Skocz do zawartości

Masakra w Nowej Zelandii (uwaga drastyczne, 18+)


Obliteraror

Rekomendowane odpowiedzi

Lewactwo mówiąc o telerancji samo się "zaoruje" .... To do czego doszło to tragedia, bestialstwo, jednak ma to drugie dno ... dno, które jest brzydkie i niewygodne, a jest nim przyznawanie praw jednym i tą samą ręką odbieranie tych praw innym.

Takich zdarzeń będzie więcej, a w nich ucierpią niewinni, bo ci naprawdę winni zawsze są poza zasięgiem sprawiedliwości.... jak i poza oceną, poza oraz nad prawami potocznie rozumianymi za ludzkie i niezbywalne...( przynajmniej w ich rozumieniu ).

To jest największą tragedią, bo ci - którzy są naprawdę winni nigdy nie poniosą 

odpowiedzialności za czyny do których doprowadzają innych.

Pewni ludzie, pewne kultury nigdy nie powinno być łączone na siłę, bo to nie prowadzi do niczego poza zwykła ludzka tragedią.

Edytowane przez wojkr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zaznajajmiał się może z kontrolą umysłów? Radio Samiec wypuściło audycję na ten temat, i sam znalazłem powiązane materiały.

 

http://davidicke.pl/forum/przerazajacy-sekret-ameryki-kontrola-umyslu-t11578.html

 

 

 

W ten sposób można zmusić każdego do zrobienia wszystkich rzeczy. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola umysłu jest trudna i często nieskuteczna. Są prostsze i lepsze metody. Z doniesień mediów (wiarygodności sprawdzić nie sposób) wynika, że się udzielał na różnych forach i prezentował różne ataki mahometan na Europejczyków. To mógł być powód, żeby go wziąć pod lupę. Pod lupą mogli mieć wielu, a ten akurat się im spodobał, bo można nim było manipulować a stąd tylko mały krok do pozyskania nieświadomego frajera. Wystarczyło z nim skontaktować odpowiedniego "negocjatora", który go naprowadził a potem już tylko patrzeć na wyniki. Służby takie rzeczy robią nie od dziś. Brytole swego czasu (1999) mieli na oku niejakiego Copelanda, który wysadził 3 bomby z gwoździami w Londynie i po analizie okazało się, że: (w odwróconej kolejności chronologicznej)

- po 2 ataku już wiedzieli ale "nie udało im się go pochwycić"

- po 1 już "mieli go na oku" ale "nie mogli nic udowodnić"

- po 1, "z nieznanych powodów" została zastrzelona jedna z najpopularniejszych reporterek BBC

- przed atakami mieli na niego oko, czyt. urabiali go w sposób dla niego niezauważalny

- miał swojego "oficera prowadzącego"

- wiedzieli, że jest "radykalny", czyli możliwa jest manipulacja, więc trzeba podjąć działania

 

hqdefault.jpg?sqp=-oaymwEjCPYBEIoBSFryq4

 

 

Film długi, ale jest tam to czego większość nie mówi - nie wszystkie operacje są prowadzone rękami agentów, czasem są to "zwykli" ludzie, którzy zostali zmanipulowani.

Mogło tak być? Mogło. Nie wszystko to "kontrola umysłu". Lady Makbet też nie "kontrolowała" umysłu swojego męża a jednak nikt nie ma wątpliwości, że była sprawcą.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obczajcie to. Podejrzewa się, że może to być grubsza akcja ((pewnych agentów))
1553167862848.jpg

1553168344277.jpg

To NIE JEST prawdziwy Brenton Tarrant. To jest Rosjanin z Krymu - Pasza Szturgunow
https://vk.com (SLASH) id280809169 Tam, gdzie slash, dajcie "/"

QoD2Pa6erHs.jpg

Na domiar wysłuchajcie.

 

Edytowane przez Strusprawa1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są zindoktrynowane. Jak ten ojczulek tutaj.

 

mqdefault.jpg

 

A ta premier Ardern to kolejna Mogherini, która się rozryczała bo to nie mogli być islamiści i Islam jest taki pokojowy i takie tam, po którymś z kolei ataku w Brukseli - tak samo emocjonalnie prowadzi politykę, pewnie się szkoliła w tej samej "szkole".

 

Jeśli o tego Rosjanina chodzi to ja film widziałem i to był Australijczyk, ten który w nim "uczestniczył" - taki miał akcent. Nie jest wg mnie możliwe mieć taki akcent mieszkając na Krymie.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jedno....w mediach dyskretnie pomija się kwestie prześladowań białych, promowana na siłę multikulti i nieszczęść z tym związanych.

 

Jak dla mnie sedno tkwi w jednym...czy to była atak szaleńca, czy "krzyk" oraz chęć zwrócenia uwagi na problem wypychania "białych" z przestrzeni życiowej... a może rozmyślne działanie służb, wykalkulowane na uzyskanie określonych celów ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.