Skocz do zawartości

Witam ponownie


Sandu

Rekomendowane odpowiedzi

Logowałem się na poprzednie konto lecz zbanowane. Ostatnie logowanie 2016r pewnie zabrakło avatara. Problemy w moim małżeństwie skłoniły mnie by tu dziś zajrzeć i przypomnieć sobie kilka porad. Mam nadzieje że poukładam sobie dzięki wam w głowie bo trochę rozbity dziś jestem.

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatar już jest

Mam 38l 

razem z żoną po ślubie 16l.

dwoje dzieci  

@leto Miesiąc temu żona idzie do koleżanki na pogaduchy. Spotkały się we trzy, koleżanki z pracy. Często z nimi pisze i do tego spotkania tak myślałem! Spotyka się z nimi a ja widzę że jest aktywna na whatsapie co 1 minute. Poszła do koleżanek i zamiast z nimi rozmawiać jeszcze z kimś pisze? Hasło do smartfona ma na cztery cyfry jak wpisuje to widać z 5m. nie raz widziałem i znam. Po powrocie do domu już uchlana śpi telefon leży więc sprawdzam co i do kogo ale wszystko wykasowane. Więc instaluję oprogramowanie szpiegowskie hoverwatch i Cerberus. Ten pierwszy robi screenshoty co 1 min np chatów przez Cerberus można podsłuchiwać. Na następny dzień już widzę co pisze i do kogo na smartfonie. Jestem w szoku! Pierwsza myśl zaniedbałem ją bo często w firmie po 12h i szuka mocnych emocji przez internet...  Jak się ogarnąłem to pomyślałem że jest chyba psychicznie chora bo pisze do 3 gości a jeden to partner jej koleżanki z pracy. Wypisuje że jej się uda zaciskają że jednego wyssie, do innego by się w nią spuścił. A jak przez Cerberusa wczoraj podsłuchałem co gadały jak była u koleżanki to dostałem sraczki z nerwów. Ale to napiszę w innym temacie jak się ogarnę.

Dawno mnie tu nie było i zapomniałem jak zepsute one mogą być..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.