Skocz do zawartości

Panowie ciekawe zadanie dla Was.


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Cuba Libre napisał:

Tyle,i chuj. Takie mamy wymagania.

Zatem powrócę do moich początkowych postów, życzę powodzenia ;) Jako, że już narzędzie jest to życzę, aby nie padło spełniając te Twoje cele. Pozdro.

 

9 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

To straszne równanie. Zdaję sobie sprawę,ze tak się dzieje. I w ostatnich czasach wzrasta. Jednak nie mogę przyjac, że to równanie dla wszystkich kobiet. Mnie osobiście rani.

Uważam, że dla wszystkich z tym, że nie każda oczekuje majątku tak dużego. Wyobrażasz sobie związek z mężczyzną, który zarabia najniższą i uczucie satysfakcji z tego związku? Mówimy oczywiście o czasie, gdy miną już motylki.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Krugerrand napisał:

Bajki o miłości do grobowej deski niezależnie od wszystkiego, to tylko w literaturze pieknej oraz w filmach i serialach.

PRZEPISY kulinarne/instrukcja obsługi.

BEZTERMINOWEJ.

NO właśnie zależne(czek lista):fizjonomia, pochodzenie, ułomności fizyczne, kolor, wykształcenie(życiowe),przebyte choroby,  prowadzenie, determinacja, sytuacja..............odkształcenie umysłowe, inność, złe nawyki, nałogi,  +Kasa jako wyznacznik prawdy POZORNEJ.

 

Pięknej? A kto to tak stwierdził? Bo dla mnie piękne są "czasy zaworowe"(nastawy), niskie zużycie ropy na moto godzinę.......narzędzia/elektronarzędzia  w  promocji/wyprzedaży..........dzika locha z prosiaczkami w kartoflisku!

 

Dokument o czyjejś fantazji bierzemy za dogmat prawdy i strzelamy sobie w kolano z pistoletu na wodę.

Pomijając fakt iż wiele SyFy  przewidziało/natchnęło wynalazki/powstanie rzeczy: STAR TREK(skanery ręczne)/smart fony z gadgetami.

 

 

 

   

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, self-aware napisał:

Wyobrażasz sobie związek z mężczyzną, który zarabia najniższą i uczucie satysfakcji z tego związku? Mówimy oczywiście o czasie, gdy miną już motylki.

Wyobrażam sobie. Przez 25 lat dużo dzieje się we wspólnym życiu, raz masz więcej pózniej mniej. A i moja satysfakcja nie jest zależna od zarobkow, tym bardziej od zarobków męża. Widzę że większosc ludzi to materialiści i to nie tylko kobiety..?

Jak można uzależniać poziom satysfakcji ze związku od stanu konta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoProstuKobieta - Normalnie, większa kasa to łatwiejsze życie, nie oszukujmy się. Sek w tym, że inaczej jest jak się buduje we dwoje, inaczej jak się chce mieć na gotowo. No i Ty jesteś z innego pokolenia. Poza tym tak jak napisałem, na podstawie moich doświadczeń życiowych nie poznałem pary gdzie kobieta wybiera kolesia mającego słabą sytuację finansową i jest ze związku zadowolona. Jeśli rzeczywiście jesteś wyjątkiem (a nie tylko tak piszesz), to miło. Nauczyłem się jednak już, że kobiety czasem faktycznie wierzą, że kasa nie ma znaczenia i nawet nieświadomie odrzucają tych co jej nie mają ale wierzą, że powód jest inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wciąż wierzę, że nie jestem żadnym wyjątkiem. 

 

To fakt, że poważne kłopoty finansowe mogą zabić niejeden związek. Z drugiej strony miliony na koncie nie gwarantują szczęścia. 

Obecny materializm jest przerażajacy. Wiadomo, ze nikt nie chce byc biednym. Jednak ta bezwzględna pogoń za cyferkami na koncie jest nie do pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoProstuKobieta - Życie bez kasy jest trudne. Kobiety trudnego życia mieć nie chcą. Facet chce mieć kobietę. Rozwiązanie jest zatem proste. Za życie bez kasy statystyczna kobieta kogo obwini? No przecież nie siebie tylko mężczyznę. Jeśli mężczyzna chce założyć rodzinę to musi gonić za $. Jego wybór to zapieprzać i mieć kasę lub nie zapieprzać i nie mieć (mówimy o tych co nie urodzili się w zamożnych rodzinach). Kobieta nie musi, kobieta ma wybór inny niż mężczyzna co już ten temat pokazał. Kobieta może skupić się na rodzinie, do tego nie namęczyć się a przy tym być bogata.

