Skocz do zawartości

Panowie ciekawe zadanie dla Was.


Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Cuba Libre napisał:

 

 

Właśnie to , co kolega wyżej napisał. 

Ale to jest wtórne. Natomiast pewnie musiałabym go oczarować swoją osobą,  gdybym widziała w nim potencjalnego ,  to byłabym w stanie. 

Dla mnie trochę kosmiczna perspektywa, aby ktoś za wsparcie, i seks, fundował Ci willę i zagraniczne wycieczki. No właśnie zastanawiam się czym oczarować. Na razie wygląda to tak, jakbyś po wstępnym rozpoznaniu statusu majątkowego, podchodziła i mówiła "daj mi swoje pieniądze, bo mam takie marzenia (...)". Trochę niekorzystny to interes, dla tego gościa. XD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

Niczego bardziej nienawidzę jak hipokryzji i niesprawiedliwości.

No właśnie gdzie ta sprawiedliwość.

 

Ja bym zabawiał dzieci, jak byłbym w stanie to bym je wysrał albo niech mi robią cesarkę chętnie bym urodził dziecko czy dzieci a@Cuba LibreLibre lub @deomi zarabiajcie miliony bo ja pragnę domku z ogrodem, wakacji, masaży i cuda wianki. 

 

Ja w ogóle nie rozumiem całego problemu, kobiety w mojej ocenie wyolbrzymiają ciążę niebotycznie. Ciąża to ból głównie przez dwa dni. Miałem kolke nerkową (ból mocniejszy ponoć niż bóle ciążowe) więc wiem jaka to była masakra. Teraz porównajmy sobie 9 miesięcy pracy oraz opieka nad niemowlakiem do zarabiania milionów, które wymaga Pani @Cuba Libre

A więc co jest łatwiejsze - urodzenie dzieci i wychowywanie je w luksusowych warunkach czy zarobienie na te luksusowe warunki. 

W mojej ocenie zarobić 1.000.000 milion złotych jest znacznie ciężej niż urodzić dziecko. 

 

Ale dobra tam koniec filozofi na dzisiaj.

 

Zapamiętajcie sobie, kobiety kochają mężczyzn za możliwości, które im dają a my za to, że one są.

Dla kobiety typu @Cuba Libre mężczyzna jest środkiem do celu. Gdy się zużyjesz lub stracisz pieniądze ona Cię opuści.

Nagle romantyczna miłość się zakończy, nie jest to mój atak w strone forumowiczki tylko ukazanie myślenia kobiet, patrzcie i uczcie się. Kobiety myślą tak jak @Cuba LibreLibre przywyknijcie do tego Ci, którzy sie jeszcze wachają. Jest to bezwzględność dlatego też wymagajcie bezwzględnie od takich kobiet atrakcyjności i młodego wyglądu, a jak będzie drżeć się to podziękujcie i niech szuka innego milionera. 

Ja dziękuję za szczerość Pani @Cuba LibreLibre 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą patrze na reputacje @deomi i sobie myślę, skąd Ona ma taki wskaźnik? Po czym wchodzisz a tam ponad połowa to wyśmiewcze lajki - i wszystko w tym temacie :D.

 

@SzatanKrieger Weź człowieku jak słyszę to pierdololamento o ciąży jakie to ciężkie, to na prawdę zbiera mnie na wymioty, nasze matki / babki rodziły po naście dzieci - zapytajcie Magii ile ma ciotek. A dzisiejsze paniusie robią wielkie halo z jednego czy dwójki dzieci. Jak słyszę te wypociny o trudach ciąży, to od razu wiem z jaką mózgownicą mam do czynienia.

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Nie ma sprawiedliwości ale my kobiety za to nie odpowiadamy i ta niesprawiedliwość też nas dotyka. Świat jest tak skonstruowany,  tak było jest i będzie. I dlatego swiat nie jest miejscem przyjaznym. 

Nikt nie mówi o milionach. A zarabiać i tak trzeba, choćby na siebie. Więc jakie dodatkowe obowiązki dochodzą? 

