Skocz do zawartości

Szon z Birmingham przeproszony przez linie lotnicze.


Tomko

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie komedia. Ale to taki śmiech przez łzy... Zachód totalnie dla mnie chyli się ku upadkowi. 

https://www.bbc.com/news/uk-england-birmingham-47558766
 

W skrócie. Laska z Birmingham została poproszona przez załogę samolotu, żeby założyła coś na siebie bo linie lotnicze mają zasady na temat ubioru pasażerów. Gówniara zaczęła tweetować tą straszną sytuację i rozkręciła gównoburzę. Na koniec została przeproszona - tak kurwa - PRZEPROSZONA przez rzecznika linii za to, że została zdenerwowana przez obsługę. 

Pomijam fakt, że większość sieciówek teraz letnie kolekcje ma już takie, że tylko suty zakrywają. Ostatnio byłem w PRIMARKu i normalnie na legalu na wieszakach wisiała kolekcja jak z sex-shopu obok normalnych koszul nocnych itp. Nie jestem pruderyjny bo jestem całkiem niezłym zbokiem, ale w PL widzę już dokładnie to samo. Poszedłem na mikołaja w tamtym roku po jakies seksowne body dla dziewczyny i głowiłem się gdzie jest sexshop w moim mieście.... Niepotrzebnie bo kupiłem wszystko qwa w H&M ?

Niedługo kobiety zaczną chodzić w samych majtkach do samolotu i będą przepraszane za urażenie ich zwróceniem uwagi. Wkurwiłem się.

Edytowane przez Tomko
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mignął mi ten artykuł gdzieś. 

 

Czego to się nie zrobi, żeby paru typów luknęło na jej cycki, których nie ma i które nawet ja mam większe od niej, lol2.

 

Jeszcze gówniara ma czelność mieć wąty do linii lotniczych. Jakby to była moja córka, to by w jebanym kaftanie bezpieczeństwa już od zawsze chodziła. 

 

Obym nigdy nie miał córki, bo się zajebię.

 

Dzisiejsze kobiety zawstydzają etatowe striptizerki. 

 

Wjebać je wszystkie w burki i spokój.

 

Jak nie lubię ciapatych, tak jebani wiedzą, co robią ze swoimi babami.

 

To samo z mejkapem w miejscu pracy i ubiorem - zero mejkapu i zero epatowania cielesnością, a nie, kurwa, chodzą do pracy odjebane tylko po to, żeby menadżerowi na chuju łatwiej poskakać.

 

Sygnały seksualne w miejscach zarobkowania powinny być zbanowane.

 

Też się wkurwiłem. ?

Edytowane przez Ważniak
  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panna jeszcze wystąpiła w telewizji. To jest prawdziwy społeczny problem - niemożność pokazania jak najwięcej w samolocie. Chyba nasram na chodniku przed domem i to nagram. Może zawiąże się dyskusja o tym czy można srać przed domem cze nie? Gdzie jest wolność? Psy mogą to ja nie mogę? Justice warriors w natarciu.
 

 
W walce ze zbrodniczym ograniczeniem wolności wspiera i dodaje jej otuchy inna pasażerka - Heather. 

https://twitter.com/heather_or/status/1106607799566503936

D1t14qlWwAcbvJe.jpg

D1t14qiWkAAInWl.jpg

Edytowane przez Tomko
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tomko napisał:

@realista Dobrze, że już jestem po śniadaniu...

Ja też już jestem PO śniadaniu ??

 

12 minut temu, Tomko napisał:

Chyba nasram na chodniku przed domem i to nagram. Może zawiąże się dyskusja o tym czy można srać przed domem cze nie? Gdzie jest wolność? Psy mogą to ja nie mogę?

 

 

Ja tam nie mam nic przeciwko jak ładna dziewczyna pokaże kawałem ciała, nie jest to aż takie gorszące dla zdrowego faceta.

@Tomko ta fotka w cielistym ubraniu całkiem całkiem, nie miał bym nic przeciwko siedzieć koło pani w samolocie.

Jedynie co mnie wkórwia, to że jak się tak ubierają to niech nie mają pretensji że się faceci gapią.

Edytowane przez Łabędź
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewucha przesadziła. Top zbyt wyzywający. Jakiś umiar i szacunek dla otoczenia trzeba mieć. Desperatka, chce żeby ją zgwałcono. Feministyczny pojebany świat pochyla się ku upadkowi, to więcej niż pewne, kwestia czasu i wróci stary porządek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.