 

Miliony na koncie szczęścia nie gwarantują i to jest oczywiste, ale żeby żyć chociaż trochę godnie to przynajmniej te 5k na czysto trzeba zarabiać a to w naszym kraju nie jest takie łatwe.

 

Cóż, możemy się tak wymieniać poglądami ale temat został dawno wyczerpany :) Ja i tak z kobietami żadnych relacji nie utrzymuję, zatem w praktyce mogłoby wejść nawet prawo, że bez miliona mężczyzna nie może podejść do kobiety i nie zmieniłoby specjalnie to niczego w moim obecnym życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware Moja bliska zmajoma nigdy nie patrzyła na kasę, każdy jej partner to przeciętny Kowalski, nie raz spotykała się z takimi, co to ich na hotel nie było stać. Dziewczyna szpetna nie jest, faceci lgną do niej a mimo to, na portfel nigdy nie patrzyła, jak na jakieś priorytet.

Dziewczyna ma 37lat, dwójka dzieci i sama zapieprza by utrzymać siebie, dwójkę dzieciaków i mieszkanie 3 pokojowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Cuba Libre napisał:
4 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Jeżeli kochasz tylko jedną osobę tylko i wyłącznie to, to nie jest taka miłość, prawdziwa miłość rozlewa się na wszystko i wszystkich, każdy jest wyjątkowy. Jednak to już wyższa jazda, więc już nie wychodzę dalej w mistycyzm.

A czemu uważasz, że Twoja definicja miłości jest prawdziwa, a definicje, które biorą pod uwagę miłość do osoby, są już nieprawdziwe?

To nie tylko moja ale ludzi o największych wewnętrznych osiągnięciach, którzy poświęcili życie na to by doświadczać takich stanów.

4 godziny temu, PoProstuKobieta napisał:

Myslę, że gdybys liznąl tej mistycznej miłosci to byś w niej trwał bo ona nie ustaje i objęłaby ona wszystkie osoby- nawet materialistyczne

Niestety to nie ma tak łatwo. To trochę jak ze sytuacja, która Cie mocno rozbawiła. Na początku jest mega zabawna ale z czasem przywykasz i następnie zapominasz co skutkuje brakiem "śmiechu". Ten stan utrzymać to jest sztuka, która nie wielu się udaje.

A co do drugiej części pytania, ja akceptuję takie osoby mi to jest naprawdę obojętne jakie kto ma podejście, jednak nie jest mi obojętne gdy sie kłamie i okłamuje ludzi. Ja myślę, że np @Cuba LibreLibre mnie kocha bo powiedziała, że tak jest a tu zonk. Kocha mnie bo mam pieniądze, przecież to jest śmieszne. Tym tokiem rozumowania to panią @Cuba LibreLibre należało by tak około 35 roku życia odrzucić bo już nie będzie atrakcyjną wystarczająco. Jest to IDENTYCZNY pogląd jaki ona ma na kasę faceta.

Jest kasa jest miłość, jest uroda jest miłość. Czyli Pani @Cuba LibreLibre przykładowo ma jeszcze 10 lat a potem adijos pod most, dosłownie ta alegoria świetnie opisuje co mam na myśli. 

Jeśli taki układ odpowiada wam to nie mam nic przeciwko. Tylko dobrze by było wiedzieć.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, SzatanKrieger napisał:

@Cuba LibreLibre należało by tak około 35 roku życia odrzucić bo już nie będzie atrakcyjną wystarczająco. Jest to IDENTYCZNY pogląd jaki ona ma na kasę faceta.

Jest kasa jest miłość, jest uroda jest miłość. Czyli Pani @Cuba LibreLibre przykładowo ma jeszcze 10 lat a potem adijos pod most, dosłownie ta alegoria świetnie opisuje co mam na myśli. 

No i Ci Panowie którzy mają pieniądze, pozycje i możliwości dokładnie tak właśnie postępują :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, deomi napisał:

Co nam do tego? :P 

Bo mam na myśli popełniane u was kobiet, błędu synaktycznego. 

