Skocz do zawartości

Brak czucia podczas seksu


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, MentalM napisał:

Otóż to! Dokładnie to samo od niej usłyszałem :) Może faktycznie przy jednoskładnikowych tak to działało?

Nie, to nigdy tak nie działało.

6 godzin temu, MentalM napisał:

dwuskładnikowe to "nowość"

Coś Ty czytał? ;)

6 godzin temu, MentalM napisał:

Gdyby dla mężczyzn była popularniejsza jakaś inna metoda, np. tabletki

Niestety to jest ciągle w fazie testów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MentalM napisał:

Chyba właśnie tak się dzieje, ale to nie następuje zaraz po włożeniu, raczej po kilku chwilach.

Nie tylko. Ona w ogóle powinna rzucić to gówno. Tylko łatwo powiedzieć...

A czy lekarz nie powinien jej nie przepisać tabletek właśnie z powodu palenia? Na forach niektórzy by dosłownie spalili na stosie kobiety, które palą i biorą hormony...

Otóż to! Dokładnie to samo od niej usłyszałem :) Może faktycznie przy jednoskładnikowych tak to działało? Ona te poprzednie, jak brała to bardzo dawno temu. Z tego, co wyczytałem to te dwuskładnikowe to "nowość", a jednoskładnikowe stosowało się dawniej. I oczywiście ulotka z tabletek mówi, że pierwszy dzień, w którym się ją weźmie już jest dniem bezpiecznym.

Zdecydowanie nie ma. Chciała mi nawet pokazać wyniki badań, bo jak była na operacji to ponoć to nawet sprawdzają. A zanim jeszcze w ogóle ściągnąłem z niej majtki to oznajmiła, że musi iść do ginekologa, żeby potwierdzić, że "tam" wszystko w porządku. Wcześniej ponoć nie chodziła.

Gdyby dla mężczyzn była popularniejsza jakaś inna metoda, np. tabletki to jestem pierwszy po nie w kolejce. I pewnie nie tylko ja ;)

Może nie przepisać, ale równie dobrze pacjentka może powiedzieć, że nie pali albo rzuci. Taka zabawa w chowanego.

Dwuskładnikowa tabletka to nic nowego, a jednoskładnikową stosują głównie kobiety karmiące, które współżyją

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że podzielę się z Wami moim dzisiejszym spostrzeżeniem. Nigdy wcześniej się w sumie nad tym tak nie zastanawiałem, ale kiedy odczuwacie przyjemność? To raczej proste pytanie - trzeba poruszać jego skórką. No właśnie... A jak naciągniemy na niego kondoma i w dodatku partnerka jest mokra to gdzie znaleźć ten moment tarcia, żeby wykonać ruch? Ręką jest to łatwo zrobić, a ona przecież nie ma imadła między nogami.

No nic... Będę musiał się zastosować do Waszych rad i sprawdzić, co z tego wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2019 o 00:18, MentalM napisał:

ale kiedy odczuwacie przyjemność? To raczej proste pytanie - trzeba poruszać jego skórką.

Ja odczuwam przyjemność jak marszczę skórę na czole. Jak tak mocniej zmarszczę to aż mi się uszy podnoszą i wtedy łatwiej naciągnąć beret ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.