tu nic. 

Zrobione, wstawiłem link. Tam nie ma tyle ofiar, jak widać, co w tym "głównym".
Gość był mocno zdeterminowany, że jeszcze dobijał ranną muzułmankę błagającą o pomoc. W swoim manifeście napisał, że podczas wizyty w Europie, we wschodniej Francji, coś się w nim gotowało jak widział masę "obcych" z wieloma dziećmi i niewielką ilość rodowitych Francuzów pochowanych po kątach. Także ujęła go śmierć dziewczynki z zamachu w Szwecji. 
RIecglF.jpg

 

 

 

Tutaj playlista jaką grał w samochodzie: 
1. Remove Kebab Song
2. British Grenadier Stuff
3. Grün ist unser Fallschirm NDW Remix
4. Fire
5. Gas Gas Gas Initial D
Pierwsza piosenka z wojny jugosławskiej, druga brytyjska patriotyczna, trzecia niemiecka (chyba nazistowska, ale nie jestem pewny), a dalsze sam w ogóle nie kojarzę. 
To był ciekawy dzień.

10 godzin temu, wrotycz napisał:

Poza tą jedną BBC, nie ma tam nic o przebiegu ani żadnej strony o manifeście. Tylko na tej którą podał @Obliteraror i na wykopie o tym mówią, linka do manifestu brak.

W internecie nic nie ginie ;) 

Infograficzka (wszystko w jednym):
1552685702310.jpg



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę powstrzymać się od linkowania materiału z tego przykrego zdarzenia. Tam zginęli ludzie i jest to co najmniej niestosowne.

 

Linki do filmów zostały usunięte. 

 

Proszę również o zachowanie kultury w dyskusji. 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jesteśmy w trakcie wojny z ideologią islamu i dla mnie takie wydarzenia, są nadzieją dla człowieka z europy. Nie jest mi do śmiechu ani nie pękam z radości z takiego wydarzenia, każdy człowiek nosi w sobie iskre boskości i nie wolno się cieszyć z czyjeś śmierci.

Jednak muzułmanie dla mnie są tworem szatana, mam z nimi styczność i Ci ludzie mają nienawiść wrodzoną w oczach. Przez ich spojrzenie widać ogień, wojnę, żądze krwi, to nie jest normalna rasa dla mnie, powinno się ich eksterminować. Pewnym jest, że już na pewno, nie powinni mieć wstępu na nasz teren.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Generalnie jesteśmy w trakcie wojny z ideologią islamu i dla mnie takie wydarzenia, są nadzieją dla człowieka z europy.

Wojna została wykreowana. Najpierw trzeba było stworzyć jedną stroną - czyli napływowi od wielu dekad, druga strona powstała w wyniku"akcja - reakcja" i również jest obsadzona u góry przez odpowiednie osoby. 

 

Tak trudno zrozumieć, że oni się nami bawią. Za parę lat może dojść do sytuacji, której najbardziej się obawiam - albo jesteś z nami, albo przeciwko.  Na naszych oczach trwa ustawienie figur - pytanie kiedy zacznie się ta właściwa partia.

 

I dziwnym trafem znowu przez osobę "chorą psychicznie" będą cierpieć szarzy obywatele - w końcu to rozemocjonowane bydło same będzie chciało większej inwigilacji i odda coraz mniejszy już zakres swojej prywatności. Inżynieria społeczna na najwyższym poziomie. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jest wątek polski, ... być może zamachowiec odwiedził Polskę...

 

Należy zacząć się przyzwyczajać, tak się kończy przymusowe multikulti, mieć nie przedostaje się do mediów, ale w Niemczech są podpalane meczety i domy modlitewne, były przypadki pobić i napadów na mniejszości muzułmańskie...ale cii to tajemnica, przecież Niemcy są przykładem tolerancji, to my!!!! Polacy jesteśmy rasistami, ksenofobami, antysemitami....a obozy były Polskie ! Bo były w Polsce ( idąc tym tokiem myślenia to ...ja twierdzę że były Zydowskie - bo ponoć tylko oni tam trafiali....więc  tak powinno się je nazywać )

Przymusowe narzucanie LGBT, Islamu tak się skończy, będzie coraz więcej ludzi, którzy nie będą mieli nic już do stracenia, bo wszystko zostanie im zabrane. 

Interesuje mnie kwestia prawdziwych motywów? W mediach nigdy nie podadzą prawdy ... że np. morderca miał bliską osobę, która była ofiarą pewnej grupy ludzi, a która usiłując dochodzić swoich praw została olana...itp. itd...a to też znamy z Niemiec.... gdzie odmawiano przyjęcia zawiadomienia o gwałcie, gdy wyszło że to prawdopodobieństwo uchodźca.

Tak więc...... będzie takich zdarzeń więcej to kwestia czasu dojdzie do zamieszek na dużą skalę na tle religijnym i kulturowym...np. Francja gdzie uzbrojone w kije butelki z benzyną i noże bandy o poglądach skrajnie-ilamskich napadały, grabiły i podpalamy kościoły... Jakoś za dużo o tym w mediach nie ma...a z neta szybko znika.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wojkr napisał:

Ponoć jest wątek polski, ... być może zamachowiec odwiedził Polskę...