Gdy ja mówię kocham to mam na myśli, że wskoczę w ogień za kobietą a gdy wy mówicie kocham to znaczy nie więcej niż "lubię lody czekoladowe" jedno kocham nie jest równe drugiemu - niestety. Widać to świetnie w tym wątku co by nie mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzatanKriegerWg mnie to jest Twoja iluzja nie przekladająca się na w ogóle na ogół społeczeństwa.

 

Ja uważam że gdy facet mówi "kocham" tak naprawdę pożąda i ma wobec danej kobiety instynkt opiekuńczy- natomiast tyczy się to tylko kobiet które pożąda i nie uruchamia się on w wypadku kobiet nie atrakcyjnych.

Ogólnie dobór płciowy jest płytki i okrutny. Nie wiem dlaczego dzielisz go na płeć. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi 

Masz racje ale po części. 

Spójrz na starych dziadków, mężczyzna chodzi na grób pisze wierszyki itp a kobieta? 

Już sam red pill mówi, że kobieta nie kocha mężczyzny tak jak mężczyzna kocha kobietę. W red pillu mówią, że kobieta nie jest w stanie pokochać mężczyzny w ogóle lub tak jak on chciałby być kochanym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

Jednak ta bezwzględna pogoń za cyferkami na koncie jest nie do pojęcia. 

Za marzeniami. 

Pieniądze służą jedynie,jako środek do ich osiągnięcia.

Wątpię, żeby istniał ktoś, kto czerpie satysfakcję z oglądania pieniędzy na koncie, a nic z nimi nie robi. 

8 godzin temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Dziewczyna ma 37lat, dwójka dzieci i sama zapieprza by utrzymać siebie, dwójkę dzieciaków i mieszkanie 3 pokojowe.

Nie dziwię się, że obniżyła wymagania. 

8 godzin temu, SzatanKrieger napisał:

ibre należało by tak około 35 roku życia odrzucić bo już nie będzie atrakcyjną wystarczająco

Szczerze wątpię, szczególnie, że atrakcyjność fizyczna wcale nie jest uzależniona od wieku.

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, PoProstuKobieta napisał:

bo lepie ciasto na pierogi

yami :D

10 godzin temu, self-aware napisał:

nie poznałem pary gdzie kobieta wybiera kolesia mającego słabą sytuację finansową i jest ze związku zadowolona

są są, mój bliski przyjaciel tak ma, a znam ich związek bardzo dobrze.

51 minut temu, Cuba Libre napisał:

Wątpię, żeby istniał ktoś, kto czerpie satysfakcję z oglądania pieniędzy na koncie, a nic z nimi nie robi.

Tylko fajnie aby każdy patrzył na swoje konto i z tego czerpał źródło na ogródki i marzenia, Ty żmijo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Spójrz na starych dziadków, mężczyzna chodzi na grób pisze wierszyki itp a kobieta? 

Moja Babcia, która ciężko chorowala na raka, "trzymała się", żeby być z umierającym dziadkiem, opiekowała sie nim do ostatniej chwili chociaż sama była w bardzo kiepskim stanie. Nigdy nie powiedziała tego dziadkowi bo nie chciała aby sie martwil na koniec swoich dni. Poddała się kilka miesięcy po jego śmierci. Tak za nim tęskniła. Nie potrafiła bez niego żyć.

 

1 godzinę temu, SzatanKrieger napisał:

Jak to nie jest?

 

Bo atrakcyjność fizyczna to kwestia gustu i upodobań. Dla kogoś atrakcyjna będzie 40 latka bo lubi dojrzałe kobiety, a dla kogoś 20 latka bo lubi młode kobiety. Każda z nich będzie atrakcyjna fizycznie, ale dla kogoś innego.
Oczywiście piszę o przypadkach gdy kobieta o siebie dba. 

 

To tak jak z wyglądem mężczyzn. Dla mnie na przykład facet z przerysowanymi bicepsami wielkości stodoły będzie równie "atrakcyjny" jak facet, który jest w zaawansowanej ciąży z piwem. Ale znajdą się kobiety, którym przesadne bicepsy będą się podobać. 

 

Każdy ma swój kanon piekna i dla każdego co innego będzie ładne i atrakcyjne fizycznie. I całe szczęście ?

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Daenerys napisał:

Moja Babcia, która ciężko chorowala na raka, "trzymała się", żeby być z umierającym dziadkiem, opiekowała sie nim do ostatniej chwili chociaż sama była w bardzo kiepskim stanie

Dziadek był samcem alfa? W sensie zdecydowanym itd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.