Skocz do zawartości

Masakra w Nowej Zelandii (uwaga drastyczne, 18+)


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Normalny napisał:

"Incydent" powiadasz?

Gorzej jak taki "incydent" pojawi się w PL albo innym kraju w ramach "rewanżu".

Nie pojawi się, jeśli nie dochodzą do władzy ruchy polityczne godzące się na import "incydentów". Niech każdy oddający głos w wyborach ma tę świadomość.

 

Sprawy lokalne tak naprawdę się kompletnie nie liczą - to bagno bez znaczenia, bo przy korycie zawsze ktoś być musi i ktoś będzie. A co do realnych problemów, ludzie powinni myśleć o nich w skali globalnej, np. o zmianach klimatu. Generalnie wszyscy mają je gdzieś, a ta gilotyna spada nieuchronnie...

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś moderacja mi odpisała " nie będziemy się cenzurować".... Co do wykreowanej wojny to tak.... Jest bo pokazuje się i kreuje pewne idee jako nowoczesne, postępowe, modne a ich przeciwników jako ksenofobów oraz ludzi agresywnych, tych złych. Jest to działanie celowe mające narzucać wstyd za jakiekolwiek przejawy sprzeciwu na siłę narzucanemu multikulti, tak by każdy kto jest przeciw był identyfikowany jako ten zły. Zresztą zobaczcie na same nazewnictwo - atak terrorystyczny zorganizowany przez jedno grupę ludzi o określonych przekonaniach jest określany - incydentem, ale inny....innej grupy - terrorystycznym. 

O ataku na wyspie Utoya - zorganizowany przez Breyvika powiedziano wszystko, jak planował, jak przeprowadził...ale unikano i skrzętnie usuwano wszelkie informacje wobec jakiej grupie ludzi był wymierzony...przedstawiono go w taki sposób że sprawca chodził i zabijał bezmyślnie, unikano faktu że gość wybierał określonych ludzi .... strzelał nie do wszystkich, bo jedną grupę ludzi o określonych cechach antropologicznych oszczędzał....

Tu mamy to samo, atak jest wymierzony w jedną grupę ludzi, która agresywnie narzuca swoją religię, bo o incydentach np. ze szkół gdzie białe dzieci są prześladowane przez inne...ciii nie wolno pisać bo to rasizm, że uczestnicy np. pasterki byli obrzucani wyzwiskami....ciii to był wybryk niezidentyfikowanych huliganów....jak wszystcy wiedzą kto to był, jak Imam publicznie nawołuje do walki z niewiernymi, stawia ultimatum, nawrucisz się...albo pewnej nocy przyjdziemy do ciebie, zgwałcimy twoją żonę, córkę a ciebie zabijemy ciii nie wolno.

Islam nie był i nie jest religia pokoju, w swej doktrynie nawołuje do nawracania siłą.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojkr napisał:

incydentach np. ze szkół gdzie białe dzieci są prześladowane przez inne...ciii nie wolno pisać bo to rasizm

Tu też wychodzi ciekawa logika lewicowa, że rasizmem nazywają wykrywanie rasizmu, a nie ten właśnie wykrywany rasizm.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Obliteraror napisał:

" kiedy byłem młody byłem komunistą, później anarchistą potem libertarianinem by na końcu zostać eco-faszystą. "

Wypisz wymaluj ścieżka polityczna, wielu polityków UE.

 

Mnie zastanawia cisza wielu publicystów którzy chyba się trochę przestraszyli. Bo w sumie spełniło się to do czego nawoływali "między słowami".

Do tego prasa już piszę o nim że to skrajna prawica ale z manifestu wyniki że jest aż tak bardzo na prawo że zawraca na lewo. Skoro piszę w nim o wystrzelaniu kapitalistów. Do tego bierze swój australijski paszport jedzie do Nowej Zelandii aby zabijać muzułmanów nie mówiących po arabsku( import z Indonezji), głosząc przy tym o obronie "naszej ziemi"(cytat z manifestu). 

Maorysi mają chyba niezły ubaw.

 

 

Edytowane przez Baca1980
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Macciejj napisał:

U Słowian to nie przejdzie (wystarczy obejżeć filmiki z bliskich spotkań polaków z ciapatymi). Ciapaty fika to dostaje klapsa na twarz i po problemie. Na zachodzie to żyją głupki. Nic nie robią z tym puki jeszcze można. Potem takie desperackie wyczyny jak ten z Nowej Zelandii.

Kolejny mit powielany na tym forum. Owszem u Słowian to przejdzie.  Media, prawo i obyczaje.

 

  • Media, bo propagują odpowiednią wizję świata, narzędzia w postaci informacji, seriali, filmów, reklam, programów life`stylowych oraz publicystycznych.
  • Prawo: mowa nienawiści, wolność wyznania - bójka między ludźmi innej rasy jest ważniejsza od bójki tubylców
  • Obyczaje: autocenzura, obawa o utratę pozycji, pracy oraz statusu ponieważ odstaje się od wytresowanego bydła.

Tak bardzo wszyscy są antyimigracyjni, a tylnymi drzwiami włażą kuzyni ze wschodu. Dlatego życzę powodzenia w myśleniu życzeniowym. Nie, nie jesteśmy żadną ostoją, będziemy jedną z aren walk. Właśnie przez naszą martyrologię można łatwo bydło podpuścić bajkami o patriotyzmie, obronie ojczyzny. Słowiańskie bydło to cenne mięso armatnie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tips6

Jasne, temat znam i każdy powinien być go świadomy, ale tutaj kluczowa uwaga.