Nie mam kobiety- chodzę do pracy na 8h dziennie, mam kobietę -chodzę do tej samej pracy przez taki sam okres czasu. 

Ewentualnie wydaje na kwiatki czy kino 2 razy w miesiącu, za to dzielę rachunki po połowie.

Ja chociaż czuje sie seksualnie 100% kobietą, to właśnie dużo bardziej odpowiadałaby mi rola męska, dłuższy czas na podejmowanie decyzji, w tym błędnych decyzji, posiadanie dziecka na zasadzie że ktoś za mnie urodzi, ewentualnie w razie rozczarowania możliwość wymiksowania się z całej sytuacji za opłatą 500 zł alimentów, wzrost atrakcyjności wraz z wiekiem i uzyskanymi kwalifikacjami.

 

@Byłybiałyrycerz Ja nie wychodzę z podziwu, że Ty jakiekolwiek posiadasz :D Boli? Że wytknełam hipokryzję? I nie masz jak się obronić? Ustosunkuj, zrewiduj i umocnij swoje poglądy to może może wrócimy do rozmowy, bo póki co jesteś jak chorągiewka na wietrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz 

Ponoć Słowianki rodziły dawno temu po około 10 dzieci i warto by przypomnieć, że pralek nie bylo. Wiadomo, że jest to wielka niedogodność ale kobiety z wymaganiami już tak potęgują swoje trudy, że brakuje tchu. 

Weźmy nawet średnią krajową dajmy na to te 4.000 tysiące na rękę. To teraz odkładajmy pieniądze by kobieta jak @Cuba LibreLibre miała swój dom. 

Przez rok odłożysz 64.000 tysiące złotych nie wydając ani złotówki przez dwa lata masz 120.000 tysięcy razy siedem dajmy na to zróbmy to mężczyzna by musiał 14 lat odkładać w Polsce by spełnić marzenie Pani @Cuba LibreeLibree  oczywiście nie wydając przy tym ani złotówki ?

Kobiety mają tak wyjebane w kosmos wymagania, że nie wiem co mam powiedzieć, naprawdę nie wiem. A taka chce przyjść na gotowe i mieć swoje zabawki poszykowane ???.

 

Naprawdę autentycznie współczuję tyxh wyolbrzymionych pragnień i współczuję tej krwicy, która stracą mężczyźni by to dać swojej ukochanej, która i tak ich puści w trąbę z bad boyem bo facet wybuduję tą chałupę ale będzie wyeksploatowany po tej charuwie i nie będzie miał czasu się nacieszyć swoją wielka trumną, tudzież kobieta weźmie rozwód i przejmie cała chałupę dla siebie bo powie, że facet ją męczył psychicznie ??? kuwaaa haha i to kobiety są tłamszone i wyzyskiwane - śmiech na sali.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Dlatego Ja widzę tylko i wyłącznie jedno rozwiązanie, związek partnerski z kobietą, która sama na siebie zarabia. Jesteśmy razem, ale każde utrzymuje się samo a na dziecko łożymy razem, nie widzę innej opcji w dzisiejszych czasach.

 

Jest tutaj opcja by zablokować użytkownika tak, by nie musieć czytać jego postów? Tak jak na FB?

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger Warto też przypomnieć ( a czytałam o tym pare dni temu) (okreś średniowiecza) że 50% noworodków nie dożywało 1 roku. Zaś do okresu rozpołodowego dożywało 30% z tych 50% które przeżyło 1 rok. Dzieci rodziły się i o ile mialy "szczęście" przeżyć po osiągnieciu kilku lat pomagały w polu, nikt się nad nimi nie cackał. 

Umieralność kobiet podczas porodu również  była wysoka. Więc jednak poród jest czymś, przez co można nawet stracić życie. Więc chyba to normalne że kobiety się jednak choć trochę obawiają? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz ja już w ogóle nic nie widzę w dzisiejszych czasach nie chcę midct z kobietami żadnych bliższych relacji, a tak w ogóle byłybiały kurrrrrłłłaaaaaaa człowieku zarabiaj a nie piszesz nocami na forum, żadna Cię nie będzie chciała bez mieszkania ? a Te Twoje co odbierzesz to możesz od razu sprzedać bo takie to za małe Panie, kurrrrrłłłaaaaaaa co ja tam schowam? 20 par butow ja muszę mieć zamek a nie ?? 

