Skocz do zawartości

Panowie ciekawe zadanie dla Was.


Rekomendowane odpowiedzi

@Isildur Było "zapraszam" kto chce może skorzystać, ale nie musi :P:) 

 

@self-aware Ja nie szukam bogatego, tylko takiego dla którego nie będzie problemem dzielić się zasobami,

nie że wszystkimi, nie że ja wkładu żadnego nie wnoszę, ale skrajnych sknerów i skrajnego rozliczania się za byle pierdołę nie chce. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Nie uciekniecie od cipki :D To centrum wszechświata. Tam powstaje ŻYCIE. My, wy, ja, oni.

Widzisz, waginę ma każda Pani. Rozum, logikę jak i zrozumienie mężczyzny okazuje niewiele z Was. Średnio zatem z takim podejściem zasługujecie na te miliony i jedwabne życie nie na swój koszt. Sorry, no bonus : ) A tu naprawdę niewiele wystarczy: być przyjaciółką, kochanką i bratnią duszą, która Cię rozumie i wesprze, gdy tego potrzebujesz :)

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Isildur Dziwie się że taka osoba nie została jeszcze kulturalnie pożegnana z forum, przecież te spamowanie tymi tematami obniża jakość tego forum o kilka poziomów, pewnie rura nie była dawno przeczyszczana, nadmiar wolnego czasu,  w sumie przyjrzeć się tym tematom, to widać nie skażoną większymi problemami życiowymi infantylną osobę, w realu większego zainteresowania pewnie nie ma, to choć w internecie mi dodadzą parę punktów, szkoda że nie jestem modem, po drugim takim śmieciowym temacie pożegnałaby się z forum.

Edytowane przez The Motha
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cuba Libre Czekaj, bo czegoś nie rozumiem. XD

Jak zamierzasz to zrealizować? W sensie, co wyjątkowego oferujesz, aby Pan Milioner zafundował dom z ogrodem (i mnóstwem zwierząt) akurat Tobie? Zainteresowałaś mnie, co jest tak cennego. :D 

 

Jak dla mnie takie podczepienie pod faceta to ujma i pewnego rodzaju zdziecinnienie. Wymagasz, aby ktoś kupił Ci domek dla lalek, gdzie będziesz mogła się beztrosko bawić. Jeśli się o czymś marzy, to się tym żyje, dąży do tego własnymi siłami. Przynajmniej mi nie dałoby to satysfakcji, bo nic tam nie byłoby "mojego", nie miałabym żadnego wkładu. W sumie taki powrót do rodziców, tylko bez rodziców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi Wierz mi, mając takiego wąsa to nawet jakbyś mi zapłaciła, to bym nie ruszył Ciebie ;), do waginy ciągnie prawiczków i nowicjuszy. Kiedy twój licznik osiągnie pewną granice jak w moim przypadku to uwierz, ale jeszcze nie widziałem na forum dziewczyny, która nakręciłaby mnie, bym chociaż wysilił się by ją zaliczyć. Dojrzały zdrowy mężczyzna, pomijam uzależnionych od sexu, uświadamiając sobie, że sex to tylko sex i z większością jest tak samo, nie patrzy już na kobiety jak na coś boskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha Rozumiem że zablokowanie mnie przekracza Twoje możliwości? Czy może się spuszczasz nad możliwością wyprodukowania swoich żali w moich wątkach na temat mojej osoby? Podnieca Cię to? :D 

W każdym razie ja Cię blokuje, jesteś 5 w mojej pokemonowej kolekcji. 

Żegnam ozięble :D 

 

@self-aware Niskie libido ma swoje przyczyny zdrowotne lub psychologiczne.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Motha

Najlepsze jest to, że Ci wielcy samcy alfa rzucający radami jak to z kobietami postępować (chłodniki pierd...iniki) rozdają atencje i są na skinienie jakiejś rury, która zamiast poprosić o opinię to wydaje zadania i polecenia. Dowodem na to jest te 6 stron odpowiedzi samcuf alfa pod tym i każdym innym tematem byle dziewoszki  z forum

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, deomi napisał:

Czy może się spuszczasz nad możliwością wyprodukowania swoich żali w moich wątkach na temat mojej osoby?

Spuścić to Ci się mogę jedynie na twarz, o ile masz ładną i zadbaną :):P 

Ale to byłaby dla Ciebie zbyt wysoka nobilitacja :P.

Teraz możesz grzecznie odejść, pozwalam Ci :).

 

 

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware To częstsze u kobiet, tak na dobrą sprawę nie znam meżczyzny, któremu by się nie chciało.

Niestety i stety, jednak nie ma nic fajniejszego niż obupólne pożadanie. 

 

11 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

@Isildur nikt z nas nie odpowiedział na jej  pytanie, tylko temat pociągnął wątek Libre.

Dokładnie :D To obnażyło logikę, autentyczność i obiektywizm niektórych Panów, nie ważne co, nie ważne jak, nie ważne że nie prawda, byle by się przypier.. do kobiety :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

 

Nie podałaś warunków początkowych, tzn.:

 

-atrakcyjność fizyczna, charakter --> skłonności do dobroci lub podłości :), introwertyzm, ekstrawertyzm ,etc.

 

Wiem, że charakter się zmienia ale baza jest, podobnie z wyglądem; pewne rzeczy można podciągnąć, ale do pewnego stopnia.

 

Bez ww. danych ciężko prognozować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.