Skocz do zawartości

Czy Kanister popełnił błąd?


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu dostałem meila od osoby, która przedstawiała się jako mi życzliwa. Ta osoba do meila dała załącznik, który by wskazywał że przypadkowo psycholog z Krakowa piszący z Częstochowy (jak ustaliła prokuratura) równie przypadkowo ma nazwę użytkownika w windowsie "sławek". 

 

Tak więc psycholog z Krakowa który nie jest Sławkiem z Częstochowy, pisze z Częstochowy i ma na imię Sławek :) No ale oczywiście to tylko zbieg okoliczności :) 

 

Załączam screenshot meila od prawdopodobnie mojego fana:

 

hSCs1a3.jpg

 

Oto załącznik z maila:

 

I7GNMVK.png

 

 

Tutaj zestawienie aktualnego stanu wpisu z wpisem oryginalnym który Kanister usunął w panice:

 

eDEZfHv.jpg

 

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Kotoński napisał:

prawdopodobnie mojego fana

Ja jestem Twoim fanem. Karnie słucham Twoich audycji. Bo mi się podobają. Ładnie witam nowy narybek na forumie. A witam każdego. Działam prężnie. Ku chwale BS. I co mnie spotkało? Nawet medala honorowego mi nie przyznano. Skandal.

 

Ja to muszę gdzieś zgłosić. Do Strasburga napiszę. Do Faktu napiszę. Do proboszcza napiszę!

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Magician napisał:

Ja jestem Twoim fanem. Karnie słucham Twoich audycji. Bo mi się podobają. Ładnie witam nowy narybek na forumie. A witam każdego. Działam prężnie. Ku chwale BS. I co mnie spotkało? Nawet medala honorowego mi nie przyznano. Skandal.

A na samiecweb piszesz? :)  Artykuły na samiecnews przeczytane od deski do deski? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.