Jak nie masz 182 cm, domu z ogrodem i basenem to do mnie nie startuj nawet ?

Play Ci sie przyda :) na szczeście dzisiejszy świat ma tyle atrakcji, że i bez kobiety można świetnie żyć :)

 

 

4 minuty temu, deomi napisał:

Więc jednak poród jest czymś, przez co można nawet stracić życie. Więc chyba to normalne że kobiety się jednak choć trochę obawiają? 

Ale idąc do pracy, schodząc do kopalni, polując w lesie, walcząc na wojnie by swojej kobiecie przynieść świecidełka, płynąć przez oceany by dostarczyć kontenery też można zginąć. 

Ja rozumiem, że  była ogromna umieralność ale ja dziś przejeżdżałem przez las rowerem w nocy i też mnie mogą zabić. Życie to ryzyko ale o wiele łatwiej jest urodzić co jest naturalną sprawą niż zarobić na dom z wielkim i ładnym ogrodem.

Gdyby ode mnie zależało to wolałbym być kobietą. Macie takie atuty, że facet może tylko o nich pomarzyć. Jesteście idealnie przystosowane do tej rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKrieger No i czym to nasze idealne kobiece życie się przejawia? 

Ja jestem kobietą, pracuje się i utrzymuje sama, Eleanor jest kobietą pracuje i utrzymuje się sama, Lalka jest kobietą pracuje i utrzymuje się sama, miliardy kobiet pracuje i utrzymuje się samych. Są w zwiazkach/ małżeństwaach, też chodzą do pracy. Czym ich życie różni się od życia pracującego faceta? One pracują i faceci pracują przez 8 godzin dziennie, codziennie.

Rodzaj pracy? Dzisiaj jest pod tym względem duża różnorodność. Można być meżczyzną i pracować w przedszkolu czy siedzieć za biurkiem a i kobieta moze prowadzić autobus czy nosić kartony w magazynie.

 

Czy Ty nie rozumiesz że problemem nie jest płeć a konkretna dana jednostka, która ma problemy z przystosowaniem się?

 

Jedynie co mogę przyznać że kobieta ma dużo łatwiej jeśli chodzi o dostęp do seksu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi co Ci się zrobiło? Połknęłaś ostatnio i IQ poszybowało? Nie mogłem się powstrzymać... ?bez urazy

 

Jestem pod wrażeniem. Wyprodukowałaś ze 2-3 logicznie trzymające się kupy wywody w niniejszym wątku. Porównując z kisielem sprzed kilkunastu tygodni... szacun. Forum dobrze Ci robi.

 

PS. Dzięki za ciśnięcie krypto-białorycerzy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth Nie ma urazy, bo potrafię rozpoznać zaczepny żarcik od chamskiego pojazdu :D 

Zawsze takie było, może po prostu tematyka moich postów nie pozwalała Ci tego wcześniej dostrzec.

 

Ja nie cisne, ja tylko odpowiadam atakiem na atak.

Sama nigdy pierwsza nie zacznę, jestem grzeczna, milutka, przyjaźnie usposobiona, takie pokornę ciele.

Natomiast odbijam pałęczkę 2 razy mocniej i 2 razy bardziej.

Uważam że to naturalne prawo, agresor powinien dostać nauczkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

Tak jak mówiłem, ja bym kochał kobietę za taką jak ją Pan dobry Bóg/bogini stworzył natomiast u was miłość jest bardzo silnie warunkowana. 

Jak można łączyć miłość z warunkami skoro miłość jest bezwarunkowa? ?

Takiego steku BZDUR to się od Ciebie nie spodziewałem.

 

Kiedyś się z eKs sprzeczałem i to my jesteśmy tymi oprawcami z godności z listą!

Oczywistym teraz jest iż prawda jest.... no gdzieś tam jest zapewne.

 

Natomiast śmiało dzisiaj tu mogę zapodać więc zapodam.

