Skocz do zawartości

Znajoma do łóżka


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia, pisze to bo potrzebuje kubeł lodowej wody, i zdrowej porady 

 

Zdrowej dlatego ze jestem w emocjach i moje spostrzeganie może byc krzywe. 

 

Umówiłem sie wczoraj z laseczką 6(7)/10 mocna tapeta itd, głównie dla seksu bo po to w sumie, czułem sie zazenowany jak tego seksu nie było i do teflgo z mojej winy... 

Byliśmy u mnie pilismy, na początku byłem zestresowany dosyc mocno, bo gadalem głupoty po których widziałem ze robiła miny typu'' wtf ale zyeb''

Ale to dlatego, ze ostatni raz umówiłem sie z dziewczyną z rok temu, a tej tez nie widziałem jej z rok, i bylo to spotkanie po roku (wcześniej byłem jej best friendem, potem sie zauroczylem to dalem sobie spokój na rok by to zeszło itd). Po wypiciu 1 piwa juz w miare rozmowa sie kleila było ok, gadalisny o pierdolach, tylko za nic nie mogłem doprowadzić do tego by bylo seksualnie... Jestem tak zablokowany psychicznie, ze to jest jakas masakra, i nie wiem czy to przez tych  trenerów pua których sie naogladalem, czy dlatego ze bardzo rzadko sie z dziewczynami spotykałem, ale bałem sie powiedzieć ze ma fajna oczy seksowne nogi itd, cos zeby doprowadzić do seksu, ona tez taka szalona glupiutka mlodsza. Generalnie wydaje mi się, ze tez ma ochotę na mnie i to od dłuższego czasu, pisala mi nie raz, ze pobawila by sie ze mna w łóżku, oczywiście wiadomo pół żartem, pół serio, ale podobam sie jej bo dostrzegam znaki zainteresowania, zresztą jak wychodzilismy ode mnie to dalem jej klapsa w tylek to nawet sie ucieszyła, potem na ramie przeniosłem ja kawałek a przy okazji sobie pomacalem. Kiedys jej napisałem ze moze zrobimy znajomość tylko do seksu, zgodziła sie, ale minęło od tamtej pory 2 miesiące i moze zapomniała. 

Od wczoraj ciągle chodzi mi po głowie, wizualizuje seks z nia, i generalnie ciężko zapanować by o niej nie myśleć.

Obaj mamy po 18 lat, ja nigdy w związku nie byłem, i nie byłem zakochany, raczej sportem zajarany. 

 

 

 nie wiem czy umówić sie z nią dziś próbować cos działać póki daje znaki ze jest napalona, czy lepiej wyciągnąć wnioski ze spotkania, zostawić ten stary temat zająć sie innymi a ją miec gdzieś

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez widać na pierwszy rzut oka, że ona chce twojego fiuta. Nie wiem gdzie tam się spotykacie u siebie czy u niej, ale przygotuj wino, pizzę i nie nastawiaj się na seks. Nastaw się na spędzanie wspólnie czasu, poszukaj przyjemności w piciu z nią wina, wyluzuj się. Niech ona wie że twoim celem nie jest tylko i wyłącznię w nią wejść i zrobic kilka ruchów. W żadnym wypadku nie żebraj o seks, jsk odmówi to trudno, twój fiut jest tak samo wartościowy jak jej cipa,

pamietaj.

 

A co do mówienia głupot to cóż, przejdzie ci. 

 

Do seksu możesz doprowadzić prostym sposobem, nie musi być żaden większy seksualny nastrój, po prostu jak skończą ci się tematy do rozmowy, to spokojnie popatrz się jej w oczy i uśmiechnij się, nic nie mów, ani jej na nic nie odpowiadaj tylko pocałuj. Dalej już wiesz co masz robić... Proponuję żebyście byli po całej butelce wina, jej się odpali dobry humor, a ty będziesz mniej spięty i wszystko wyjdzie ci bardziej naturalnie.

 

 

Jeśli laska podoba ci się z charakteru to polecam FbW, jeśli niezbyt to ons-y.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Bracie, masz fajną okazje na nawiązanie znajomości FWB, nie zmarnuj tego, to nie trafia się często. 

Nie ma nic lepszego jak posiadanie laski tylko do seksu, przy jednoczesnym braku słuchania jej żalów etc.

Jak po alko lepiej się klei rozmowa - to wypij z nią wiecej, ale pamietaj że jako tako, faceta po 5/6 piwach nie złoży, to kobiete po 2 już tak :lol:

Nie trzeba inicjować specjalnych sytuacji, jak chcesz seksu to po niego sięgasz.

Łapiesz dziewczyne za noge, potem powoli do góry, ręka na szyje i w śline.

Tutaj najważniejsza jest stanowczość, ale w Twoim przypadku założę się, że nawet jakbyś był w innym pokoju i całował ją przez skypa to i tak by się dała :P

Kuj żelazo, póki gorące!

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Levis napisał:

Obaj mamy po 18 lat

Wierzymy, że to tylko błąd.... ? 

A tak poważnie w takim wieku, można się rypac jak króliczki. 

Szczególnie jak pani mówiła... 

