Skocz do zawartości

Nie znoszę sytuacji w których ktoś stara się po mnie przejechać


viko

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Ksanti napisał:

Panie arch coś pan się tak uczepił tej władzy.

Ja nawet nic o tym nie wspominałem w pierwszym poście.

Też nie rozumiem skąd przypuszczenie, ze

władza i pieniądze = poczucie szczęścia.

 

Nie piszę, że to poczucie szczęścia, ale pisanie, że wygląd ma jakieś większe znaczenie w zawodowym świecie mężczyzn to są tak piramidalne głupoty, że dawno czegoś takiego nie czytałem. Wysłałem Ci fotki ludzi z zarządu PKO BP, którzy mogliby kupić cały majątek Twój i Twojej rodziny jeszcze tego samego dnia, za miesięczna wypłatę. Powiedz mi, bo może jestem ślepy - który z nich to wysoki przystojniak? Który z nich ma mięśnie?

Albo idźmy w politykę - Tusk, Kaczyński, Niesiołowski, Komorowski, Putin, Miedwiediew - gdzie jest ten przystojniak? Poważnie pytam.

Jest dokładnie odwrotnie - przystojni mężczyźni bardzo, bardzo rzadko pojawiają się na wysokich szczeblach w jakiejkolwiek branży. Jest wręcz dokładnie odwrotnie.

8 minut temu, dobryziomek napisał:

Tak. Uważam, że przewaga fizyczna jest kurewsko istotnym elementem dla mężczyzny.

Ale ja nie rozmawiam o tym co Ty uważasz, ale o tym co jest. To może Ty mi zapodaj wśród ludzi z polityki lub ludzi z zarządów dużych spółek - wymień mi przystojniaków. Poważnie, bez kpiny. Wyślij fotki i wymień przystojniaków.

Ja przystojniaków żadnych nie widzę, często raczej niskich mężczyzn. A może Kulczyk był tym przystojniakiem? Bardzo często ubierał się i wyglądał wręcz jak kloszard - opinia znajomej.

 

Panowie nie wiem czego się naczytaliście albo naoglądaliście, ale tak dziwnych tez to dawno nie czytałem. Tak jak pisałem - w branży IT w której siedzę większość facetów o zarobkach ponad 10 tys na miesiąc ma nadwagę, łysienie, często są raczej niscy. Zapewniam, że poczulibyście od razu respekt przy nich. Respekt nie miałby najmniejszego związku z jakąkolwiek tężyzną fizyczną czy groźnym spojrzeniem. To byłoby po prostu spojrzenie politowania człowieka z pozycją i fachową wiedzą. Przyszedłby mu taki mosiek z siłki, to byłby po prostu śmiech w biurze. 

 

Respekt w męskiej fachowej technicznej branży (niekoniecznie IT) nie ma zupełnie żadnego związku z jakimiś mięśniami czy przewagą tężyzną. Wiedza, inteligencja, zarobki i władza. Przy prężeniu muskułów mogłyby Cię jedynie spotkać żarty, że pomyliłeś branżę - idź może pokopać rowy, z taką siłą się nadasz :)

 

Mogę się jedynie zgodzić co do kobiet. Od pewnego czasu obserwuję tendencje, również na tinderze i widzę, że tężyzna fizyczna jak i wygląd mają ogromne znaczenie. Tak - do kobiet, ale dlatego, że one poszukują po prostu dawcy genów według starego gadziego mózgu nieprzystosowanego do dzisiejszych czasów. Jeśli jakieś dają szefowi, to zwykle to asystentki w wieku około 30 lat. Te młode dziewczyny zwykle oddają się młodym przystojnym mężczyznom. Okej - ale tu mówimy o zupełnie innych rzeczach.

 

Cele rozpłodowe jakimi kierują się kobiety a osiągnięcia w męskim zawodowym świecie to zupełnie inne sprawy i bardzo często nie mają ze sobą za wiele związku. Niby jakieś kobiety oddają się ludziom władzy, ale to też zwykle po 30-tce, gdy już taka kobieta jest nie pierwszej świeżości, więc też cudów nie ma.

 

Mam krewkiego testera w pracy który testuje oprogramowanie które ja napiszę. Gdy przychodzi do mnie mówić o czymś co trzeba zrobić, co można zrobić, mimo, że w walce by mnie zapewne pokonał (ma około 190 cm i ćwiczy) to podchodzi taki malutki. Taki malutki, bo wie kto w tym konkretnym rejonie rządzi. Ja prowadzę projekt, ja kreuję pewne techniczne standardy, a on jest tylko od testowania i może naskoczyć.

A jak naskoczy - zarząd wywali jego, nawet nie pomyśli aby wywalić mnie i on o tym doskonale wie. Tak to działa w męskim świecie, nie ma tu mowy o jakiejś tężyźnie fizycznej. Zgadzam się, są niektóre specyficzne branże, że ma to znaczenie - ale jest ich ledwie parę.

Edytowane przez rybak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.