LISTY SĄ PO OBU STRONACH!!! 

Jednakoż, kobieca jest/może być bardziej szczegółowa(zazwyczaj jest).

Na przykładzie zapodam:

-Kiedyś kumpela już w wieku odpowiednio świadomym sprostowała.

Gdyby było dwóch identycznych braci i jeden miał mercedesa a drugi nie to bym wybrała tego z Mercem.

Koniec kropka. Trelowanie, że po prostu byś(........) za to jaka ona jest jest parafrazą wewnętrznej głupoty/ignorancji i braku samo określenia.

Na pytanie co Ci się w niej podoba odparł byś: eeee bbee  be kee????? Czy wymienił jakieś cechy/przymioty?

No to jeśli te wtóre, to lista jest jak najbardziej wyraźna z tym, że  jeszcze nie zadałeś sobie trudu aby coś takiego wygenerować.

 

Więc albo ślepo z ułańską fantazja w chodzisz w te bitwy, or masz słaby/nie dopracowany mechanizm poznawczy(prawdopodobnie rozjebany przez KK or Disney).

 

 

 

1 godzinę temu, deomi napisał:

Sama nigdy pierwsza nie zacznę, jestem grzeczna, milutka

No teraz to mnie ROZEBAŁAŚ!

Grzeszna.

Minutka, raczej co minutka nowy post!.

Jak T 34, na jednego zniszczonego 4 nowe produkujesz.

 

Normalnie kocurek z pazurkami!!!

Miau uu u uuu uuuuuuuu.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, self-aware napisał:

I to jest to :) Kobieta nie weźmie biednego jak może wziąć bogatego. Jest wyjątek czasami, gdy widać że gościu ma duże predyspozycje, wtedy trzyma na nim czujnie oko, w razie czego można powiedzieć dyplomatycznie "Widzisz! Wzięłam Cię gdy nic nie miałeś!" a to, że doskonale wiedziała, że będzie miał to inna sprawa.

Bo taki ktoś ma mindset nastawiony na zarabianie, to jest atrakcyjne, dla kobiet też chyba atrakcyjny jest mindset typu "mam wywalone jaja na wszystko". I to jest zgodne z rozkładem mężczyzn, że wśród Was jest więcej wybitnych ludzi i więcej patologii, a kobiety są bardziej uśrednione - no bo tak nami kieruje instynkt, tak wybieramy.

 

7 godzin temu, deomi napisał:

Kobiece wymagania to była pierwotna motywacja do rozwoju cywilizacji, gdyby nie to nadal spalibyśmy w jaskiniach :D 

 

A tak? Baby narzekały, narzekały, coraz większe wymagania, roszczenia? I co? Od jaskni do penthausów ? Od spacerów po lesie do lotów w kosmos.

 

Tak, tylko że w kosmos zdąży polecieć Musk :D, a reszta to się będzie kotłować w wojnie z robotami, póki nie cofniemy się w rozwoju i cykl się zacznie od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Obliteraror napisał:

Brawo, brawo, brawo :)@Cuba Libre, życzę Ci jak najlepiej, życie zweryfikuje Twe oczekiwania. Ciekawe, co zamierzasz zaoferować mężczyźnie, który te oczekiwania spełnia. Mam trochę takich w gronie swoich znajomych, wolnych : ) Zarobki moje, albo znacznie moje przekraczające. Ciekawym. Bo by "przyjść na gotowe", trzeba zaoferować coś wyjątkowego. Oprócz ciała, bo je za wyjątkowe nie uważam, ani za podstawowy czynnik sine qua non predystynujący do związku.

Ja uważam, że dla panów z ponadprzeciętnym statusem finansowym sama uroda to zdecydowanie za mało. Mądry gość nawet nie będzie sobie zawracał głowy...

 

18 godzin temu, Rnext napisał:

Sedno. W pierwszej chwili pomyślałem: "dżizsss, rzucił bym się z klifu" ale wziąłem poprawkę na to, że byłbym wówczas wyposażonA w odpowiedni zestaw mechanizmów obronnych umożliwiających sprawne funkcjonowanie. W przeciwnym razie, życie byłoby dla mnie nieznośne. 

