Skocz do zawartości

Panowie ciekawe zadanie dla Was.


Rekomendowane odpowiedzi

@Tornado Mi i Szatanowi.

Odpowiednie przestawianie tematu, robi też z facetów oaze dobroci, uczciwości, wierności ( co próbujecie robić na forum:D) a to wcale tak nie jest. 

Też kłamiecie, oszukujecie, wybielacie się, i chcecie dla siebie jak najlepiej.  W natężeniu zależnym od jednostki.

Śmieszy mnie to przestawianie, że faceci to w ogóle kochają miłością niemalże boską, a kobiety wyłącznie wyrachowaniem. 

@thyr A już nie zdradze :P Mam foszka :D Oprócz jednej osoby nikt się ze mnąa nie pobawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minutes ago, bajlando said:

Statystycznie to raczej pieniądz prawdziwie marnieje przy 'inwestycjach'. Statystycznie około 80% przedsięwzięć lub inwestycji ludzi się NIE UDAJE. Zaręczam, że stracisz wtedy więcej niż gdybyś pieniędzy nie ruszał z konta.

Jednak:

1. Skądś się te pieniądze muszą na koncie brać.

Oczywiście, że można pracować za pensję albo spróbować zarobić dużo więcej.

Że firmy padają?

Ilu ludzi bierze się za biznes ...

a) nie mając o nim pojęcia

b) nawet nie przeczytawszy ustaw o działalności gospodarczej, VAT, PDOF.

c) nie potrafiwszy policzyc ile będzie ich kosztował kredyt jaki biorą.

d) myśląc "innym się udało, to czemu nie mnie?" a nie wiedząc co inni potrafią.

 

2. I tak musisz je wyjmować na życie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deomi

Przeiterowałbym się przez wszystkie okresy z hasłem "Jakoś to będzie" ;)

Życie to nie gra, nie można wrócić do wcześniej zapisanego stanu.

 

Kto wie - może też miałaś jakiś plan na to życie i właśnie spala się na panewce :P

"Miałaś mieć kochającego męża i czwórkę dzieci, a zamiast tego głosiłaś antynatalizm!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.