Ładnie się to wpisuje w narrację - szowinistycznego i antysemickiego kraju. Pamiętasz jak podczas zamachu we Francji szukali na siłę polskich korzeni zamachowca - ale się okazało, ze to Serb. 

6 minut temu, wojkr napisał:

Przymusowe narzucanie LGBT, Islamu tak się skończy, będzie coraz więcej ludzi, którzy nie będą mieli nic już do stracenia, bo wszystko zostanie im zabrane. 

Świetny scenariusz i jeszcze lepsza reżyseria. Nagle znajdą się ludzie z odpowiednim kapitałem, mediami, aby zebrać wokół siebie owych ludzi - i przy okazji mieć na nich oko

6 minut temu, wojkr napisał:

W mediach nigdy nie podadzą prawdy

Media nie są od podawania prawdy, a od kreowania rzeczywistości i tworzenia faktoidów.  Garstka ludzi z tv, radia, portalu może nakręcić niezłą spiralę - wystarczy grać na emocjach. 

6 minut temu, wojkr napisał:

Jakoś za dużo o tym w mediach nie ma...a z neta szybko znika.

Ale ludzie wiedzą, że te materiał znikają i się napędzają.  Trzeba stworzyć atmosferę by ludzie stanęli po jednej z dwóch stron. Tyle. Proste jak nie powiem co.  

 

Bracia, tutaj zawsze chodzi o EMOCJE. Bydło w większości daje się ponieść emocjom - dlatego łatwo jest sterować ową hodowlą. 

Edytowane przez Perun82
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Macciejj napisał:

że ten incydent będzie jaśniejszym sygnałem do ciapatych , żeby mieli się na baczności.

Przecież będzie to nakręcać spiralę - globalna wendeta. To jest show. 

 

Wracają do meritum.

 

Dlaczego ludzie szybko zaakceptowali komunizm w Polsce i nie dołączyli do "wyklętych" - bo mieli dosyć wojny, chcieli spokój, ruchanka, tańca i śpiewu oraz obrządkowości. 

 

Dlatego najpierw wywołają konflikt, by bydło upodlić na maxa, i sama trzoda będzie prosiła o dyktaturę. 

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to fakt, dorabia się nam na siłę "gębę" ... ale ma to cel wywieranie na nas nacisków, na zasadzie prowadzenia polityki wstydu.

Podział pogłębiają się i będą nadal, na dłuższą metę to nie ma przyszłości, a skończy się masowymi prześladowaniami mniejszości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to co robić? Przyglądać się temu co dzieje się w Niemczech, Szwecji , Francji , Belgii , Anglii. Za chwile będziemy mniejszością u siebie. Zawsze znajdzie się ktoś , kto nie wytrzyma. Niech ciapate , nie czują się za bezpiecznie u nas w domu. Niech wiedzą że i z naszej strony może przyjść zagrożenie. Może nabiorą większego szacunku. Bo puki co to sr.li nam na głowę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, IMO to nie fejk. I mówię to jako osoba, która na strzelnicy w roku najprawdopodobniej więcej się "przestrzela" niż przeciętny policjant. Zachowanie broni również na to wskazuje. Broń również z wysokiej półki. Jedna chyba pompka + Steyr Aug, ale mogę sie mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, wrotycz napisał:

I usunęli film z CDA a miałem to zapisywać na archive.org.

Mam na dysku. Podrzucę Ci kiedyś jak mi PW już będzie działało.

 

1 godzinę temu, Mosze Red napisał:

Proszę powstrzymać się od linkowania materiału z tego przykrego zdarzenia. Tam zginęli ludzie i jest to co najmniej niestosowne.

Oczywiście rozumiem że moderacja nie chce linków..

Ale ja mam inne zdanie na ten temat.

Nie ma nic niestosownego w linkowaniu takich materiałów.

Bo te materiały to dowody. Ich linkowanie uświadamia społeczeństwo oraz uniemożliwia manipulowanie bo wiele osób porobi kopie na dyskach.

13 godzin temu, wrotycz napisał:

Nie takie rzeczy nie zniknęły z YT.

Ale chodzi o wersję filmu. Czy będzie cały czy urywki. I czy będzie oryginalny.

Bo rządy mają interes żeby manipulować. Wszystkim. To jak będą mogły zmanipulować film to go zmanipulują.

Kiedyś w internecie widziałem film nakręcony na żywo podczas "ataków" na WTC. Film w świetnej jakości (co najmniej ze 360p). Kręcony z jakiegoś sąsiedniego budynku.

I jakimś dziwnym trafem w tym filmie brakowało momentu uderzenia drugiego samolotu (ale przed uderzeniem i po uderzeniu film jest). Inne filmy czy materiały też były ucinane czy utajniane "dla dobra śledztwa".

Jak dla mnie to lewicowy bełkot.

Utajnianie filmów, bo są niby niestosowne wobec ofiar, nie ma sensu.

Właśnie utajnianie jest niestosowne, bo odbiera ludziom możliwość poznania prawdy o danym zamachu. Jest to więc działanie wbrew ofiarom.,

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Słowian to nie przejdzie (wystarczy obejżeć filmiki z bliskich spotkań polaków z ciapatymi). Ciapaty fika to dostaje klapsa na twarz i po problemie. Na zachodzie to żyją głupki. Nic nie robią z tym puki jeszcze można. Potem takie desperackie wyczyny jak ten z Nowej Zelandii.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.