Może byłbyś tą mityczną.. z himalajów? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, deomi napisał:

Ja jestem kobietą, pracuje się i utrzymuje sama, Eleanor jest kobietą pracuje i utrzymuje się sama, Lalka jest kobietą pracuje i utrzymuje się sama, miliardy kobiet pracuje i utrzymuje się samych. Są w zwiazkach/ małżeństwaach, też chodzą do pracy

 

Tutaj bracia jedno z ciekawszych kobiecych haseł, do których trzeba (na pewno warto) podchodzić sceptycznie. W innym temacie objaśniałem, co zwykle oznaczają tak naprawdę słowa kobiety "próbowałam z nim poważnie rozmawiać, ale on nie chce". 

 

Odnośnie "utrzymuję się sama" to oczywiście tutaj na forum niczego nie udowodnimy, ale jakieś 80% kobiet, które znam najpierw tak twierdzi, a potem okazuje się, że:

 

-mieszkanie płacą rodzice albo przynajmniej są wspolkredytobiorcami;) 

 

-auto dali rodzice na zakończenie studiów

 

-facet zarabia tyle, że kupił to mieszkanie i samochód, a pani jest wszytko jedno ile zarabia, no chodzi do pracy i dokłada 1/5 budżetu.

 

-w ogóle mieszka z rodzicami, mama gotuje ale ona twierdzi, że utrzymuje się sama co jest szczytem bezczelności i niewdzięczności

 

No ale według niej skoro pracuje, to utrzymuje się sama, chociaż za swoją wypłatę zostawiona sama sobie na podobnym poziomie na którym teraz żyje dzięki innym nie utrzymałaby się sama przez miesiąc. To znaczy, gdyby jej hajs miał w całości wystarczyć na wszystkie dobra materialne, które posiada i totalnie wszystko, co kupuje. 

 

@Cuba Libreczekaj, żebym miał pewność, że dobrze rozumiem.

 

Ty dajesz facetowi seks i wsparcie. 

 

On daje Tobie seks, wsparcie (bo przecież nie traktuje Cię jak śmiecia i prostytutkę, choć moim zdaniem powinien. Ale dla niego jesteś ukochaną myszką której przychyliłby nieba), dom, ogród, auto, pieniądze? 

 

? ? ? 

 

Deal życia :D

 

 

Edytowane przez tytuschrypus
  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tytuschrypus, przecież to opowieści z mchu i paproci, podobne do bajań statystyka Archa odnośnie analiz prowadzonych w galeriach handlowych : ) Przychylam się zatem do Twej tezy. Bo tu IMO nie chodzi zupełnie o to, by każda przeciętna Pani miała nastawienie do pracy i pieniędzy podobne do przeciętnego, ambitnego Pana. Nikomu nie odmawiam ambicji, jednakże tu chodzi o coś innego. O co? O obustronne zrozumienie i to nieszczęsne wsparcie "w drodze". O wzajemne uzupełnianie się. "Kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze" :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Heresy napisał:

Dla mnie trochę kosmiczna perspektywa, aby ktoś za wsparcie, i seks, fundował Ci willę i zagraniczne wycieczki. No właśnie zastanawiam się czym oczarować. Na razie wygląda to tak, jakbyś po wstępnym rozpoznaniu statusu majątkowego, podchodziła i mówiła "daj mi swoje pieniądze, bo mam takie marzenia (...)". Trochę niekorzystny to interes, dla tego gościa. XD 

No ale przecież ona już napisała co i jak. Mówi mężczyźnie to co on chce usłyszeć. Czyli jest relacja beta-bankomatu, ale umiejącego robić $$ i kobieta, która szepcze na ucho miłe rzeczy, żeby bankomat dalej się bogacił i był wypłacalny.

 

1 godzinę temu, tytuschrypus napisał:

facet zarabia tyle, że kupił to mieszkanie i samochód, a pani jest wszytko jedno ile zarabia, no chodzi do pracy i dokłada 1/5 budżetu.