Akceptacja dla imigracji "z południa" to efekt wykoślawionej lewackiej tolerancji i naiwności. Przybysze z południa i bliskiego wschodu nic nie wnoszą do naszego społeczeństwa poza żądaniami i kosztami.

Import siły roboczej z Ukrainy oraz Dalekiego Wschodu wspiera gospodarkę. Pozostaje tylko trzymać politycznie gardę, pozwalając na pracę, ale tłamsząc bez litości wszelkie np. upaińskie akcenty bądź żądania socjalne.

To są mimo wszystko dwa zupełnie inne podejścia:

- ściąganie uchodźców, żeby obciążali gospodarkę.

- ściąganie gastarbaiterów (sorry za słwo, ale to jest dokładnie to co było w Niemczech w latach 60-70, więc jest idealne,, plus widać potencjalne zagrożenia po latach), żeby budowali gospodarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.bbc.com/news/world-asia-47590685

Prawo na temat broni się zmieni. No to już wiadomo o co chodzi. Dodatkowo te zdjęcia... Zawsze jak jakiś zamach jest to publikują zdjęcia jakiś białych lasek co płaczą... W ogóle całe BBC to tylko kobiety i murzyni. Bez kitu - przelećcie sobie stronę tytułową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, imprudent_before_the_event said:
17 hours ago, wrotycz said:

I usunęli film z CDA a miałem to zapisywać na archive.org.

Mam na dysku. Podrzucę Ci kiedyś jak mi PW już będzie działało.

Też mam, nie ma sprawy. Chodziło mi o to, żeby zapisać dla potomnych. Byłem przekonany, że nie usuną ale mnie tknęło żeby jednak się zabezpieczyć, I jednak w swojej omyłce miałem rację.
Będzie czas to się wrzuci na jakiś dostępny serwer i będzie. Pytanie otwarte - czy czasem ich też nie zmuszą do usunięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Perun82 napisał:

Pamiętasz ten cyrk z  atakiem na gazetę we Francji - gość strzela facetowi w głowę i nic..

 

 

Oj tam, taki tam drobny incydent, co znaczy jedno czy kilka ludzkich istnień w porównaniu z nową idę, nowego multikulturowego człowieka...to tylko statystyka....

Jak mawiał pewien towarzysz .... śmierć jednego człowieka to tragedia...miliona - statystyka.

Tak wykuwa się nowa rzeczywistość, z podziałem na dobrych i złych.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie pomyliłem się. Już, a jest to 1 dzień po incydencie*, media trąbią, że białe ludobójstwo jest nonsensowną teorią spiskową. To jest jeden z powodów tego ataku i tego należało się spodziewać. Teraz uruchomią machinę propagandową mającą na celu całkowite zdyskredytowanie nie tyle Tarranta** co jego idei i "zaplecza politycznego". Pierwsze koty za płoty już są - polityka tożsamości (identity politics) poszła w ruch - Islamiści, polityczna maskotka lewicy, manifestują "to nas nie poróżni"***.

 

ca269c44c38e064a6b32412d53efde74

 

Robią to wykorzystując mechanizmy, o których wspominał @wojkr. Divide et impera. Naszą najlepszą obroną jest się nie dać podzielić.

 

 

* nazywajmy incydenty incydentami (taki suchar)

** tak się nazywa główny aktor spektaklu

***  moja odpowiedź na to jest taka - skoro się identyfikujecie ze swoimi terrorystami, i nie chcecie się od nich odseparować, odżegnać, to znaczy, że ich wspieracie i jesteście tak samo winni

 

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci sami biedni ludzie nie mieli by skrupułów by ukamienować kogoś za inne poglądy lub najmniejsze odstępstwo od wiary, jeżeli tylko byli by w większości.... przykłady....ba brakło by limitu na stronę.... Afganistan, Pakistan, Iran..... Syria .... - dziewczyna której ojciec nie wyraził zgodę na małżeństwo, kobieta, która założyła białe tenisówki... homoseksualna para zrzucona z wieżowca w Syrii....można wymieniać i wymieniać..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to ta wojna dopiero teraz zacznie się rozkręcać, ponieważ do tej pory nigdy nikt z "naszych" nie zrobił takiej masakry wobec muzułmanów. Ktoś wyżej napisał, że ISIS zapowiedziało odwet, więc przypuszczam, że przygotują coś bardzo krwawego. Następnie, skoro jedni z "naszych" się odważyli i im się udało, to następni wezmą z nich przykład i będą chcieli zrobić kolejny odwet. W ten sposób ta krwawa spirala zacznie się rozkręcać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Herbu Pietruszka napisał:

Jak dla mnie, to ta wojna dopiero teraz zacznie się rozkręcać, ponieważ do tej pory nigdy nikt z "naszych" nie zrobił takiej masakry wobec muzułmanów.

A Breivik to niby co, ślepakami strzelał? O masakrze na wyspie Utoya już mało kto pamięta. Co prawda ta maskara nie dokonała się w miejscu kultu, ale ofiarami byli bardzo młodzi ludzie.

Edytowane przez Endeg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Endeg napisał:

A Breivik to niby co, ślepakami strzelał? O masakrze na wyspie Utoya już mało kto pamięta. Co prawda ta maskara nie dokonała się w miejscu kultu, ale ofiarami byli bardzo młodzi ludzie.

Ale on nie strzelał do muzułmanów, tylko do młodych lewicowych działaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.