50 minut temu, Levis napisał:

tez ma ochotę na mnie i to od dłuższego czasu, pisala mi nie raz, ze pobawila by sie ze mna w łóżku

I ona nie żartuję! 

51 minut temu, Levis napisał:

oczywiście wiadomo pół żartem, pół serio, 

A potwierdzeniem serio.... Jest to

 

53 minuty temu, Levis napisał:

jak wychodzilismy ode mnie to dalem jej klapsa w tylek to nawet sie ucieszyła,

 

52 minuty temu, Levis napisał:

potem na ramie przeniosłem ja kawałek a

A jak to jest na ramie? 

 

53 minuty temu, Levis napisał:

zostawić ten stary temat zająć sie innymi a ją miec gdzieś

Jak nie chcesz, ja przejme damę. Daj tylko namiar, a tak pani sakwe przetrzepie, że ujrzy swoje poprzednie wcielenie :D

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

34 minuty temu, XYZ napisał:

Po co sie spinać? Wyjmij kuśkę i sie uśmiechnij do dziewczyny, a reszta sama się zadzieje...

Spinam dlatego, ze jest to nowa sytuacja dla mnie, prawiczkiem jestem, ale wiem ze jak bzykne pierwszy raz, to bedzie juz z górki. 

32 minuty temu, Rexer napisał:

Kurde Bracie, masz fajną okazje na nawiązanie znajomości FWB, nie zmarnuj tego, to nie trafia się często. 

 

Nie zmarnuje, umawiam sie z nia dzis jeszcze raz. Wiem ze jest łatwa, bo duzo bolców miała po mimo mlodego wieku, a dzisiejszym jej bolcem bede ja. Dzis gram na ostro czas na wychodzenie z komfortu. 

 

22 minuty temu, Still napisał:

?

jak to jest na ramie?

No normalnie :D zarzucasz jak Shrek Fioną

 

 

 

Dziękuję wszystkim za porady. próbuję z nią dzis aie umawiać dalej i ciągnąć temat. Wczoraj byłem lekko zesrany więc wybaczam sobie ze nie zakisilem ogórka, dzis przy spotkaniu juz to zrobię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie, BIERZ JAK DAJĄ!

Umów się na spotkanie, a potem zaczynasz grę. Jak się jej podobasz, to to jest prosta sprawa. Przysuwasz się do dziewczyny żartując, że będziesz ją lepiej słyszał, następnie np. łapiesz za dłoń, że chcesz jej powróżyć z ręki - wszystko wygląda niewinnie, ale kolejne stopnie są pokonywane 'po cichu'. Następnie powoli kładziesz dłoń na jej kolanach, po jakimś czasie obejmujesz obiema rękami i mocniej do siebie przysuwasz, potem przysuwasz się i całujesz, a potem wszystko już jest oczywiste.

 

Tak jak Ci bracia mówią, nie spierdol tego, bo relacja FBW z kobietą to coś wspaniałego. Stały fajny seks bez kosztów związkowych. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Still napisał:

Możliwe ale, ja czuje się młodo :)

Kategoria "'daughter bad daddy" :lol:

Ale to bardzo dobrze. 

Miałeś kiedyś właśnie w łóżku sporo od sporo od siebie młodszą? Właśnie takie ~18

Bo w odwrotną stronę to ciężko..przynajmniej ja nie mogę dziewczyn w okolicy 30stki poderwać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Rexer napisał:

Bo w odwrotną stronę to ciężko..przynajmniej ja nie mogę dziewczyn w okolicy 30stki poderwać

Mając 18-23 lata, miałem właśnie dużo starszych kobiet, od siebie. 

Teraz jakoś mając plus 30, poniżej 27 nie schodze. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie siana drogi autorze, nie masz obycia z dziewczynami ani z sexem, zasmakujesz słodkiej cipki a Panna da Ci kopa w dupę i będziesz latał za nią jak piesek. Poznaj najpierw ten świat, czym od pachnie i jakie kobiety są a później smakuj ich ciała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Byłybiałyrycerz napisał:

Daj sobie siana drogi autorze, nie masz obycia z dziewczynami ani z sexem, zasmakujesz słodkiej cipki a Panna da Ci kopa w dupę i będziesz latał za nią jak piesek. Poznaj najpierw ten świat, czym od pachnie i jakie kobiety są a później smakuj ich ciała.

Nie masz obycia / poznaj swiat i jakie sa kobiety. 

 

Okej to w koncu jaka jest najlepsza droga do poznania świata i kobiet? No chyba w praktyce jest najlepsza czyż nie? Sparzyć sie, i robić jak najwięcej błędów, wtedy sie najwięcej naucze o kobietach i życiu. 

 

Wiec bym dal sobie spokój troche nie jest w porządku. Dzieki za rade mimo co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Levis powiedz jej, że lubisz dominować i chcesz by była uległa, że kręci Cię to. Chcesz żeby grzecznie klękała i robiła lodzika po czym wszystko ładnie połykała i tego typu rzeczy. Zobaczysz co ona na to, oczywiście powiedz to po butelce wina/po 2 wspólnych piwach, teraz te młode bardzo lubią ssać pytonga :P

 

Wychowasz ją sobie na super kochankę bracie :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.