Nie ma co generalizować bo znam kobiety, które utrzymują się same :) Ale faktem jest, że to jest bardzo częste, że kobieta od rodziców wyprowadza się do faceta. Albo tak jak mówisz, facet zarabia np. 5k a kobieta najniższą i wiadomo, że on bez niej dałby radę a odwrotnie dupa.

 

4 godziny temu, Bruxa napisał:

Bo taki ktoś ma mindset nastawiony na zarabianie, to jest atrakcyjne

To, że dla kobiet bankomaty są atrakcyjne to każdy wie, problem w tym, że dla bankomatów to już takie fajne nie jest :)

 

Edytowane przez self-aware
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Byłybiałyrycerz 

 

Hehe jak zacząłem grać w bloodborna to powiedziałem, że ta gra jest chyba z 5 razy cięższa niż soulsy ?

Po prostu miałem mega problemy na początku, potem było mniej wiecej coraz prościej. Pamietaj by farmić i lvleować bronie oraz lvl, dasz rade ? 

Aha polecam również dark soulsy ??

 

 

6 godzin temu, deomi napisał:

 No i czym to nasze idealne kobiece życie się przejawia? 

Nie, że jest idealne ale macie znacznie lepiej, w zasadzie interesuje was tylko potomstwo a płeć przeciwna to środek do celu, każdego.

Zresztą w normalnym świecie gdybyśmy nie działali wbrew naturze to i Ty i cubra były byście już matkami, ponieważ byłyście z mężczyzną a mam tu na myśli prezerwatywy, które was przed tym ochroniły, więc tematu by nie było tylko siłowo trzeba by bylo wspierać swojego faceta któremu sie oddaliście.

W ogóle prezerwatywy i antykoncepcja zrodziły tak naprawdę wielki problem społeczny bo teraz kobieta sobie skaczę z kwiatka na kwiatek (to samo faceci) a kiedyś to trzeba było uważać komu się daje i komu się wkłada. 

W związku z tym skoro np @Cuba LibreLibre dajmy na to była z Rysiem i z nim postanowiła spółkować to jest duża szansa, że zaszłaby w ciążę i mimo wszystko musiałaby wspierać swojego faceta z przymusu jeśli chciałaby swoje marzenia zrealizować.

 

Tak w ogóle

W mojej ocenie, prezerwatywy, wibratory, instagramy to narzędzia, które rozwalają ludzi i ich dobór partnera, szczególnie wibratory rozwalają kobiety, bo zrobią sobie dobrze a potem mają głowy jak paw, że one to bez faceta są nawet lepsze ?

Gdyby kobieta chciała sie zaspokoić i zajść w ciążę to nagle by sie okazalo, ze dobry chłopak lepszy niż ruchacz bad boy alfa co ją zostawi z dzieckiem co dawniej było ogromnym przypałem.

 

Po prostu działamy wbrew naturze i mamy konsekwencje.

Możemy sobie tu rozmawiać i dywagować ale to w niczym nie pomoże.

 

6 godzin temu, deomi napisał:

Ja jestem kobietą, pracuje się i utrzymuje sama, Eleanor jest kobietą pracuje i utrzymuje się sama, Lalka jest kobietą pracuje i utrzymuje się sama, miliardy kobiet pracuje i utrzymuje się samych

Nie mogę na to odpisać.

4 minuty temu, self-aware napisał:

No ale przecież ona już napisała co i jak. Mówi mężczyźnie to co on chce usłyszeć. Czyli jest relacja beta-bankomatu, ale umiejącego robić $$ i kobieta, która szepcze na ucho miłe rzeczy, żeby bankomat dalej się bogacił i był wypłacalny

Ja nigdy taki nie byłem ale też zacznę kobiecie mówić co chce usłyszeć a potem będzie "czemu on mnie zostawił". 

I to na naszym forum ?

 

Zresztą zobacz jakie to jest wyrachowane i bezwzględne działanie @self-aware w tym jest czysty kalkulator w mózgu, ja jestem przerażony nie raz tym czym jest przeciętna kobieta. Autentycznie się boję bo przypomina to działania psychopaty nakierowanego tylko na swój egoistyczny zysk. Przerażające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.